Skocz do zawartości

Ozonowanie Współpraca 10% Gratyfikacji


RED POINT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiemy po 3 stronach że firma ma zajebi... sprzęt do ozonowania - zapewne taki jak większość firm która doi kasę za ozonowanie...

Ale jej jest najlepszy :-D

 

Ceny też nie znamy - tez pewnie jest zajeb...

 

Kiedyś była moda na lampy naświetlające które pomagały na wszystko... na zasadzie autosugestii :-)

 

Teraz wciskane jest ozonowanie...

 

Z ozonownaniem jak rutinoscorbinem - ani nie pomoże ani nie zaszkodzi...

 

google pokazuje masę wyników dot. ozonowania - ale albo są to reklamy firm to robiących przytaczające ponoć naukowe badania bez podania źródła albo wypociny osób które dały się wydoić z kasy i teraz pieją z zachwytu...

 

Kto nie wie jak wydać mądrze kasę niech się ozonouje - może to pomoże na samopoczucie :-)


Czy pan tutaj zachwalający swe usługi może odpowiedzieć:

w jaki sposób kontroluje stężenie ozonu w pomieszczeniu?

w jaki sposób kontroluje prawidłowe wymieszanie się atmosfery w pomieszczeniu?

w jaki sposób ma zamiar uszczelnić przyczepę w trakcie ozonowania?

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ozonowania to u najbliższego dentysty lub w przychodni możesz zapytać się o skuteczność ... Większość sal operacyjnych też się sterylizuje ozonem. Jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych .
ad 1 nie ma potrzeby kontroli stężenia ozonu w pomieszczeniu , szczególnie takim jak przyczepa , ozon to odmiana tlenu O3 czyli powstaje z O2 . Przy wydajności ozonatora 10 g / h po 15 min mamy wystarczające jego stężenie .( bakteriobójczy jest już przy stężeniu 13 mikrograma / dm3)
ad2 płytki muszą być chłodzone nawiewem powietrza więc to gwarantuje wymieszanie
ad3 nie ma potrzeby nic uszczelniać , w środku jest przez cały czas produkowany nowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wiemy po 3 stronach że firma ma zajebi... sprzęt do ozonowania - zapewne taki jak większość firm która doi kasę za ozonowanie...

Ale jej jest najlepszy :-D

 

Ceny też nie znamy - tez pewnie jest zajeb...

 

Kiedyś była moda na lampy naświetlające które pomagały na wszystko... na zasadzie autosugestii :-)

 

Teraz wciskane jest ozonowanie...

 

Z ozonownaniem jak rutinoscorbinem - ani nie pomoże ani nie zaszkodzi...

 

google pokazuje masę wyników dot. ozonowania - ale albo są to reklamy firm to robiących przytaczające ponoć naukowe badania bez podania źródła albo wypociny osób które dały się wydoić z kasy i teraz pieją z zachwytu...

 

Kto nie wie jak wydać mądrze kasę niech się ozonouje - może to pomoże na samopoczucie :-)

 

Czy pan tutaj zachwalający swe usługi może odpowiedzieć:

w jaki sposób kontroluje stężenie ozonu w pomieszczeniu?

w jaki sposób kontroluje prawidłowe wymieszanie się atmosfery w pomieszczeniu?

w jaki sposób ma zamiar uszczelnić przyczepę w trakcie ozonowania?

WITAM SERDECZNIE ZALECAM PRZED WYPOWIEDZIA BARDZIEJ ZGŁĘBIĆ TEMAT

POZDRAWIAM

 

Wysłane z mojego JDN-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez RED POINT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób kontroluje stężenie ozonu w pomieszczeniu?

w jaki sposób kontroluje prawidłowe wymieszanie się atmosfery w pomieszczeniu?

w jaki sposób ma zamiar uszczelnić przyczepę w trakcie ozonowania?

 

odpowiem ci od strony amatora ozonującego swój sprzęt jak mi sie chce pożyczyć ozonator 

 

ozonator ma wiatraczek do chłodzenia więc trochę miesza powietrze , ja dokładam jeszcze jeden , zwykły pokojowy i otwieram wszystkie szafki i zakamarki, materace stawiam na sztorc

 

uszczelniać nic nie trzeba - to nie komora dla żydów tylko przyczepa/samochód. po prostu zamykam przyczepę a przednie i tylne okno zostawiam zamknięte ale nie na zamki - potem otwieram oba na przestrzał do wywietrzenia

 

stężenie i tak będzie duże , dużo powyżej działającego minimum - wystarczy minutnik sobie podłączyć i czas dobrać do mocy ozonatora - ja mam 20 minut

 

co do skuteczności nie będe sie wypowiadał , sam sie przekonaj albo i nie , jak dla mnie to działa , i nie jest to opinia "bo muszę chwalić bo wydałem kasę" , ozonator mam za darmo 

 

co do samego ozonowania - rano wsadzam sprzęt do budy , nastawiam czas , samo sie wyłącza , dodatkowy wiatrak chodzi dalej, koło obiadu otwieram okna i wietrzę do końca pracy (tak robię to u siebie w pracy) , potem wstawiam przyczepę do hali i jadę oddać ozonator 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem ci od strony amatora ozonującego swój sprzęt jak mi sie chce pożyczyć ozonator 

 

ozonator ma wiatraczek do chłodzenia więc trochę miesza powietrze , ja dokładam jeszcze jeden , zwykły pokojowy i otwieram wszystkie szafki i zakamarki, materace stawiam na sztorc

 

uszczelniać nic nie trzeba - to nie komora dla żydów tylko przyczepa/samochód. po prostu zamykam przyczepę a przednie i tylne okno zostawiam zamknięte ale nie na zamki - potem otwieram oba na przestrzał do wywietrzenia

 

stężenie i tak będzie duże , dużo powyżej działającego minimum - wystarczy minutnik sobie podłączyć i czas dobrać do mocy ozonatora - ja mam 20 minut

 

co do skuteczności nie będe sie wypowiadał , sam sie przekonaj albo i nie , jak dla mnie to działa , i nie jest to opinia "bo muszę chwalić bo wydałem kasę" , ozonator mam za darmo 

 

co do samego ozonowania - rano wsadzam sprzęt do budy , nastawiam czas , samo sie wyłącza , dodatkowy wiatrak chodzi dalej, koło obiadu otwieram okna i wietrzę do końca pracy (tak robię to u siebie w pracy) , potem wstawiam przyczepę do hali i jadę oddać ozonator 

Dodam że waga roztoczy w poduszce może wynieść 5-7% jej wagi ... To samo dotyczy materacy wykładzin itp . Nie ma chyba lepszego sposobu na pozbycie się tego towarzystwa . Aha , zapach stęchlizny przedsionków też można usunąć ozonowaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.