Skocz do zawartości

Niespokojny kemping


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

Biała Mewa?

 

 

Dodam jeszcze 3 inne kampingi gdzie jest zycie...

 

Sława

Ustronie Morskie

Polańczyk...

 

tez na nich bylem ale to już 2-3 lata wstecz...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Biała Mewa?

 

 

Dodam jeszcze 3 inne kampingi gdzie jest zycie...

 

Sława

Ustronie Morskie

Polańczyk...

 

tez na nich bylem ale to już 2-3 lata wstecz...

Bartosz jest dobry w odgadywaniu zagadek  Biała Mewa w Dźwirzynie :yes: -zastanawiam się czy w tym roku latem nie pojechać tam po raz trzeci,bo naprawdę z dziećmi nie ma tam kłopotu,jest blisko do morza,blisko do centrum ,blisko do Kołobrzegu  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz jest dobry w odgadywaniu zagadek  Biała Mewa w Dźwirzynie :yes: -zastanawiam się czy w tym roku latem nie pojechać tam po raz trzeci,bo naprawdę z dziećmi nie ma tam kłopotu,jest blisko do morza,blisko do centrum ,blisko do Kołobrzegu  ?

 

Andrzej trzeba przyznać ze kemping jest bardzo fajny - można rzec, że co roku sporo tych samych ludzi - tzw stała klientela...  :yes:  :yes:  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma być ostra zabawa :hmm:  Pole biwakowe nad zalewem 31.03-2.04 2017 :lol:

 

Tomek a co bedzie "gwozdziem programu" ?

 

Próba próba podpalenia zawilgoconej angielki przy pomocy jednej zapałki   :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej trzeba przyznać ze kemping jest bardzo fajny - można rzec, że co roku sporo tych samych ludzi - tzw stała klientela...  :yes:  :yes:  :yes:

Ja tam jeżdżę na letnie zloty z PFCC, więc kilka załóg już znam  i jest z kim pogadać i mamy wydzielony swój plac :ee: :ee: :ee:

 

Czyli ma być ostra zabawa :hmm:  Pole biwakowe nad zalewem 31.03-2.04 2017 :lol:

To samo pomyślałem ale pisałem w innym wątku i nie zdążyłem napisać posta.Żeby tylko później kolega nie błagał ,że mu się spać chce ,a jest za głośno ....  :yay: :yay: :yay:

Od tej imprezy musisz Adamie J-kolego sympatyczny rozpocząć ten sezon :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi/nam się podobał pod tym względem Cypel w Polańczyku (deko inny kierunek niż opisywane tu). Kemping dość żywy za dnia, po 23 zamiera, podobnie jak miasteczko. Ale w międzyczasie można poszaleć na koncertach, dyskotekach pod gołym niebem, czy barach itp. Ogólnie fajnie i dla spokojnych i tym co lubią się pobawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi to być nad morzem to polecam Skorzęcin.. tam znajdziesz rozrywkę dla dzieci w dzień a w nocy uciechę dla samego siebie :) Szczególnie w weekendy, gdzie potrafi się zjechać dobrze ponad 50 tyś ludzi, głównie młodzieży.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, trafiłeś na forum starych pierdzieli. I to wcale nie starych wiekiem, ale starych duchem. 

Owszem nie jestem zwolennikiem sąsiadów którzy z parceli obok dudnią muzyką. ale jeśli w oddali słyszę głośna dyskotekę, a u sąsiada słyszę choćby sączącą się muzykę, to jest mi przyjemnie. Większość forumowiczów już wówczas leci na skargę do gospodarzy albo nawet na policję. 

Sławku, jeden lubi czekoladę, a drugi jak mu nogi śmierdzą - a Ty od razu od "starych pierdzieli ............". Czy nie jesteś  członkiem tego Forum?. No cóż samokrytyka to dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.