Jump to content
MKJ

Wymiana gniazda 13 pin

Recommended Posts

jacek00
[mention=20786]Jaśki[/mention]

Dzięki serdeczne

kupiłem tu:

Zobacz ofertę: GNIAZDO ELEKTRYCZNE 13-POLOWE ERICH JAEGER https://allegro.pl/oferta/gniazdo-elektryczne-13-polowe-erich-jaeger-9987042201?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

wygląda dość porządnie, ale jakoś nie mam przekonania, że to jaeger  

Jaeger powinien mieć przecież logo na klapce

jacekzoo
35 minut temu, Maras napisał:

Dzięki @Maras nie wpadłem na to 😜

16 minut temu, jacek00 napisał:

Jaeger powinien mieć przecież logo na klapce

Właśnie o to chodzi, sprawę zgłosiłem do allegro i zobaczę co napiszą

Maras
2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Zamawiałem parę dni temu naświetlacze diodowe 2 x 30w i jeden 200 w COB, I wszystkie były  inne jak na foto i przyszły w dwóch paczkach w innym terminie. O ile ten Cob był ok to już te 30 w odesłałem. Wcześniej dzwoniąc i pytając czy wiedzą co wystawiają a co wysyłają ? A co za różnica ,moc się zgadza więc nie mają sobie nic do zarzucenia !!!!!!!!!  Nie rozmawiałem dłużej bo szkoda mojego czasu na taką gadkę.

jacek00
Uściślając. Erich Jaeger ma logo na obudowie. Bo jest inna firma Jaeger Automotive, która też robi gniazda ale to co innego. Pewnie sprzedał Ci tego drugiego Jaegera bo nie rozróżnia

jacekzoo

Ja nie rozmawiam, zgłaszam do allegro, jak są wątpliwości to blokują konto do czasu wyjaśnienia. Z miesiąc temu oddali mi kase za jednego takiego cwaniaczka a konto dalej zawieszone 🤣

Teraz, jacek00 napisał:

Uściślając. Erich Jaeger ma logo na obudowie. Bo jest inna firma Jaeger Automotive, która też robi gniazda ale to co innego. Pewnie sprzedał Ci tego drugiego Jaegera bo nie rozróżnia emoji1787.png

Pies go szturchał, chciałem erich jaeger, bo.... ich lubię 😜 a na aukcji był erich

Maras

W pasku jak i w ogłoszeniu wyraźnie pisze erich-jaeger  więc chyba podróba. 

Tofel
13 minut temu, jacekzoo napisał:

Witam,

Z całym dla kolegi szacunkiem i sympatią - nie to żebym się wtrącał - ale w opisie wspomnianej aukcji

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-elektryczne-13-polowe-erich-jaeger-9987042201?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

jest takie info:

Allegro_e.thumb.png.756bdda952c3d227fcbd6ab498a4e554.png

Pozdrawiam

jacekzoo
6 minut temu, Tofel napisał:

Witam,

Z całym dla kolegi szacunkiem i sympatią - nie to żebym się wtrącał - ale w opisie wspomnianej aukcji

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-elektryczne-13-polowe-erich-jaeger-9987042201?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

jest takie info:

Allegro_e.thumb.png.756bdda952c3d227fcbd6ab498a4e554.png

Pozdrawiam

zgoda, ale w tytule i w opisie jest napisane jaki producent. na razie czekam na odpowiedź allegro

jacekzoo

No i nie jaeger, dzwonił sprzedawca, mówił że w jaegerach z tyłu jest logo EJM, a tu nie ma. Ma mi wymienić na gniazdo hella

Kristofer

Gniazda są porównywalnej jakości. Gdybym miał je jakoś sklasyfikować, to określiłbym je, jako "najwyższą półkę". To gniazda na lata. Będziesz zadowolony. Hella, to konkretna i uznana firma. 👍

Maras

Trzy dni temu rozkręciłem gniazdko 13pin bo lewa pozycja raz świeciła a raz nie. Poluzowała się śrubka trzymająca jeden z przewodów.

Tu jest fotka gniazdka które  zamontowałem  12 lat temu  ! jest czysto ,zero rdzy i wygląda jakby było wczoraj montowane. Warto się przyłożyć i zrobić to porządnie :)   

13pin.thumb.jpg.f8d666ad671f0ebea1b11a132070b732.jpg

Edited by Maras (see edit history)

jacekzoo

U był inny problem, jakiś czas temu jak jeszcze hobbitke miałem, coś sprawdzałem i podpiąłem samo wtyk 13pin, ruszyłem i wyrwało wtyczkę. Tzn gniazdo i wtyczka przeżyły ale te trzy ząbki coś się wyszczerbiły i czasami muszę nurkować, żeby podpiąć. Ale zobacze jak w ASO się przyłożyli do zamontowania 🤣