Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zeszły weekend zakupiłem z Żona naszą pierwszą przyczepę :) i nie ukrywam że jestem trochę zielony w tym temacie co się z czym je. Niestety okazało się że dołączony był do niej za mały przedsionek marki KIP o rozmiarze (który sam wymierzyłem rozciągając na trawniku) 740cm . Przeglądając tabele pomiarowe wychodzi ze do naszej powinien być rozmiar 860 cm. Pytanie moje jakiej marki mamy szukać przedsionka teraz , raczej używany budżet ograniczony. Czy z metalowymi rurkami czy z włókna szklanego i na co zwracać uwagę?? I za ile możemy ten sprzedać ?? 

Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam za błędy...

 

 

 

 

 

 

post-24965-0-90857200-1489435231_thumb.jpgpost-24965-0-90857200-1489435231_thumb.jpgpost-24965-0-22937300-1489435270_thumb.jpg

post-24965-0-04588600-1489435283_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyczepach aerodynamicznych inaczej się mierzy obwód - uświadomiła mnie w tym Pani Beata od przedsionków.

Załóż/przymierz swój obecny może będzie dobry, porób zdjęcia to ocenimy jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam od niedawna Kip-a ,mam tylko przedsionek w formie zadaszenia, ale prawdę mówiąc to jeszcze go nie rozkładałem, jaki model ?

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U handlarza próbowaliśmy założyć i ewidentnie widać było ze jest za mały ;/ tak jak dzisiaj go oglądałem to jest w bardzo dobrym stanie tylko tyle ze trzeba by go umyć bo jest zakurzony. 


Tez mam od niedawna Kip-a ,mam tylko przedsionek w formie zadaszenia, ale prawdę mówiąc to jeszcze go nie rozkładałem, jaki model ?

My kupiliśmy Kanusa sudwind 840407 z 91r. Taki typ jest podany na dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U handlarza próbowaliśmy założyć i ewidentnie widać było ze jest za mały ;/ tak jak dzisiaj go oglądałem to jest w bardzo dobrym stanie tylko tyle ze trzeba by go umyć bo jest zakurzony.

 

My kupiliśmy Kanusa sudwind 840407 z 91r. Taki typ jest podany na dowodzie.

Ja zrozumiałem ,że kupiliście przyczepę Kip :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo z linka :) Bardzo ciekawa oferta przedsionków. Tylko muszę najpierw pozbyć się tego ew. zamienić. 


post-24965-0-49734900-1489612799_thumb.jpg

 

 

dokładam fotkę dachu. W weekend jak będzie ładna pogoda postaram się go jakoś rozłożyć w całości i podeślę więcej fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo z linka :) Bardzo ciekawa oferta przedsionków. Tylko muszę najpierw pozbyć się tego ew. zamienić.

 

http://forum.karawaning.pl/public/style_images/master/attachicon.gif 17321787_1285534388149433_190405387_n.jpg

 

 

dokładam fotkę dachu. W weekend jak będzie ładna pogoda postaram się go jakoś rozłożyć w całości i podeślę więcej fotek.

Na tej stronie co podałem jest sposób mierzenia ,ciekawe do którego modelu kipa ten Twój przedsionek, daj zdjęcie całości

 

wystukane palcem

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej widziałem te metody pomiarów. Tylko że to się tyczy pomiaru przyczepy a nie przedsionka... bo mając sam przedsionek to mogę go tylko długości złapać. Jutro jak znajdę chwilkę to postaram się zadzwonić do Pani Beaty i może mi coś podpowie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.