Jump to content
markpiotr07

Mycie przedsionka.

Recommended Posts

Sylwek3108

I właśnie tak jest.

Dużo pracy przynosi efekty...................... - tylko jakie?

Ale uważam, że najważniejsze jest czy, nam włożony trud, przynosi satysfakcje?

Jeżeli tak to było warto.

A jeżeli nie to trzeba próbować innych metod.

Dziś nie udało się z mydłem to próbuj kolego innych metod.

Ja już na temat przedsionka pisałem:

- woda, szare mydło, szczotka, bardzo dużo wolnego czasu, potem jeszcze czasu i naprawdę można mieć super czysty przedsionek.

blacktag

Można można ale z mojego już cudów nie będzie. Nawet jak uda się go jakoś pozszywać to efekt będzie tymczasowy. Odwlekę w czasie kupno następcy o max 2 sezony. Ta guma jest już po prostu stara widać po niej że zaczyna się sypać o niciach nie wspomnę. Chyba że kupię gdzieś materiał i wujo uszyje nowy dach. Ścianki boczne są jeszcze całkiem dobre w zasadzie bez żadnych wad. Tylko czy wymiana dachu jest opłacalna? Mam wątpliwości.

Franio123

przykleję się. zakupiłem niedrogo przedsionek z myślą by wytrzymał ze dwa sezony no może trzy bo w planach mam zmianę przyczepy. rozłożyłem go i spróbowałem go doczyścić. głównie te większe plamy widoczne na zdjęciu. myłem gąbką i ciepłą wodą z odrobiną mydła w płynie. ale jak zacząłem przecierać gąbką ścianę to materiał z drugiej strony był wilgotny. to znaczy że nie ma już impregnacji?

post-2058-0-32878600-1349005152_thumb.jpg

rafal11

odswieze kotleta.

Po sezonie musze umyc przedsionek. Jakies srodki polecacie do tego? Czy tulko woda i szczotka?