Skocz do zawartości

Niespokojny kemping


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

A ja to bym się chciał dowiedzieć jak opiekę dla dzieci uda Ci się rozwiązać jak chcesz na imprezę nocną wybyć? Chyba że teściową wozisz ze sobą :)

Widzialem kilka lat temu spalony namiot w Ustroniu Morskim niestety z pozostawionymi dziecmi (RODZICE POSZLI NA DYSKOTEKE) :miga::mlot::sciana::nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak kolego to bylo okolo 25 lat temu pole na przeciw w tedy delikatesy PSS moze nawet 30 lat wtedy to byla dla mnie i zony wielka tralma (sory ze o tym pisze ale jak slysze ze ktos zostawia male dzieci bez opieki to mnie szlak trafia sory)

Edytowane przez LIPKI (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 30 postów a na palcach u jednej ręki można policzyć odpowiedzi na pytanie 

półwysep helski i każdy tam kemping bardzo oblegany i dzieci na pewno znajdą rówieśników do zabawy, mam na myśli te kempingu wzdłuż zatoki bez rezerwacji miejsca mała szansa aby się coś znalazło, Chałupy 6 już chyba tylko rezerwacja na 2 miesiące ( na krócej nie wpuszczają ), systematycznie słychać i pociąg i auta na ulicy, o wydzierających się urlopowiczach nie wspominając, w Chałupach w weekendy imprezy z koncertami, ścieżka rowerowa przez cały półwysep, a jak jednak zapragniesz troszkę ciszy to w lasku można pospacerować 

 

w porze obiadowej wszędzie kolejka do jedzonka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My co roku jeździmy do Chałup (ciągnie nas windsurfing) pole Polaris - jest fajne bo z jednej strony duże i coś się dzieje (place zabaw, zatoka sklepy na polu itp.) a z drugiej pole jest na tyle duże, że można znaleźć w miarę ustronne (oczywiście jak na standardy dużych kempingów) miejsce w którym nie leci disco polo 24/h i w porównaniu do innych na Helu jest miejsca dość by rozłożyć przedsionek. Minusy to: prysznic z ciepłą woda za 2 zł i o 23.00 zamykają te lepsze sanitariaty do rana zostają tylko takie baraki wc.  Pozostałe kempingi w Chałupach są dość snobistyczne (desery z kaszy jaglanej, bary slow foodowe,czapeczki za parę stówek, drogie firmowe sklepy surferskie itp) i wiecznie nie ma na nich miejsca z drugiej strony jest tam mniej disco polo ;) Kempingi (wszystkie) są b. blisko siebie (wystarczy rower lub deskorolka, nogi) można chodzić sobie na zakupy do restauracji itp - wszystko jest na tych kempingach, wieczorem są imprezy różne. 

a na Polarisie nigdy nie rezerwowaliśmy miejsca jeździmy długie weekendy w wakacje

Edytowane przez banicja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wyjście to pojechać z własną ekipą i zrobić bydło na dowolnym kempingu, że to dobry pomysł to przekonałem się w zeszłym roku na węgrzech jak chłopaki z klubu VW T4 przyjechali i się świetnie bawili kosztem innych wczasowiczów

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wyjście to pojechać z własną ekipą i zrobić bydło na dowolnym kempingu, że to dobry pomysł to przekonałem się w zeszłym roku na węgrzech jak chłopaki z klubu VW T4 przyjechali i się świetnie bawili kosztem innych wczasowiczów

 

wysłane z telefonu

Straty muszą być  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty muszą być :]

Straty po stronie imprezowiczów, to była kolejna akcja węgierskiej policji którą widziałem, szybko, sprawnie i bez żadnych dyskusji, kobiety i dzieci zostawione na miejscu a weseli panowie odjechali na nocleg na komendę.

Wcześniej widziałem rendorsedog'ów w akcji z towarzystwem z namiotu - 10 minut i wszyscy, łącznie z namiotem odjeżdżali ku uciesze gawiedzi :D

 

wysłane z tableta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz, to to to. Forum żyje ! :)

 

Dziękuje za rzeczowe odpowiedzi, wieczorem znajdę chwilę i postaram się zebrać całość w zgrabną formę.

 

Oczywiście będę wdzięczny za kolejne propozycję :)

 

PS.

Ale żeby teaciową mi na wakacje wciskać. ;)

Edytowane przez Adam J (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale żeby teaciową mi na wakacje wciskać. ;)       Niech się mamusia do piasku przyzwyczaja  :]                                                                                                                                                                                                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jak slysze ze ktos zostawia male dzieci bez opieki to mnie szlak trafia

...

uwierz że istnieją jeszcze odpowiedzialni rodzice.

Cyt: "No ale teraz obaw nie ma, dzieci w tabletach mają czujki dymu i gaśnice.

Poradzą sobie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.