Skocz do zawartości

Chalkidiki Thalata Kalamitsi 2017


arkom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie. W cichych planach mam na bieżący rok wyjazd do Grecji  na kamping Thalata Kalamitsi. Niestety nie posiadam jeszcze budki, dlatego chciałbym posmakować życia kempingowego w namiocie (pokazać żonie jak to jest). Proszę podpowiedzcie czy jest to dobry pomysł. Podróż standardowo przez Słowację Węgry Serbię Macedonię. Jaki realny może być czas przejazdu (osobówka bez ogona) prędkość dozwolona, przerwy co około 3-4 godziny jazdy po 30 minut. Dystans około 1600km. Czy w terminie od 14-15 sierpnia konieczna będzie rezerwacja parceli? Czy "kieszonkowe w kwocie 50-60 Euro dziennie będzie wystarczające (sam pobyt)? Skład rodzina 2+2 5 i 11 lat. Liczę na odpowiedzi na moje pytania. Wierzę w wasze doświadczenie.

Witaj, wybrałeś fajny, urokliwy kamping. Spędziłem na nim wraz z rodziną 10 dni. Co do rezerwacji to raczej będziesz musiał zabukować parcelę, ponieważ to będzie nadal środek sezonu i mnóstwo turystów. Byliśmy tam w 2013r. i bukowałem parcelę w marcu. http://www.thalattacamp.gr/en/pages/contact. Na kempingu można wynająć domki, bądź przyczepy kempingowe(jeżeli żonie nie odpowiada namiot) wszystko masz na ich stronie internetowej. w twoim przypadku czas przejazdu szacowałbym na 2 dni, (jedziesz z rodziną po 750-800 km wszyscy będą mieli dość jazdy).Jak już się tam zainstalujecie i nacieszycie kampingiem to polecam "krabie zatoczki"(nie chodzi tu o kraby) ok 5-10km za miasteczkiem Sarti. Polecam także rejs statkiem z miasteczka Vourvourou na Athos. Kassandry nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wybrałeś fajny, urokliwy kamping. Spędziłem na nim wraz z rodziną 10 dni. Co do rezerwacji to raczej będziesz musiał zabukować parcelę, ponieważ to będzie nadal środek sezonu i mnóstwo turystów. Byliśmy tam w 2013r. i bukowałem parcelę w marcu. http://www.thalattacamp.gr/en/pages/contact. Na kempingu można wynająć domki, bądź przyczepy kempingowe(jeżeli żonie nie odpowiada namiot) wszystko masz na ich stronie internetowej. w twoim przypadku czas przejazdu szacowałbym na 2 dni, (jedziesz z rodziną po 750-800 km wszyscy będą mieli dość jazdy).Jak już się tam zainstalujecie i nacieszycie kampingiem to polecam "krabie zatoczki"(nie chodzi tu o kraby) ok 5-10km za miasteczkiem Sarti. Polecam także rejs statkiem z miasteczka Vourvourou na Athos. Kassandry nie polecam.

Parcele już zarezerwowane opłacona zaliczka. Podróży się nie boję 2 lata temu byłem autem w okolicy Varny w Bulgari okolo 1900 km tutaj okolo 300km blizej z tym że w Rumuni mieliśmy nocleg. Dziękuję za propozycję miejsc do zobaczenia.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejne moje pytanie. Jakie zabezpieczenie pradowe ile Amper jest na kempingu? Gdzieś widziałem kiedyś ale teraz nie mogę znaleźć nie pamiętam czy było to 6A czy 16A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje pytanie. Jakie zabezpieczenie pradowe ile Amper jest na kempingu? Gdzieś widziałem kiedyś ale teraz nie mogę znaleźć nie pamiętam czy było to 6A czy 16A?

Nie pamiętam ale jak gotowaliśmy na indukcje i włączaliśmy np. wiatrak to korki wysadzało. Pamiętaj o zieloną kartę musiałem kupić przy granicy to słono zapłaciłem za brak.  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale jak gotowaliśmy na indukcje i włączaliśmy np. wiatrak to korki wysadzało. Pamiętaj o zieloną kartę musiałem kupić przy granicy to słono zapłaciłem za brak.  :wacko:

Dziękuje. O zielonej karcie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Planujemy wakacje na Thalata Kalamitsi końcem lipca około 2 tygodnie i powrót do PL. Może ktoś też planuje wyjazd w tym kierunku i terminie, w trasie jak i na postojach raźniej w kilka zestawów. My jedziemy z Rzeszowa tak jak sugeruje GoogleMap. Może też ktoś by się dołączył na trasie. Jedziemy z przyczepą 2+2 (syn 7 i córka 14).

Pozdrawiam :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Czy macie może jakiś plan Thalata Kalamitsi, pytałem przy rezerwacji o konkretne miejsca i nic. Będziemy tam pierwszy raz i nie wiem jak do tego podejść.

Zawsze jak rezerwowałem jakiś camp to miałem podany konkretny nr parceli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.