Skocz do zawartości

Zielonogórski Festiwal Pojazdów Turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam przyjemność zaprosić na wydarzenie jakiego jeszcze w Zielonej Górze i całym regionie nie było .

W dniach 26-28.05.2017 na terenie Kąpieliska Ochla odbędą się 

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PODRÓŻNICZY 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Witam serdecznie !

Mam przyjemność zaprosić na wydarzenie jakiego jeszcze w Zielonej Górze i całym regionie nie było .

W dniach 26-28.05.2017 na terenie Kempingu przy Kąpielisku w Ochli koło Zielonej Góry odbędą się :

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PODRÓŻNICZY ZIELONE GLOBY

oraz

I ZIELONOGÓRSKI FESTIWAL POJAZDÓW TURYSTYCZNYCH .

Oznacza to ,że Winny Gród ponownie nawiedzą szaleni podróżnicy z całej Polski . a tym razem towarzyszyć im będą wielbiciele karawaningu.

 

Wstępny program:

Piątek 26.05

- godz. 18.00 przejazd podróżników i pojazdów turystycznych pod Palmiarnię w Zielonej Górze . Powitanie uczestników i przejazd kolumną do Ochli .

- wieczór- wspólna integracja przy ognisku i muzyce

 

Sobota 27.05

- godz.12.00 oficjalne otwarcie imprezy i rozpoczęcie Festiwalu

- 12.30-21.00 prelekcje podróżników i gości honorowych

- pokazy militariów

- poczęstunek prawdziwą wojskową grochówką

- animacje i zabawy dla dzieci

- wystawy stoisk związanych z tematyką podróżniczą

- zabawy sportowe

-21.30 - zabawa przy grillu 

 

Niedziela 28.05

Zwiedzanie najbliższej okolicy :

- Skansen w Ochli  - 1,5 km od kempingu 

- Ogród Botaniczny - 2 km od kempingu

- Park Linowy - "Dzika Ochla " - bezpośrednio przy kempingu

- stawy rybne - " Dzika Ochla"  i Skansen

- w okolicy dużo tras rowerowych i nordic walking 

 

Kemping położony w pięknej , leśnej okolicy , do centrum Zielonej Góry ok 5 km .

 

Wjazd na teren imprezy kosztuje 150 zł od kampera lub zestawu auto plus przyczepa , bez względu na ilość osób.

W cenie media - prąd i woda , sanitariaty , prysznice 

oraz poczęstunek ( grochówka ) , udział w atrakcjach odbywających się podczas całej imprezy .

 

www.facebook.com/zielonegloby/

www.facebook.com/dzikaochla.pl/

www.zgora.pl 

 

Kontakt do organizatora :

Jacek Gajdziński TOP GUN - tel .602 64 41 48

jacek@dekorpol.pl

 

LISTA CHĘTNYCH :


 

Edytowane przez TopGun (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie ... Dlaczego jest napisane "Mam przyjemność zaprosić na wydarzenie jakiego jeszcze w Zielonej Górze i całym regionie nie było ."

 

- z tego co pamiętam z zeszłego roku to impreza bardziej przypominała misz-masz i niewiele miała wspólnego z karawaningiem i impreza turystyczną, poza tym, że się odbywała na podupadającym kempingu, który niebawem będzie wyglądał jak "dzika ochla" ... był to raczej festyn z piwem, kukurydza, watą cukrową i konkurencyjna imprezą po drugiej stronie drogi ...

 

Tak się składa, że w Ochli na Sarniej u siostry bywam często, bywały na kempingu jak i z drugiej strony rożne imprezy, ale raczej chciałbym je omijać tym bardziej jadąc tam ze sprzętem który przejawia jakąś wartość...

W zeszłym roku na teren kampu mógł wejść każdy, bez kontroli a dodatkową atrakcja była wylewająca się podpita hałasująca młodzież z autobusu na przystanku pod kampem oraz nocne upalanie gumy na parkingu ...

 

 

PS Czy w tym roku będą poza zdewastowanym parkingiem dodatkowe miejsca parkingowe - czy jak ostatnio parkowanie gdzie popadnie i wpuszczanie osobówek na teren kempiungu?

PS Czy znowu tylko beda czynne 2 prysznice?

​PS - podane strony nie istnieją lub nie maja nic wspólnego z tematem spotkania... zwiastują kolejna klapę?

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie ... Dlaczego jest napisane "Mam przyjemność zaprosić na wydarzenie jakiego jeszcze w Zielonej Górze i całym regionie nie było ."

 

- z tego co pamiętam z zeszłego roku to impreza bardziej przypominała misz-masz i niewiele miała wspólnego z karawaningiem i impreza turystyczną, poza tym, że się odbywała na podupadającym kempingu, który niebawem będzie wyglądał jak "dzika ochla" ... był to raczej festyn z piwem, kukurydza, watą cukrową i konkurencyjna imprezą po drugiej stronie drogi ...

 

Tak się składa, że w Ochli na Sarniej u siostry bywam często, bywały na kempingu jak i z drugiej strony rożne imprezy, ale raczej chciałbym je omijać tym bardziej jadąc tam ze sprzętem który przejawia jakąś wartość...

W zeszłym roku na teren kampu mógł wejść każdy, bez kontroli a dodatkową atrakcja była wylewająca się podpita hałasująca młodzież z autobusu na przystanku pod kampem oraz nocne upalanie gumy na parkingu ...

