Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja poprosiłem ludków w Bolkowie i problemu z rozłożeniem i złożeniem nie miałem ale to wożenie jest upierdliwe mocno.

Szkoda chyba zachodu , zwłaszcza , że jak napisał Paweł , wykorzystany jest chyba na góra 2 lub 3 godziny.

 

Tomku (Tomii) , kto to sponsorował , pamiętasz ?

'

Namiot kupował Rysiaczek. Wydaje mi się że sam również wykładał na niego pieniążki, albo na pewno większą część sumy (możliwe że część była zebrana do jakiejś puchy na zlocie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek - jest chętny do wożenia żelastwa ze Zlotu na Zlot :)

Ale tym razem chyba nie :(

Romek - zawiozę do Visitora ;-) 

 

Ma większa przyczepę i mocniejszy silnik ;-)

BartoszK, OK :) Napiszę na PRIV co i jak :)

Jestem po rozmowie z BartoszemK i wstępnie jest omówiony transport w okolicę Warszawy. Być może do Visitora o ile razem z Bartoszem się domówią .

Mi osobiście przetrzymywanie w dość dużym garażu nie przeszkadza ale za to w transporcie już tak.

Zupełnie inaczej wygląda to w aucie osobowym a inaczej w np VW Caddy lub jeszcze większym busie.

Jeżeli Visitor jest chętny to ja nie widzę problemu . Czy będzie jeździł wszędzie na zloty ? Tego nie wiem .

Dopiero zaczyna , więc mu się wszystko podoba .  ... Podobnie jak mi 8 lat temu . :)

He he, mówisz że może mi się nie spodobać :)

Tym razem ogarniemy sprawę z BartoszK, a co jutro będzie, któż to wie .... :)

Zawsze trzeba wierzyć w człowieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

Namiot kupował Rysiaczek. Wydaje mi się że sam również wykładał na niego pieniążki, albo na pewno większą część sumy (możliwe że część była zebrana do jakiejś puchy na zlocie). 

Dzięki Tomku. Postaram się skontaktować z Rysiaczkiem i dowiem się jak on widzi sprawę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagi ma AgaMar i dowiezie je nad Jezioro Kuźnickie , gdzie przekaże je Edowi . Edzik w Olsztynie przekaże je Visitorkowi . :)

Namiot i maszt właśnie odjechały z BartoszemK , który przekaże je Visitorkowi . :)

I tak oto wszystko powoli się układa . :ok:

 

post-1836-0-30351100-1491499377.jpgpost-1836-0-66998400-1491499377.jpgpost-1836-0-21579600-1491499378.jpgpost-1836-0-01761400-1491499379_thumb.jpg

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagi ma AgaMar i dowiezie je nad Jezioro Kuźnickie , gdzie przekaże je Edowi . Edzik w Olsztynie przekaże je Visitorkowi . :)

Namiot i maszt właśnie odjechały z BartoszemK , który przekaże je Visitorkowi . :)

I tak oto wszystko powoli się układa . :ok:

 

attachicon.gifP1150734.JPGattachicon.gifP1150735.JPGattachicon.gifP1150736.JPGattachicon.gifP1150737.JPG

Dzięki Panowie :blagac:  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.