Skocz do zawartości

Lista Chętnych na Ozonowanie przyczep podczas XXI Zlotu


RED POINT

Rekomendowane odpowiedzi

Aby ozonować w serwisie musisz w ciągu tygodnia wygospodarować czas, zapiąć przyczepkę na hak i zaholować. Niby nic wielkiego, jednak dużo wygodniej jest mieć czepkę "wyozonowaną"podczas zlotu, niejako przy okazji. Fachowiec przyjeżdża do Nas na miejsce. Z tego powodu jestem gotów zapłacić nie 30 tylko 50. Ewentualna dopłata do 72 na którą się zdecydowałem(jednorazowo) wynika trochę z mojego lenistwa i ciekawości "jak to będzie po tym ozonowaniu".

Maciej, to chyba było do mojego wpisu, dla tego odpowiem.

Ozonowałem nie raz i nie dwa. Mam też własny ozonator ale dużo słabszy więc chciałem skorzystać z mocniejszego.

Co do serwisu, no cóż, ja akurat mam do niego 300m więc to fachowiec na fajrant przyszedłby do mnie ;).

 

Panowie, ja Was rozumiem, ja mam możliwość wyboru itd, u Was może być gorzej (chociażby kwestia transportu cepki), ale jak mam przepłacić o 240% bez powodu to trochę słabo nie?.

 

 

Podpowiem tylko że nie tędy drogą. Zapakuj sprzęt, zrób banner, że ozonowanie po 40 a samochód 20. Po chwili nie będziesz wiedział w co ręce wsadzić. Ale to Twoja firma i to Ty chcesz dać się poznać klientom i to po wpadce z Imielina, bo co byś nie pisał to ludzie swoje wiedzą.

 

Powodzenia.

I pewnie te brakujące 3 szt by się znalazły ale i ja sam zaczynam czuć pewien niesmak, nowa firma, ma swoje zasady ale nic do negocjacji bo nie. jest 7, 9 się uzbiera na 100% ale jak to jest tak co do 1 szt to nie wróżę przyszłości na zlotach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aby ozonować w serwisie musisz w ciągu tygodnia wygospodarować czas, zapiąć przyczepkę na hak i zaholować. Niby nic wielkiego, jednak dużo wygodniej jest mieć czepkę "wyozonowaną"podczas zlotu, niejako przy okazji. Fachowiec przyjeżdża do Nas na miejsce. Z tego powodu jestem gotów zapłacić nie 30 tylko 50. Ewentualna dopłata do 72 na którą się zdecydowałem(jednorazowo) wynika trochę z mojego lenistwa i ciekawości "jak to będzie po tym ozonowaniu".

 

Dokładnie to też czuję :) LENISTWO :)

Dawno temu ozonowałem swój dawny samochód służbowy (a było to w czasach gdzie dużo paliłem fajek) i naprawdę było czuć różnicę i to "czuć" dosłownie

Teraz chcę ozonować cepkę nie dlatego że są jakieś nieprzyjemne zapachy...ale od czasu do czasu takie odświeżenie fajnie działa :)

 

Niemniej czekam dzisiaj do godziny 20:00 aby się wypowiedzieli wszyscy zainteresowani i wtedy będziemy wiedzieli na czym stoimy...no chyba, że RED POINT weźmie do serca podpowiedzi kolegów  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.