Skocz do zawartości

Asystent parkowania z przyczepą


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się coś nowego. Jak myślicie, może to dobrze działać? Może ktoś miał z tym do czynienia?

http://premiummoto.pl/jak-dziala-asystent-parkowania-z-przyczepa/

 

https://youtu.be/HaV1PXehzMk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo stary artykuł. Mają to już inne auta nie tylko Passat.

Gadżet fajny , niestety mocno kosztowny. No i psycha....nie dałbym elektronice możliwości parkowania z moją przyczepą.... :nono:

 

Z przyczepą kolegi może i tak :]  ale z moją ..... !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem z towarówką 2 osiową z plandeką. Daje radę ale jeśli ktoś ma odrobinę umiejętności jazdy z przyczepą to zrobi to wygodniej i 10 razy szybciej bez tego asystenta niż z nim. Więcej jak 100zł bym za to nie dopłaciłbym bo bym nie używał. Tak jak z asystenta parkowania. To dobre dla osób co egzamin zdawały 30 lat temu i przez ten czas 50 razy prowadziły samochód. Dla pozostałych - bajer i tyle.

 

PS. W sumie to ja chyba mam to u siebie :D W sobotę sprawdzę  :]

Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to w Caddym... solo jako tak sobie radzi, ale czesto przerywa manewr w momencie gdzie by slepy bez problemu wjechal... nie widze tego z przyczepa tym bardziej ze kazda idzie inaczej...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu jest to w ofercie, jakbym miał w samochodzie w cenie to bym nie marudził, dopłacić bym nie dopłacił, bardziej ufam sobie :)

 

śmigam czasem fordem z asystentem parkowania, sprawdzałem 2 krotnie - działa idealnie, od tej pory system wart ze 3000zł w pakiecie z czujnikami i kamerą nie używany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jak dla mnie też - fajnie wygląda w reklamie.

Najlepiej działa, gdy jest pusty plac, szerokie miejsce, duuużo czasu... Tak to ja też potrafię, w standardzie, i bez dopłaty.

Kicham asystentów parkowania itp., z przyczepą też. Kilka koleżanek kupując nowy samochód strasznie się napalało na zwykłego asystenta parkowania. Ach, jak to było super na jeździe próbnej, jaki bajer do auta dla kobiety, absolutnie niezbędne! Kupa kasy (wówczas), jaki to pożyteczny dodatek. I co? W praktyce nie używają, zapomniały, że coś takiego jest. A odradzałem. Parę weekendów w spa by było...

W wąską bramę tyłem w śródmieściu w godzinach szczytu nie wjedzie toto nawet ze zwykłą towarówką (kto zatrzyma ruch na tak długo? gdzie trafi się tyle miejsca?). Pieszy przejdzie, samochód przejedzie obok, i tak każe ci przejąć stery. Kolejny bezużyteczny bajer na potrzeby marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji posiadania tego bajeru - zgłaszam sie do tablicy.. I powiem krótko: muszę się tego nauczyć, bo to cholerstwo tego wymaga. Póki co nie mialem tak okazji zeby sie tym w pelni pobawic.

A działa to tak: Joystikiem od sterowania lusterkami ustawia się kierunek jazdy przyczepy i samochód sam utrzymuje linię skrętu... i kierunek jazdy.... to tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.