Skocz do zawartości

Wielkanoc 2017 Wegry Thermal camping Sarvar


Rekomendowane odpowiedzi

A moze ktos ma ochote pojechac wygrzac sie na Wegry w Wielkanoc??

jest tam bardzo fajny camping który graniczy z aquaparkiem 

wstep dla gosci campingu jest w cenie

jest naprawde wiele atrakcji , szczególnie w sezonie letnim ale nawet w takim wczesno wiosennym okresie mozna sie wygrzac

bo jest tez czesc kryta Auaparku i  poza basenami z atrakcjami dla dzieci, sztuczna fala itp. są baseny z woda leczniczą gdzie naprawde mozna sie zrelaksowac....

Miasteczko tez bardzo fajne, i spokojne jak to na Wegrzech, głowna atrakcja jest piekny zamek

bylismy tam juz kilka razy i polecamy....a ceny porównywalne jak w Polsce

A poza tym napewno bedzie tam o kilka stopni cieplej niz u nas w tym czasie....

My sie wybieramy z Mikołowa....czy są jeszcze chetni???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ceny na pewno nie takie jak w Polsce. Restauracje dość drogie. Natomiast sam kemping jest jednym z droższych jak nie najdroższy na Węgrzech. Sam kempingu powiedziałbym, że jest średni.

 

No ale wybrać się na pewno warto :-) Fajne okolice tam są

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camping moze i nie tani ale w cenie jest wejscie na baseny, a w Lidlu obok ten sam towar co w Polsce ale po przeliczeniu nawet taniej

a co do restauracji nie powiedziała bym ze drogo....normalne ceny to zalezy od restauracji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się tez na Węgry na Wielkanoc ale myślę o Bukfurdo (tez drogo) lub Hajduszoboszlo ( dużo taniej ale dalej ) moja załoga ma 5 osób z czego 4 łapią się na taryfę dla dorosłych także różnica w cenie jest dość znaczna. decyzje raczej podejmę jak już będzie bliżej świąt i będą prognozy pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

camping moze i nie tani ale w cenie jest wejscie na baseny, a w Lidlu obok ten sam towar co w Polsce ale po przeliczeniu nawet taniej

a co do restauracji nie powiedziała bym ze drogo....normalne ceny to zalezy od restauracji:)

Wiem, że w cenie są baseny :-) Tam chyba wszyscy mają w cenę wliczone baseny. No poza Papą ale ma to swoje plusy.

 

I Lipot, Papa, Bukfurdo itp - wszystkie wychodzą dużo taniej. Dlatego uważam, że Sarvar przesadził z ceną.

 

No ale i tak warto tam pojechać i zobaczyć. Nie mówię nie :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się wybieramy do Bukfurdo już tradycyjnie na święta. Wyjazd w środę popołudniu przed świętami. Sarvar jest fajny ale ciasno tam w zimie jak nie ma otwartych basenów zewnętrznych no i nie chcą mojego 7 latka na zjeżdżalnie większe wpuszczać bo niby że za mały :).

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś informacje szczegółowe na temat campingu w Bukfurdo??

Ceny, jak wstęp na baseny czy płatny dodatkowo????

A jakieś informacje szczegółowe na temat campingu w Bukfurdo??

Ceny, jak wstęp na baseny czy płatny dodatkowo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz cennik kempingu http://www.bukfurdo.hu/pl/i ogólnie cen kąpieliska.

Wstęp na baseny termalne jest w cenie kempingu, dopłata jest za świat saun i tzw. park rekreacyjny, czyli strefy dla dzieci.

W tym roku święta są późno więc jest szansa że przy fajnej pogodzie otworzą już jakieś baseny i knajpki na zewnątrz poza samymi siarkowymi które są czynne cały rok


Wybieram się tez na Węgry na Wielkanoc ale myślę o Bukfurdo (tez drogo) lub Hajduszoboszlo ( dużo taniej ale dalej ) moja załoga ma 5 osób z czego 4 łapią się na taryfę dla dorosłych także różnica w cenie jest dość znaczna. decyzje raczej podejmę jak już będzie bliżej świąt i będą prognozy pogody.

W Hajduszoboszlo kemping jest kawał drogi od wejścia na kąpielisko z tego co pamiętam, a dla dzieciaków i tak tam nic nie ma. Jeżeli chcesz im zapewnić rozrywkę to fajny jest Aqua palace czy jakoś tak zaraz obok kąpieliska termalnego ale to już płatne ekstra

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zimą chodził po głowie wyjazd na Wielkanoc na Węgry. Aktualnie rozpocząłem jednak mega remont w domu i chyba nas nie będzie stać wydać ze 2000-3000zł na 4-5 dniowy weekend. Zobaczymy jaka będzie pogoda w PL n a Święta.... a po za tym i tak moje dzieciaki będą chore i zostaniemy w domu kolejny rok z rzędu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ...co jest w czesci krytej kompieliska w Bukfurdo?

jakie baseny, czy dla dzieci tez sa atrakcje? bo raczej czesc zewnetrzna jeszcze nie bedzie czynna....

i czy wejscie na kompielisko jest bezposredno z campingu?

bo zastanawiam sie  nad Bukfurdo lub Papa bo raczej wydaje sie nowsze i ładniejsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ...co jest w czesci krytej kompieliska w Bukfurdo?

jakie baseny, czy dla dzieci tez sa atrakcje? bo raczej czesc zewnetrzna jeszcze nie bedzie czynna....

i czy wejscie na kompielisko jest bezposredno z campingu?

bo zastanawiam sie nad Bukfurdo lub Papa bo raczej wydaje sie nowsze i ładniejsze....

Wejscie z kempingu bezpośrednio. W części wewnętrznej dodatkowo płatnej jest basen z dziką rzeką, brodzik, 3 duze zjeżdżalnie pontonowe, basen do chlapania z wodą po kostki i 4 baseny zewnętrzne z ciepła wodą dwa dla dzieci, dwa z wodą leczniczą od 14 lat,pod dachem jest jeszcze duża wanna z jacuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek napisałeś o części dodatkowo płatnej, ale jest jeszcze "nie płatna -czyli w cenie kempingu".Ktoś kto nie był może pomyśleć że pod dachem  jest tylko dodatkowo płatna.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek napisałeś o części dodatkowo płatnej, ale jest jeszcze "nie płatna -czyli w cenie kempingu".Ktoś kto nie był może pomyśleć że pod dachem  jest tylko dodatkowo płatna.  ;)

ta w cenie campingu - na zewnątrz jest bardzo fajna, tylko obawiam się, że w połowie kwietnia może być jeszcze pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.