Skocz do zawartości

Ozonowanie Współpraca 10% Gratyfikacji


RED POINT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie zalecenia przez nasza firme  zabiegi Ozonowania  należny wykonywać raz na kwartał w celu dezynfekcji  i dezodoryzacji(usuwanie zapachów) 

tak ozon całkowicie utleni związki lotne i zostaną one zlikwidowane  a nie zamaskowane .Tylko jest pytanie czy problem nie polega na  czynnika zewnętrznych np  zaciekanie przez dach lub okna ? wtedy należny usunąć usterkę w wlanym  zakresie aby zabieg był w 100% efektywny. Jesli chodzi o starsze typy przyczep

Tak ozon usunie bezpowrotnie zapach nowej przyczepy,pozostawiając zapach przybliżony jaki powstaje po burzy

 

Serdecznie dziękuję  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzieś w tych przeliczeniach chyba jedno zero się nie zgadza?

 

Oczywiście, że macie mocny sprzęt. Ja tym nie zarabiam. Jakby nie patrzeć to po odpaleniu na godzinę nadrobi moja zabawka braki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie amatorzy używający ozonatorów. Jak się z tym obchodzić?

Wstawiamy ozonator do cepki, np taki jak ma Mareec albo taki z aliexpress i ile czasu trwa ozonowanie?
Po zakończonym procesie jakie są kwestie bezpieczeństwa? Wchodzimy do budy w masce jakiejś i otwieramy wszystkie okna i ile czasu wietrzymy?

 

Pytam tylko teoretycznie i z ciekawości, nie mam ozonatora, nigdy nie używałem :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ile wat ma Pański ozonator i czy ma turbine chłodzącą???


Ozonator z aliexpres 7g/h. Cena 80 pln  :]  :miga:

Witam ile wat ma Pański ozonator i czy ma turbine chłodzącą???


Panowie amatorzy używający ozonatorów. Jak się z tym obchodzić?

Wstawiamy ozonator do cepki, np taki jak ma Mareec albo taki z aliexpress i ile czasu trwa ozonowanie?
Po zakończonym procesie jakie są kwestie bezpieczeństwa? Wchodzimy do budy w masce jakiejś i otwieramy wszystkie okna i ile czasu wietrzymy?

Witam  wszystko jest zalezne  jakie uzyska sie steżenie w danej kubaturze .I o jakiej rzeczyswistej wydajnosci sie ma generator Ozonu .My do zmierzenia stężenia uzywamy miernika.Po uzyskaniu bezpiecznej normy 0,01ppm oddajemy pomieszczenie do  Użytkowania.Zapach ozonu utrzymuje sie  okolo  do 2 tyg. 

Kwestia bezpiecznestwa ktos na formu mi napisal ze wchodzi  na wdechu  i otwiera okna - zostawilem to bez komentarza. 

Zdrowie najwazniejsze my uzywamy masek pelnych z pochłaniaczmi wielogazowymi.. Piersze objawy lekkim zatrucie sie O3 sa silne bole oczu i głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie amatorzy używający ozonatorów. Jak się z tym obchodzić?

 

Wstawiamy ozonator do cepki, np taki jak ma Mareec albo taki z aliexpress i ile czasu trwa ozonowanie?

Po zakończonym procesie jakie są kwestie bezpieczeństwa? Wchodzimy do budy w masce jakiejś i otwieramy wszystkie okna i ile czasu wietrzymy?

 

Pytam tylko teoretycznie i z ciekawości, nie mam ozonatora, nigdy nie używałem :)

Teoretyzuje ale jak już go będę miał to zrobię tak. Budę mam pod domem więc wciągnę sobie przedłużacz do przyczepy przez okno, wsadzę i podłączę ozonator. Zamknę przyczepę. Podłączę przedłużacz do prądu na te pół godziny. Po tym czasie wyłączę, otworzę drzwi i będę uciekał gdzie pieprz rośnie. Po godzinie wrócę i sprawdzę czy zadziałało. Jak tylko to zrobię i przeżyję to na pewno napiszę na forum. Ktoś tu pisałe, że połowiczny rozkład ozonu to pół godziny więc być możę, że zrobię to jednego dnia a drugiego dopiero otworzę przyczepę. Biorąc pod uwagę rozpad ozonu oraz wentylację przyczepy to myślę, że następnego dnia nie będzie po nim śladu.

Witam ile wat ma Pański ozonator i czy ma turbine chłodzącą???

 

Mocy nie znam ale nawet jak będzie miał mniejszą wydajność to do amatorskiego użytku wystarczy. Co do chłodzenia to będzie miał to co mu zamontuję, a przyznam, że jeszcze tematu nie zgłębiłem dokładnia. Na szczęście mam fajny wentylator od UPS ale takiego wielkiego, przemysłowego. Jeżeli komputerowy wiatraczek to za mało to ten da radę na 100%. Będę musiał tylko jakiś filtr powietrza zasysnaego zrobić żeby nie zaciągał całego kurzu z okolicy  :]  .

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, obserwuję temat i nie bardzo rozumiem po co dyskusja na temat wydajności itd w tym wątku.

Dział ogłoszeń dla firm, temat z propozycją ozonowania a tu ogólna dyskusja.

Według mnie do wyodrębnienia w innym dziale i tyle.

Dobrze gdyby RED POINT się tam udzielał jako firma z wiedzą praktyczną itd.

 

Temat jest dość ciekawy, sam mam własny generator ozonu (nie taki super profeska) i wiem, że zabieg wart jego przeprowadzenia i być może skorzystam z okazji jak RED POINT zawita kiedyś na jakiś zlot w ramach usług. Zależy czy jedzenie może pozostać w cepce czy nie i ile go będę ew. w danej chwili miał (czyli jak daleko od nygustwa na kempie będę musiał odstąpić :D ).

Tylko może przenieśmy temat tam gdzie powinien być, bo w ogłoszeniach to raczej słabe miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie zaciekawił i też sobie sprawiłem takie coś. Czekam na przesyłkę najwyżej będzie z tego ładna ozdobna lampka

 

 

5e9d8377d9bea00cf2aa9644b5cc8f4c.jpg946d29487852919c5c318a8bbce7a008.jpg207238a61c2fc646cc96f28fd6938859.jpgd636b4821e8169d9cbb887531746b9ce.jpg

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.