Skocz do zawartości

Zielonogórski Festiwal Pojazdów Turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie, moje zdziwienie wywołała informacja o opłatach za degustacje, byłem u Pana Romana, próbowałem wina i nic nie płaciłem. Ot cała sprawa.

 

Wysłane z telefonu

Kolego jestem na majówce we Włoszech i nie mogę spokojnie patrzeć jak znowu narzekasz.Może jak byłeś sam to Cię poczęstowali za darmo.Teraz znalazłem coś takiego

http://www.cit.zielona-gora.pl/article,pl,22,winnica_julia.html

 

Nie ma tematu na forum,gdzie nie narobisz zamieszania.Nie jedziesz,nie pasuje,nie pisz,nie narzekaj. Każdy wie co robi.Komu pasuje ten płaci i jedzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jestem na majówce we Włoszech i nie mogę spokojnie patrzeć jak znowu narzekasz.Może jak byłeś sam to Cię poczęstowali za darmo.Teraz znalazłem coś takiego

http://www.cit.zielona-gora.pl/article,pl,22,winnica_julia.html

 

Nie ma tematu na forum,gdzie nie narobisz zamieszania.Nie jedziesz,nie pasuje,nie pisz,nie narzekaj. Każdy wie co robi.Komu pasuje ten płaci i jedzie.Pozdrawiam

Belmondo  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trochę się zmieniło w winnicy, widocznie nie idą wina i trzeba jakoś odrabiać straty, dla mnie to trochę dziwne. I to nie jest narzekanie

A tak na marginesie to jest sporo tematów gdzie mnie nie ma i raczej nie będzie bo mnie nie interesują. :P

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię Chris też pochwalić,bo podbiłeś temat mojemu koledze postami.Poleciał do Chin na 2 tygodnie i poprosił mnie o pilnowanie tematu.Będę w Polsce za kilka dni to uzupełnię listy chętnych.Będą też na mejscu na kempingu do wykorzystania przez chętnych 10 osobowe namioty wojskowe .Nie każdemu chce się jechać z przyczepą kilkaset kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię Chris też pochwalić,bo podbiłeś temat mojemu koledze

 

zawsze do usług  :skromny:

 

plusem dla Pana Romana jest ograniczona oferta win do próbowania , nie daje wszystkiego jak leci tylko coś dobranego pod preferencje klienta - łatwiej coś wybrać 

 

ale już nie narzekam więcej  :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za wizytę to oczywiście jakiś dowcip :]  - na kilkadziesiąt winnic francuskich i niemieckich nigdzie nie chcieli złamanego centa z zwiedzanie i degustację 

Mnie opłata za degustację nie dziwi. Odwiedziłam winnice we Włoszech w Toskanii i faktycznie, krótka wizyta i degustacja samego wina w jednym miejscu  była bezpłatna, w innym natomiast oprowadzenie po winnicy, degustacja z poczęstunkiem kosztowała w euro... I nikogo to nie oburzało.

Mam jeszcze pytanie, czy będzie można przyjechać do Zielonej Góry w ostatniej chwili, jeśli otworzy się możliwość ? Nie mogę tego zaplanować z wyprzedzeniem , niestety.

Edytowane przez Magda Pawłowicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie opłata za degustację nie dziwi. Odwiedziłam winnice we Włoszech w Toskanii i faktycznie, krótka wizyta i degustacja samego wina w jednym miejscu  była bezpłatna, w innym natomiast oprowadzenie po winnicy, degustacja z poczęstunkiem kosztowała w euro...

 

Włoskich zwyczajów nie znam bo ichniego wina nie próbowałem , natomiast francuskie degustacje zawsze były darmowe z wodą i zazwyczaj suchą dojrzewającą kiełbasą , bagietki raczej rzadko. Niemcy tylko wino do picia dają , bez popitki i zakąszania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety . Obserwowałem ten temat od początku .

24.05 (środa) jadę do Pragi na Depeche Mode a 27.05 będę na zjeździe absolwentów . Nie rozerwę się ... choć optycznie :look: jest z czego . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.