Skocz do zawartości

ZAKUP PRZYCZEPY MARKI ADRIA UNICA 502


fisiak

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam do kupienia przyczepe adria unica 502 z 2000 roku, mam do was pytanie czy to jest ogolnie dobra przyczepa, czy konstrukcyjnie jest udana, czy nie bedzie mi sie rozkrecac podczas wycieczek itp prosze o wszelki rady zwiozane z ta przyczepa dzieki za wszystkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy to jest ogolnie dobra przyczepa

Ogólnie to jest taka przyczepa jak stan w którym ona jest :oslabiony:. Po pytaniu stwierdzam, że kolega mało jeszcze się orientuje w tematyce przyczep dlatego zapraszam do czytania wątków szczególnie w kąciku kupującego, tam temat na co zwrócić uwagę podczas zakupu wałkowany był już 100 razy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak a w przyczepach nie rozgranicza sie tak jak w przypadku aut co jest lepsze lub gorsze wiecej sie psuje itp np adria lepsza lub gorsza od hobby bo ......

 

Tak tez sie rozgranicza, nie porownuje sie VW-Hobby z Mercedesem-Tabbert-em :hehe:

Z doswiadczen innych wiem tz z innych forumow (bardziej miedzynarowowych) ze Adria byla zawsze klasowana ponizej Hobby czyli tz "standardu przyczepkowego". Kiedys to nawet w duzych Adriach okna dachowego Heki czlowiek nie uswiadczyl, byly tylko kominki wentylacyjne :-] ale juz modele 00┬┤zaczely pomalu dobijac do klasy sredniej. Nie wiem od ktorego roku ale Adria zaczela robic dachy, przody, tyly z GFK i to zyskalo jej wieksza ilosc fanow.... do tego zaczeli przykladac sie do lepszej jakosci materialow wykorzystywanych we wnetrzu, co wyszlo im tylko na korzysc.

Awaryjne bardziej, czy mniej ... hmmm na to nie ma patentu :oslabiony: ludzie sie skarza na przeciekajace 2-3 letnie Hobby czy Knaus-y a inni jezdza 15-16 letnimi przyczepami z tych samych firm, ktore wilgoci na "oczy" nie widzialy.

O przyczepe trzeba dbac i uwazac na nia, jak sie kupi taka od takiego kto dbal to bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Jule doskonale ujela porownanie przyczep. Bo jezeli chodzi o przyczepy 20 letnie to rzeczywiscie mozemy kupowac na wech, ale w przypadku przyczep b. mlodych proponuje pozwiedzac i porownac rozne marki z tego samego rocznika. Wtedy zacznie sie zauwazac szczegoly w wykonczeniu mebli, w designie czy wyposazeniu. I tak jak jule pisze sa roznice, sa mercedesy, Vw, fiaty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.