Skocz do zawartości

Montaż haka Chorzów i okolice


radiesteta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o poradę dotyczącą haka. Kupić go np na Allegro i lokalnemu warsztatowi zlecić montaż czy lepiej kupić w takim warsztacie wraz z montażem? I czy ktoś poleci jakiś warsztat w Chorzowie lub okolicach? Samochodów Opel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Ale z nich zartownisie. Będzin wg nich jest na Śląsku? Ja całe lata myślałem że to Zagłębia jest cześć. No ale nic to. Mam do Zagłębia wstęp bez paszportu mam pół krwi z Sosnowca. Zaraz tam zadzwonię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedź śmiało ja tam zakładałem hak, mój znajomy również.

A za pochodzenie może dostaniesz zniżkę  :]

 

Czy ja wiem czy to takie miejsce mocne do polecenia. Robiłem u nich 3 auta w różnych odstępach czasowych. Na plus:

 

- cena

- szybkość usługi

- zajmują się głownie tym, więc można liczyć na to, że mają wiedzę

 

Na minus:

 

- niska estetyka montażu

- ostatnio oddawałem nowe auto - pojawiło się kilka zarysowań, jasne wnętrze (siedziska) było ubrudzone smarem, tapicerka również

- nie dostaje się wzmocnienia tylnego z powortem, podejrzewam, że ląduje później na aukcji ;)

 

Także średnio na jeża, myślę, że gdyby nie to, że jest blisko to bym nie korzystał.

Edytowane przez Dzakart (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to takie miejsce mocne do polecenia. Robiłem u nich 3 auta w różnych odstępach czasowych. Na plus:

 

- cena

- szybkość usługi

- zajmują się głownie tym, więc można liczyć na to, że mają wiedzę

 

Na minus:

 

- niska estetyka montażu

- ostatnio oddawałem nowe auto - pojawiło się kilka zarysowań, jasne wnętrze (siedziska) było ubrudzone smarem

- nie dostaje się wzmocnienia tylnego z powortem, podejrzewam, że ląduje później na aukcji ;)

 

Także średnio na jeża, myślę, że gdyby nie to, że jest blisko to bym nie korzystał.

To trzeba to było powiedzieć w warsztacie, ja zawsze ustalam na początku wszystkie warunki wykonania usługi

nie pozostawiam nic do własnej decyzji czy interpretacji warsztatu. np. zwrot jakichkolwiek części pozostałych po montażu.

Kilkanaście zrobionych aut zero zastrzeżeń, no ale zawsze musi być ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o poradę dotyczącą haka. Kupić go np na Allegro i lokalnemu warsztatowi zlecić montaż czy lepiej kupić w takim warsztacie wraz z montażem? I czy ktoś poleci jakiś warsztat w Chorzowie lub okolicach? Samochodów Opel 

 

Nie wiadomo do jakiego autka chcesz mocować ten hak holowniczy, więc jest trudno cokolwiek doradzić. Niemniej jednak zaryzykuję i polecę samodzielny montaż, co nawet dla laika nie jest żadnym wielkim wyzwaniem. W dotychczasowych swoich autach, hak zawsze montowałem samodzielnie, potem szybka elektryka a następnie diagnosta i WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba to było powiedzieć w warsztacie, ja zawsze ustalam na początku wszystkie warunki wykonania usługi

nie pozostawiam nic do własnej decyzji czy interpretacji warsztatu. np. zwrot jakichkolwiek części pozostałych po montażu.

Kilkanaście zrobionych aut zero zastrzeżeń, no ale zawsze musi być ten pierwszy.

Żeby nie pobrudzili auta czy nie porysowali? A może żeby oddali belkę? To pownien być standard, a nie warunek do negocjacji nie uważasz? Wyobraź sobie, że z ich usług chce skorzystać kobieta, albo nawet facet, laik - myślisz, że maja pojęcie, ze jakieś części maja zostać po montażu?

 

Dlatego nie mogę polecić tego miejsca. Akceptuje ich niedoskonałości prywatnie, ale uważam, ze nie są godni polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to czarny spam, dwa posty i oba krytykujące warsztat. Jeszcze brakuje trzeciego zachwalającego konkurencje

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.