Skocz do zawartości

Pokrowiec na samochód


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

chroni tez np. przed pawiem, na kempingu Rozkoš w česká skalice, ktorego ktos oddal na moje auto  ;(

Żebyś Ty chociaż miał multiplę, yugo, ka, czy micre... zrozumiał bym. Tak nie ogarniam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie kupić, drogie nie są a jakąś tam ochronę przed słońcem dają. Auto czarne więc słońce łapie.

 

Wejdź w 30 stopniach pod namiot. Szybko dojdziesz do wniosku jak taka szmata będzie skuteczna w ochronie samochodu przed słońcem!

O drapaniu lakieru już Dudek wspomniał.

Ponadto w S=maxie pewnie są otwierane okna i klima, więc pomysł zdecydowanie chybiony. 

 

Jedyne w miarę  logiczne przeznaczenie to wspomniana przez kolegów ochrona przed żywicą. 

Oczywiście nie licz na dobrą jakość pokrowca na samochód w cenie dobrej szmaty do garów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod namiot było by ciężko :D Ale do nie raz wchodziłem i to przy większych temperaturach, 30 stopni to jest zazwyczaj wieczorami jak już zajdzie słońce.

Nie zapominajmy że nie chodzi mi o klimaty Polskie i jakaś plandekę która zatrzyma wszytko ,tylko o południe europy gdzie słońce dogrzewa tak że w południe nie da się wejść gołą stopą na piasek. Ja autem też codziennie nie jeżdżę zazwyczaj 2-3 dni stoi na parceli jak jest cień to fajnie jak nie ma w aucie robi się naprawdę gorąco. 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam taki pokrowiec:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5564722585

 

Bardzo dobrze chroni właśnie przed żywicą i kurzem/pyłem/piaskiem.

Odradzam zakup najtańszych. Kiedyś kupiliśmy i po dwóch dniach na słońcu materiał popękał i przy próbie zdjęcia go z samochodu został w rękach.

Edytowane przez michal1400 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pokrowiec na samochód, dokładnie taki jak polecił mi Bartosz_B - zamówiłem przed pierwszym wyjazdem do Cro w 2012r. Ostatecznie założyłem go wtedy ze 2-3 razy i mi przeszło. Owszem daje ochronę przed żywicą - na szczęście przez kolejne lata nie nakapała mi na samochód ale zakładanie tego jest upierdliwe. Jeżeli planujesz jeździć na camping i siedzieć tydzień na miejscu to kup....... kampera :P.  Ja czasem ruszam 2-3 razy dziennie na wycieczki i zwijanie skurzonego pokrowca i ponowne rozkładanie - najlepiej samemu o żona obwieszona dziećmi.......

 

na kolejny wyjazd w 2013 zabrałem ten sam pokrowiec do kolejnego auta, ale już nie użyłem, od tej pory jest gdzieś... ale nie pamiętam gdzie :)

 

znalazła się nawet fotka, a w zasadzie jej kawałek :)

post-8007-0-06512600-1490729113_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.