Skocz do zawartości

Hiszpania Costa Brava 2017


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku w planach kemping w Hiszpanii gdzieś na Costa Brava, wyjazd na przełomie lipca i sierpnia, na razie upatrzone dwa kempingi

1.El delfin verde http://www.eldelfinverde.com

2.Bella Terra http://www.campingbellaterra.com/

Zna ktoś te kempingi?

Może ktoś zna inne fajne kempingi w miarę zacienione z basenem i znajdujące się bezpośrednio przy plaży na Costa Brava? 

 

Trasa na razie myślę że rozłożona na 3 dni 

Dzień 1 - Kraków - gdzieś za Frankfurt 

Dzień 2 - Frankfurt - Przejechać Francję ile się da

Dzień 3 - Do południa dojechać na kemping 

 

To tak wstępnie.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przy costa brava a costa dourada, 200km od tego bella terra, jest fajny camping playa montroig, duży, zacieniony, najwyższa klasa sanitariaty, animacje dla dzieci itp.

Tylko ma dwa minusy, jest po środku niczego, do miasta trzeba autem, bo na rowerach w tym terminie usmażysz się żywcem. Druga sprawa jak byłem tam z 17 lat temu to plaźa była ładna, szeroka, czysta i codziennie sprzątana. Jak byłem z 7 lat temu to z plaży zostało 1/3 wypłukała się :/

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś bardziej przed Barceloną lub w okolicach Barcy ale tam ciężko znaleźć coś ciekawego. Dodatkowe 200km niby w skali całej drogi niewiele ale zawsze to kilka godzin dodatkowych w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dużo polaków myśli tak samo, przed Barcelona jest nass dużo, a w playa przez 2tyg spotkałem tylko jedną rodzine. W playa w sezonie tam jest super dla dzieciaków, jak byłem te 17 lat temu to mnie i siostre rodzice mieli dosłownie od rana do wieczora z głowy, tyle atrakcji tam było

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, ale wywalili ceny odkąd tam byłem. 7 lat temu za 2 osoby dorosłe w ciągu nie przy samej plaży tylko ten następny, na koniec czerwca płaciliśmy jakoś ok 35-40e, nie pamiętam dokładnie, teraz 70€.

 

Wtedy przy samej plaży za nasz komplet w sezonie było 80, teraz sama parcela 150... szok.

 

Ale fakt faktem drugiego tak wypasionego cempingu już nie znalazłem, w końcu 5 gwiazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to chyba tam nie ma basenu.

 

Teraz tak sprawdzam to okazuje się że na jednym i drugim kempingu z pierwego postu na przełomie sierpnia nie ma już miejsc :P

Może na tydzień jeszcze coś się uda wyszarpać, jak coś tydzień Hiszpania tydzień Włochy

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że nie lubię tak jeździć, już kilkukrotnie jechałem na partyzanta i na miejscu okazywało się że nie ma miejsc, potem jeszcze kilkanaście godzin szukałeś innego który by ci odpowiadał, jak mam możliwość to wolę zarezerwować przyjeżdżam i się nie martwię że nie będzie miejsca, nie jężdźę nie szukam.

Z tego co widzę to w Hiszpani jest ogólnie cienko też z kempingami które by mi odpowiadały :D więc to też nie tak do końca że wjadę na jaki kolwiek

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj żona sprawdzała i na około 10 kempingów które nam odpowiadały na żadnym nie było już miejsc w interesującym nas terminie :P  (jakaś paranoja z tymi kempingami) Udało się na delfinie na tydzień zarezerwować bo tylko tyle było można, resztę urlopu spędzimy we Włoszech.

Zna ktoś jakąś miejscówkę przy Barcelonie gdzie można by zaparkować i przenocować jedną noc? Na razie wstepnie mamy upatrzony kemping Camping Masnou ale zawsze warto mieć jakaś alternatywę.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Udało się dojechać coś ponad 400km, srednie spalanie na tym odcinku około 10l/100km srednia prędkość 80km/h

Czas 5h

Jutro Niemcy moze wrzuce jakies foty dla potomnych.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.