 

 

PS Czy w tym roku będą poza zdewastowanym parkingiem dodatkowe miejsca parkingowe - czy jak ostatnio parkowanie gdzie popadnie i wpuszczanie osobówek na teren kempiungu?

PS Czy znowu tylko beda czynne 2 prysznice?

​PS - podane strony nie istnieją lub nie maja nic wspólnego z tematem spotkania... zwiastują kolejna klapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę czytać ze zrozumieniem .

Podkreślam , że jest to pierwsza tego typu impreza , którą organizują doświadczeni podróżnicy. Wcześniej były to tylko Zielone Globy i odbywały się w zupełnie innym miejscu, a w tym roku poraz pierwszy są połączone z karawaningiem . Nic nam nie wiadomo , aby kiedykolwiek w NASZEJ OCHLI koło Zielonej Góry odbywały się imprezy karawaningowe.

Wszystkim chętnym gwarantujemy dobrą i bezpieczną zabawę .

Odpowiem jeszcze na mało grzeczne pytania :

1.To nie jest kolejne spotkanie

2.Na teren kempingu będą mogły wjechać tylko zgłoszone ekipy.

3 . Dla wszystkich będą przygotowane miejsca do parkowania.

4. Przed kempingiem jest spory parking i bynajmniej nie jest zdewastowany.

5. Prysznice będą w wystarczającej ilości w stosunku do ilości uczestników.

6 .Pierwsza podana strona nalezy do organizatorów -Stowarzyszenia Z Indeksem w Podróży

7. Druga strona , to tylko informacje o regionie.

Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt

Jacek Gajdzinski 602644148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek -Jacek z żoną ,czyli załoga TOP GUN to porządni ludzie   :yes: :yes:

Gościłem u nich jadąc nad polskie morze 2 lata temu.Widziałem ,przejeżdżając samochodem ten kemping.To ,że on jest stary to chyba nie jest ich wina.Jak Jacek zabrał się za organizację tego zlotu i jest pewnie sponsorem wielu rzeczy jak znam życie, to lipy nie będzie-nie martw się do przodu.

Bartek przecież Ty jeździsz  przeważnie na dziko i stajesz w dziwnych ,odludnych miejscach- to czym Ty się przejmujesz  :hmm: :hmm:  :hmm:

Uszanuj  wypowiedź Jacka,a w razie wątpliwości zadzwoń do niego.

Bartek -czy jak zakładałeś temat zimowego wyjazdu- ktoś Ci napisał zaraz na początku,że  to jest bez sensu-jak byś się wtedy poczuł ? Pozdrawiam :)

Może być u mnie krucho z wolnym w pracy ,ale ....

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

1.belmondo

2.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, znam Jacka osobiście... Poczciwy i wesoły człowiek ...

 

Ale sam najemca kampu w Ochli zaorał go dokładnie... "Walczy" z "Dziką Ochlą" i odwrotnie - często jest tak, że na obu stronach odbywają się imprezy w tym samym czasie o różnej grupie docelowej...

 

Jesli Jacek nie robil w tym miejscu imprezy to zapewne będzie to coś nowego i chwała mu za to, że podejmuje wyzwanie - może w końcu będzie to cos ciekawego a nie festyn w stylu "Dżonkowskich Ogródków Działkowych" ...

 

Samo miejsce ma potencjał - pamiętam je jeszcze z lat 1998-1999 jak jeździłem tam na imprezy i parę lat później 2002-2003 jak mieszkałem w Ochli ponad 2 lata ...

 

Co do kampu .... potrzeba mu gospodarza z pomysłem - chociażby tak jak z drugiej strony drogi na Dzikiej Ochli - ale tam raczej nie maja koncepcji długoletniej i co roku chyba zmienia sie wizja...

 

Osobiście kibicuje Jackowi - i kto wie, jesli Jacek dotrzyma koncepcji i zrealizuje pomysły i plan, to może odwiedzimy Ochle.

 

Jeśli uraziłem Jacka to PRZEPRASZAM, będę obserwował temat i kibicował ... Swoje opinie wyraziłem na podstawie tego co działo sie rok temu w tym terminie, i byly tam pojazdy kamperowe, wojskowe, wozy Drzymały wiec po kojarzyłem to jako wcześniejsze edycje...

 

i jak pisałem, może uda sie czas wygospodarować i wpadnę na kawalerskie rewiry...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja nie rozmawiałem z Jackiem -to były moje osobiste odczucia ale dobrze ,że wyprostowaliśmy sprawę na początku,to i Jackowi lepiej się będzie organizowało tą imprezę -tak myślę   :yes: 

Jeżeli tylko uda mi się załatwić wolne,to przyjeżdżam i mam nadzieję,ze się spotkamy na miejscu.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja nie rozmawiałem z Jackiem -to były moje osobiste odczucia ale dobrze ,że wyprostowaliśmy sprawę na początku,to i Jackowi lepiej się będzie organizowało tą imprezę -tak myślę   :yes:

Jeżeli tylko uda mi się załatwić wolne,to przyjeżdżam i mam nadzieję,ze się spotkamy na miejscu.Pozdrawiam :)

 

No ja jak na razie mam ten weekend wolny - ale to zbyt odległy termin aby miec 100% pewnosci...

 

W sumie to przydałoby sie napić Lubuskiego z Miodnicy z kija.... bo juz prawie 2 lata przelecialo od ostatniego naszego spotkania...

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

1. Belmondo

2. BartoszK

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.