Skocz do zawartości

cena włochy


zibiwrc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy, jakby co to wiesz gdzie nas znalezdz :-]

 

Dzięki, dzięki !! :-]

 

Jule, a powiedz jakiś taki dobry camping z fajnym czystym morzem, piaszczystą plażą i wypasem na campingu, jakieś sugestie ?? Myślę tutaj o sugestie w słonecznej Italii. Strasznie mnie tam ciągnie, problem tego, że z punktu widzenia obowiązków generalnie powinienem pojechać właśnie tak od około 15, 20 sierpnia i chciałbym być do 10 może 15 września.

Dzięki za pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla Was zeby bylo blizej, to zobacz w mojej poprzedniej relacji jest opisany kemping kolo Grado. Belvedere Pineta... kemping super. Co to nie wiem jak jest na plazy w sezonie, bo kemping jest dosyc spory a plaza jest ograniczona.

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1836&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

http://www.belvederepineta.it/

 

ale jak chcecie piekne plaze to tylko w strone Wenecji, to sa chyba najpiekniejsze plaze we Wloszech... najlepiej jedzcie do Cavalino i czekajcie na nas, my przyjedziemy ok 7 wrzesnia :-]

 

Camping Village Cavallino - ale jestem nie hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, chyba juz pojechales a ja wlasnie dostalam info ze Marina jest pelna ludzie przyjechali o 13-stej i pocalowali szlaban... teraz jezdza i szukaja miejsca gdzie indziej.

Ale moze jutro sie juz rozluzni, bo to po weekendzie bedzie.

Już pojechałem i iuż wróciłem :-] . Z miejscami na "M di V" porażka , dojechaliśmy 12-07 około 14:00 , a w recepcji nie dość że "makarony" sjestują do 16:00 , to jeszcze info że, tylko z rezerwacją. Chcecie to stawajcie w bocznej drodze dojazdowej w kolejkę , może coś się zwolni. A w kolejce , ze 40 camperów i przyczep , korek na kilometr. Chodzi pan , rozdaje numerki jak na poczcie i czekać. Może jutro , może pojutrze. Cofneliśmy się kawałek do Ca Savio na camp o tej samej nazwie i jeszcze miejce dla trzech przyczep obok siebie znaleźliśmy. A nad Gardą z miejscami to już wogóle historia na inną opowieść. Jak się troche ogarnę z pracą wrzucę parę zdjęć i opisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jule wybacz, że jestem taki niezdecydowany, ale chyba mam taki rok :ok: . Skłaniam się znowu w stronę Włoch. Powiedz byłaś na tym kempingu o którym mi mówiłaś ?? Możemy w jakiś sposób porozmawiać na temat Waszych planów, tak aby Wam nie przeszkadzać, a z drugiej strony się podłączyć :] . Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorry, ale dopiero zobaczylam :swieca: normalnie traba ostatnia jestem :)

 

przeca mowilam ze jakby co to czekamy na Was :) spotkac mozemy sie w trasie, nie widze problemu i razem powitamy Italie i podbijemy Wenecje... reszta na pm-a.

 

ps na tym kempingu co podalam wyzej, bylismy w zeszlym roku. Jest w mojej zeszlorocznej relacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Relacja z 6-cio dniowego pobytu z nad Gardy.

Torbole,Riva de Garda czyli polnocna strona.

Camping Porto ocenilbym na 3

Camping Belavista na 4+

Na oby dwoch ceny dla 2 osob +miejsce+auto+prysznic do oporu+prad 28€.

Okolice 5+,Trasy rowerowe 5+,serfing 5+,plaza 5+,(za minus mozna uznac kamienie).

Jak chce ktos fotki ,to chetnie zalacze.

Zegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale dopiero zobaczylam :swieca: normalnie traba ostatnia jestem :)

 

przeca mowilam ze jakby co to czekamy na Was :) spotkac mozemy sie w trasie, nie widze problemu i razem powitamy Italie i podbijemy Wenecje... reszta na pm-a.

 

ps na tym kempingu co podalam wyzej, bylismy w zeszlym roku. Jest w mojej zeszlorocznej relacji

 

Jule, ja się już poprostu martwiłem, że jednak wystraszyłaś się takiej dokoptowanej ekipy :) . Dzięki za PW, jutro odpiszę obszernie. Dzięki za przedstawiony plan jest ekstra klasa. Jesteśmy po naradzie rodzinnej i zdecydowani. Bardzo się cieszymy :) . Dzięki jeszcze raz za przygarnięcie !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ja taka strachliwa to nie jestem :swieca:

 

Zobacz na mapie jeszcze dokladnie Wasza trase kolo Villach... jezeli bedzie Wam wygodniej zatrzymac sie kolo Ossiacher see a nie kolo Millstätter, to dla nas tez nie ma problemu tam sie spotkac.

Do Burgstaller wdepniemy najwyzej kiedys tam, nic nie ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ja taka strachliwa to nie jestem :swieca:

 

Zobacz na mapie jeszcze dokladnie Wasza trase kolo Villach... jezeli bedzie Wam wygodniej zatrzymac sie kolo Ossiacher see a nie kolo Millstätter, to dla nas tez nie ma problemu tam sie spotkac.

Do Burgstaller wdepniemy najwyzej kiedys tam, nic nie ucieknie.

 

Jule sprawdzałem trasę. Wyznaczyło ją w sposób następujący: Kraków, Wadowice, Bielsko-Biała, potem Olomouc, Brno, Znojmo, Wiedeń, Graz, Klagenfurt, Villach. Kilometrów jest to około 814 km. Po drodze jest Ossiacher See. Do Millstatter jest od Villach na północny-zachód. No co mam powiedzieć :). Chyba wygodniej jest nam do Ossiacher See, ale się bez większych problemów możemy i tam dotrzeć. My i tak po około 500 km będziemy musieli tak ze dwie godzinki odpocząć. Choć po tych 790 km tak jak mówiłaś na pewno nad Ossiacher See będziemy szybciej odpoczywać. To miejsce jest też znacznie bliżej autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Wam na Bratyslawe jechac tz nie przez Czechy tylko Slowacja do Austrii... chociaz Ty wiesz jakie trasy sa lepsze przejazdowo, bo wyprobowales w dorodze do Chorwacji.

 

Ja wiem ze Wam lepiej "trasowo" nad Ossiacher, ale zastanowcie sie jeszcze nad Burgsttaler - Millstätter. To jest tylko 40km roznicy, a dla dzieciakow cos niesamowitego podobno.

Nie moge skopiowac fot, ale tu jest topik ze zdjeciami i mozna poogladac.

 

http://www.wohnwagen-forum.de/forum/thread.php?threadid=10409

 

To oczywiscie propozycja tylko, bo jak bedzie Wam jednak wygodniej blizej Villach, to my wdepniemy do Burgstaller w drodze powrotnej, albo kiedy indziej.

 

ps aaa za Millstätter see przemawia jeszcze to ze od 2 do 7 wrzesnia w okolicach Ossiacher i Faker see jest Harley-owe spotkanie i bedzie troche glosnawo :swieca: w zeszlym roku z tego powodu zatrzymalismy sie tylko w Villach i pojechalismy dalej, bo motorowcy jezdzili chmarami w te i we wte naokolo jeziora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.