Skocz do zawartości

Lista Chętnych na Ozonowanie przyczep podczas XXI Zlotu


RED POINT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety ale nie bylo 10 ekip także niemamy sobie nic do zarzucenia

 

Wysłane z mojego JDN-L01 przy użyciu Tapatalka

Proszę Cie nie pogrążaj się, nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na moje pytania. A chętni by  byli i to więcej jak 10

przyczep, ale wystarczyło tylko przeczytać to co napisałem. A jak by nie było to bym Ci zapłacił abyś na paliwo miał.

Dla mnie kompletna porażka, dużo pisania zero działania.

P.S

Dodam tylko że prze to że nie raczyłeś mi odpowiedzieć sam wyszyłem na durnia bo najpierw założyłem

listę chętnych a później nie wiedziałem co odpowiedzieć bo nie raczyłaś mi odpowiedzieć.

Przykre ale prawdziwe :oslabiony:

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak uważasz

 

To są fakty, ja już napisałem  że była inne firma która była nie tylko nastawiona w 100% na zysk ale i na

to aby się pokazać na spotkaniu gdzie było prawie 100 przyczep, i jak się okazało bardzo im się to opłacało.

Ja Was oczywiście nie mam zamiaru pouczać, ale na moje pytanie mogliście odpowiedzieć, tak z grzeczności że poświęciłem czas

i chciałem Wam zorganizować  spotkanie na którym mielibyście okazję zaprezentować swój produkt.

Czasami trzeba ponieść koszta dla własnej reklamy, ja i tak zrezygnowałem z prowizji którą dawaliowate dla organizatora

takiego spotkania, ale w tym przypadku kasa była pewna jeżeli już jesteście na nienastawieni, w końcu z czegoś trzeba żyć  :hmm:

Oki kończę OT, bardzo przepraszam za zaśmiecenie tematu, ale jakby nie było bardzo mnie ta sprawa dotkneła

jako organizatora naszego spotkania, i to ze strony profesjonalnej firmy.

Nie mnie życzę powodzenia i Pozdrawiam.

P.S

 

Kasa nie zawsze jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to teraz pytanie do pozostałych zapisanych

strus251
Myszorki
Visitor
PLopaPL
Maciejkos
kstawo 

Czy jesteśmy w stanie wziąć na klatę te dodatkowe 22 PLN na przyczepę i ozonować?

Określmy się może do jutra (28.04) do godz 20:00 i wtedy będziemy wiedzieli na czym stoimy i RED POINT też będzie wiedział czy przyjeżdżać

 

Ja jestem "ZA"

 

oczywiście jak więcej ekip się jeszcze dogłosi to RED POINT będzie odpowiednio dzielił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mogę dopłacić

 

 

 

 

 


Czasami trzeba ponieść koszta dla własnej reklamy,

 

 

 

Przeglądy gazowe na zlotach to standard, może z ozonowaniem mogło by być tak samo

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dziś pytałem w serwisie klimy u mnie.

Ozonowanie cepy (30min), zrobią mi za 30zł.

Tu się zapisałem i ok, ale jak mam jeszcze dopłacać powyżej tych 50zł to już bardzo kiepski interes dla mnie.

Liczę na zrozumienie ekonomiczne z Waszej strony ;).

 

Więc ja za 50zł tak za więcej nie bo mi się to ni jak kalkuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ozonować w serwisie musisz w ciągu tygodnia wygospodarować czas, zapiąć przyczepkę na hak i zaholować. Niby nic wielkiego, jednak dużo wygodniej jest mieć czepkę "wyozonowaną"podczas zlotu, niejako przy okazji. Fachowiec przyjeżdża do Nas na miejsce. Z tego powodu jestem gotów zapłacić nie 30 tylko 50. Ewentualna dopłata do 72 na którą się zdecydowałem(jednorazowo) wynika trochę z mojego lenistwa i ciekawości "jak to będzie po tym ozonowaniu".

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycji jesli bedzie tylko i wylacznie 7 ekip to cene bedzie 72 jesli przybędzie na zlocie do potrzebnej dychy to Zwrócimy dane 22zl

 

Wysłane z mojego JDN-L01 przy użyciu Tapatalka

Podpowiem tylko że nie tędy drogą. Zapakuj sprzęt, zrób banner, że ozonowanie po 40 a samochód 20. Po chwili nie będziesz wiedział w co ręce wsadzić. Ale to Twoja firma i to Ty chcesz dać się poznać klientom i to po wpadce z Imielina, bo co byś nie pisał to ludzie swoje wiedzą.

 

Powodzenia.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.