Skocz do zawartości

naklejki różne na przyczepę - potrzebne czy ......


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że nie to sama - temu mamy "pamiętniki podróżnika" by przekładać go z cepki do kamperka i odwrotnie (analogicznie przy sprzedaży/zakupie nowego domku) i wklejać weń te drugie wlepki :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja naklejam maniakalnie...... hahahahaaaaa.....

 

Na terenówce....

Na kamperze....

 

Naklejki ze zlotów.... imprez... znaczki z miejsc...

Przeróżne....

Przeurocze....

Piękne... po czasie obtargane, zakurzone... jeszcze piękniejsze...

 

Na ścianie w honorowym miejscu wisi bandera polska, obdarta przez wiatry i kilometry prawie do połowy długości.

Przemierzyła ze mną trochę dróg na terenówce...

Zapakowałem ładnie w ramę i za szybę...

 

No cóż....

Taki świr....

:]

Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki ze zlotów / spotkań zbieram i wędrują do albumu.

Naklejki z odwiedzanych rejonów i oraz naklejki z wyróżnikiem odwiedzanych krajów(coraz trudniej je zdobyć w UE)ozdabiają box :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy widziałem jak na kamperach była taka naklejka w kształcie mapy europy, cała biała, natomiast kraje które się odwiedziło odrywało się zewnętrzną warstwę i były wtedy w kolorach. Natomiast na pamiątki zlotowe, wyjazdowe itp szkoda mi ścian, wszystkie lądują wklejona do zeszytu wyjazdowego. Jednie naklejka k.pl widnieje u mnie z przodu i tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś naklejałem namiętnie na samochód. Jak jeszcze jeździłem z Rodzicami to Xsara miała oklejony cały tył, włącznie z dużym kawałkiem tylnej szyby. Z perspektywy czasu patrząc... wyglądało to śmiesznie ale wtedy mi się podobało. 

Teraz chyba podchwycę Wasz pomysł i założę "dziennik pokładowy" w którym będą opisane wszystkie wyjazdy. Super pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 taka naklejka w kształcie mapy europy, cała biała, natomiast kraje które się odwiedziło odrywało się zewnętrzną warstwę i były wtedy w kolorach.

 

Mam taką mapę w domu.... :ok:

Ale troszkę nie pomyślaną... :bzik:

 

Bo nie jest to naklejka... tylko taki arkusz na zasadzie zdrapki... :laugh:

(Ty... czekaj... a może jestem na tyle głupi że nie zauważyłem nawet że to naklejka... hmmm )

 

Powiesisz na ścianę... zakurzy się... :hmm:

Wsadzisz w ramę za szybę... zasłonisz możliwość zdrapywania... :hmm:

Wsadzić do anty-ramy i raz w roku zdjąć i "dodrapać" kraj... za leniwy chyba jestem... :yay:

Hahahahaaaa...

 

Myślę też że w grę wchodzi z tymi nalepsami jeszcze jedna sprawa...

U nas, zarówno terenówka jak i kamperek to fajne "oldskulowe" konstrukcje.

I lakier... i warstwa zewnętrza nie stanowią dla mnie świętości niedotykalnej.

Terenówka często moczona, tarabaniona po krzakach...

Kamper zacny, dzielny i traktowany tak jak traktuje siebie... nieco rubasznie...

Więc jakby naklejenie następnej kolorowej wlepy traktujemy jak.... mój nowy tattoo... radośnie. :hehe:

 

Nie dziwię się wcale że ktoś w życiu nie przywali naklejki za cud lakier wychuchanej przyczepy - i jest to jak najbardziej rozsądne.

 

Nam - radosnym obszarpańcom - jest w tym temacie łatwiej :]

 

zresztą... co tu dużo gadać... kabinę mojego okrętu szos pomalowałem osobiście w piękny słoneczny dzień... wałkiem i farbą do płotu :hehe:

ale jest UROCZY ! :jump:

Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką mapę w domu.... :ok:

Ale troszkę nie pomyślaną... :bzik:

 

Bo nie jest to naklejka... tylko taki arkusz na zasadzie zdrapki... :laugh:

(Ty... czekaj... a może jestem na tyle głupi że nie zauważyłem nawet że to naklejka... hmmm )

 

Może trzeba sprawdzić :)

Jakoś w zeszłym roku natrafiłem na to nawet na alledrogo i 100% była to naklejka zewnętrzna, a kraje się nie zdrapywało tylko odklejało białe wlepki które na tym były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wylepiam zlotowe i jakoś nie widzę, żeby je nadgryzł ząb czasu.

Mnie się podoba i tyle.

Jak mi zabraknie miejsca z tyłu przyczepy to zajmę się przodem i tyle.

Przynajmniej widać, że to  " przyczepa imprezowicza "   :hehe:  :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Wiesz co? A może zamiast naklejek na przyczepie, pisz codziennie dziennik podroży, gdzie byłes, co robiłeś , co widziałeś a nawet co jadłes. Tam możesz wkleić nalepkę. Ja taki dziennik prowadzę od kilkunastu lat. Nazbierało się sporo zeszytów   /każdy jest w ładnej sztywnej okładce/. Zimą  z mężem siadamy i zaczynamy przypominać sobie ciepłe chwile. Uwierz mi to cudowna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.