Skocz do zawartości

Podlesice 17 - 19 marca 2017 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Seba ! Książki się przywiezie ! Jasna sprawa ;)

Byle by nasze auto było zrobione do tego czasu.

 

 

Ps. Sorki że tak mi się namieszało we wczorajszym poście , pisałam z telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Miło będzie znowu spotkać się  - tym razem schowaj pilota od podpór :P

 

 

 

Mi także będzie miło zobaczyć się z Wami. Taaak, tym razem pilot będzie schowany a i syn doroślejszy... mam nadzieję, że będzie się bawił wyłącznie pilotem od TV ;)

Czy można przyjechać wcześniej? czy będzie otwarty camping np od środy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy będzie otwarty camping np od środy?

 

Niestety kemping jest czynny dopiero od piątku. Otwierają tylko dla nas. Rejestracja i meldunek na recepcji hotelu, bo recepcja kempingu jeszcze nie będzie czynna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kemping jest czynny dopiero od piątku. Otwierają tylko dla nas. Rejestracja i meldunek na recepcji hotelu, bo recepcja kempingu jeszcze nie będzie czynna !

 

Tam obok bramy wjazdowej jest taka malutka uliczka... Myślę, że w czwartek wieczorem jakby tam zaparkować i poczekać do piątku rano to nikt nie przegoni. Pytaliście może czy w hotelu nie ma w tym samym czasie wesela albo innej głośnej imprezy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam obok bramy wjazdowej jest taka malutka uliczka... Myślę, że w czwartek wieczorem jakby tam zaparkować i poczekać do piątku rano to nikt nie przegoni.

 

 

Pewnie tak, zwłaszcza, że ta droga prowadzi do lasu.

 

Pytaliście może czy w hotelu nie ma w tym samym czasie wesela albo innej głośnej imprezy ?

 

A jak jest to co? W sumie racja -> możemy nie dać jej rady przekrzyczeć :P

 

Przecież jest to pierwsze spotkanie dla większości po długiej przerwie. Nocnych rozmów Polaków pewnie starczyło by na tydzień, więc mało kto pójdzie spać wcześniej niż po północy. Dzieci mamy tak przyzwyczajone do wyjazdów, że pójdą spać, choćby czołgi wokół jeździły :) Nasz zaprawiony w boju gitarzysta ćwiczył całą zimę i już go palce swędzą, gardła do śpiewania stęsknione, kieliszki pragną chłodnego napoju, lodówka już czeka, aby chłodzić piwo. Więc ja bym się nie martwił jakąkolwiek imprezą w hotelu obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, zwłaszcza, że ta droga prowadzi do lasu.

 

 

A jak jest to co? W sumie racja -> możemy nie dać jej rady przekrzyczeć :P

 

Przecież jest to pierwsze spotkanie dla większości po długiej przerwie. Nocnych rozmów Polaków pewnie starczyło by na tydzień, więc mało kto pójdzie spać wcześniej niż po północy. Dzieci mamy tak przyzwyczajone do wyjazdów, że pójdą spać, choćby czołgi wokół jeździły :) Nasz zaprawiony w boju gitarzysta ćwiczył całą zimę i już go palce swędzą, gardła do śpiewania stęsknione, kieliszki pragną chłodnego napoju, lodówka już czeka, aby chłodzić piwo. Więc ja bym się nie martwił jakąkolwiek imprezą w hotelu obok :)

 

 

faktycznie :) dokładnie mi wszystko wytłumaczyłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz zaprawiony w boju gitarzysta ćwiczył całą zimę i już go palce swędzą,............

haha ja bym tak nie reklamował gitarzysty, bo z ostatniego wspólnego wyjazdu do Podlesic to niewiele pamiętam, a i w struny ciężko było trafić w takim stanie. Natomiast podziękowania się nalezą wszystkim polewającym i wlewającym we mnie kieliszki i kufelki, tak ze rąk od strun nie musiałem odrywać, a żadna kolejka mnie nie minęła :D

 

Ale na pewno imprezami w okolicy nie musimy się martwić, powinniśmy być głośniejsi :D

Edytowane przez y4recky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy lista chętnych wygląda następująco:

 

1. Seba222(2+3)

2. Yarecky (2)

3. Bieliki (2 + 1?)

4. Kosi (2)

5. Adik (2+2)

6. Sylwia i Sławek (2+2)

7. Fiacior (2+1)

8. Paluch (2+1)

9. Blazey

10. Bartosz_b

11. Paweł Prokop

12. Kasiak

13. Roballo

14. martini44

 

Może nikogo nie pominąłem :) Zaczynam się zastanawiać, czy powtórzy się sytuacja z zeszłego roku - do Brandysówki zapowiedziało się 8 (osiem) ekip, a przyjechało ... 17 :)

 

Wiem, że wszystko zależeć będzie od pogody, ale ... mamy zamówioną pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba222 widzę że ująłeś mnie na liście.... ok..... ale są pewne niewiadome które mogą dyskwalifikować moją obecność..... po pierwsze to kamperka mam na przeglądzie przed sezonowym i niewiem czy się serwis upora z kontrolą i modyfikacjami które sobie wymyśliłem przez zimę ale spróbuję ich pogonić, po drugie to niewiem czy na piątek dostanę urlop a pracuję zawsze na nocki, po trzecie kłopoty ze zdrowiem ojca ..... przeważnie nigdy na listy zlotów sie nie wpisuję bo zawsze dużo niewiadomych jednak tym razem postaram się zawitać  ;) no i oczywiście poznać Was  :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba222 widzę że ująłeś mnie na liście.... ok..... ale są pewne niewiadome które mogą dyskwalifikować moją obecność..... po pierwsze to kamperka mam na przeglądzie przed sezonowym i niewiem czy się serwis upora z kontrolą i modyfikacjami które sobie wymyśliłem przez zimę ale spróbuję ich pogonić, po drugie to niewiem czy na piątek dostanę urlop a pracuję zawsze na nocki, po trzecie kłopoty ze zdrowiem ojca ..... przeważnie nigdy na listy zlotów sie nie wpisuję bo zawsze dużo niewiadomych jednak tym razem postaram się zawitać  ;) no i oczywiście poznać Was  :bukiet:

Zawsze, możesz wpaść na kawę. Nikogo nie wyrzucimy, a wręcz przeciwnie, przygarniemy, napoimy, nakarmimy :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.