Skocz do zawartości

[Relacja] Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Wspomnienia z wyspy Krk


Rekomendowane odpowiedzi

Piwo w PL piję czasami jakieś 0,0 alk. Do piw owocowych tamtych mam słabość, może z powodu temperatur.

Do Kruśkovać też i to wielką mam słabość, dodaję do Whisky i to tych tańszych o niekarmelowym smaku, droższe szkoda tuningować.

Pyszna też jest Rakija Medica ale trudniej ją kupić. W ub roku chyba w ogóle nie piłem.

A do Cro kiedy i m/w gdzie lecicie w tym roku?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

E tam, ja lubię jak jest bardzo gorąco :)

Bywaliśmy w różnych terminach ale zawsze lipiec, sierpień i temperatury podobne, dla mnie znośne. Jak nie da się zwiedzać to się leży w Jadranie :) W czerwcu za zimna woda dla mnie, we wrześniu zbyt krótki dzień. Mimo to w tym roku dodatkowo będę w Cro jeszcze we wrześniu, tyle że na żaglach :) a w lipcu zobaczymy gdzie oczy poniosą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia ! Brawo Wy :) Nic więcej nie powiem / nie napiszę :D

Ty się nie ciesz tylko myśl, bo my jedziemy tydzień po Was, akurat wygramolicie się z basenów od bratanków i miejscówkę w Cro łapiecie a my na gotowca :D :D i ładnie ma być :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Czekamy na kolejną relacje.

Teraz to ja czekam na Waszą :) a w międzyczasie muszę coś zaplanować na urlop  :]  Może w końcu czas najwyższy  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ... rok temu 2 wiolonczele wyznaczyły nam wakacyjny kierunek. Zdaje się, że nie przestają ;)  i znów  dają nam znak, dokąd wybrać się tym razem. Czytają mi w myślach   :serducha:

Dzisiejsze, świeżutkie ... jeszcze ciepłe ... poznajecie te miejsca?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cypelek to na Brać-u. :)

 

Zgadza się :) mam na oku tę wyspę od jakiegoś czasu, więc jednak czytają mi w myślach a więc to jest znak, kierunkowskaz ;)

Teledysk nagrany jest na plaży Zlatni Rat w Bolu oraz na Vidovej Górze nad Bolem. 

 

Kempingi na Bracu nie do końca spełniają moje oczekiwania ale dla Braca jestem skłonna iść na ustępstwa i jakieś 2 wybrałam. Reszta niestety albo zbyt daleko od morza, albo na stromym zboczu :/ Na chwilę przed wyjazdem sprawdzę dostępność miejsc, bo pchać się na wyspę promem a potem nie mieć gdzie mieszkać to trochę słaba opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cypelek to na Brać-u. :)

 

Zgadza się :) mam na oku tę wyspę od jakiegoś czasu, więc jednak czytają mi w myślach a więc to jest znak, kierunkowskaz ;)

Teledysk nagrany jest na plaży Zlatni Rat w Bolu oraz na Vidovej Górze nad Bolem. 

 

Kempingi na Bracu nie do końca spełniają moje oczekiwania ale dla Braca jestem skłonna iść na ustępstwa i jakieś 2 wybrałam. Reszta niestety albo zbyt daleko od morza, albo na stromym zboczu :/ Na chwilę przed wyjazdem sprawdzę dostępność miejsc, bo pchać się na wyspę promem a potem nie mieć gdzie mieszkać to trochę słaba opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś mija dokładnie rok odkąd zagościliśmy na koncercie 2Cellos w Zagrzebiu i dziś jest kolejny koncert tym razem w Pula Arena. Start o 21.00

Nawet jak ktoś nie ma biletów a jest w okolicy warto wpaść w okolice amfiteatru i podejrzeć choć przez dziurkę ;) a na pewno posłuchać :)

A tak było w 2013 r. w tym niezwykłym miejscu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja lubię jak jest bardzo gorąco :)

Bywaliśmy w różnych terminach ale zawsze lipiec, sierpień i temperatury podobne, dla mnie znośne. Jak nie da się zwiedzać to się leży w Jadranie :) W czerwcu za zimna woda dla mnie, we wrześniu zbyt krótki dzień. Mimo to w tym roku dodatkowo będę w Cro jeszcze we wrześniu, tyle że na żaglach :) a w lipcu zobaczymy gdzie oczy poniosą :)

Jak lubisz gorąco to walcie do GR - w cieniu w dzień 39 - 41 ; nocą 29 - 31 ; woda 28 i ani jednej chmurki .

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz gorąco to walcie do GR - w cieniu w dzień 39 - 41 ; nocą 29 - 31 ; woda 28 i ani jednej chmurki .

Pozdrowionka :hej:

To lubię :)

W Cro też takie temperatury mieliśmy a nawet wyższe, na dłuższą metę to jednak ciężko tak żyć ale te kilka dni w wakacje czemu nie :)

Do Grecji póki co niestety się nie wybiorę z budką, zbyt daleko i przejazd zjadłby nam za dużo urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.