Skocz do zawartości

Pralka turystyczna . . . .


Gibajek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja połączę i wybieram d+e.

 

Jakby było pytanie o zmywarkę ;) przecież zmywamy wszyscy po 2 razy dziennie i więcej. Na chwilę obecną temat załatwiony kartonem zastawy papierowej i plastikowej tylko garów jednorazowych jeszcze nie zrobili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie produkujemy takie cóś:

 

http://allegro.pl/mala-pralka-kompaktowa-electrolux-privileg-3kg-i6640093225.html#thumb/3

 

ale tanie to nie jest, generalnie wkładaja do dużych łodzi/kamperów/holenderskich domków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

No nie!! W życiu nie uśmiałam się tak jak czytając wypowiedzi przesympatycznych karawaningowców. Moi kochani, z tą ceną za pranie w automacie to nie tak. Na ogół 1h kosztuje 20,-zł. Proszę pamiętać, że w autom. zostaje w bębnie woda po ostatnim praniu. Jeżeli ma się małe dzieci, wszelkie alergie to jednak z całą stanowczością polecam praleczki takie w postaci: wiadro na podstawie z silnikiem. Taką mam, bardzo się przydaje w domu do przeprania np. jednej koszuli lub parę skarpet. Kupiłam a Allegro za 150,- zł. Polecam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że u Ciebie wiaderko wielofunkcyjne. Aż boję się wchodzić do wątku o gotowaniu :P

I każdy wątek wykopany z historii forum :) A licznik bije :miga:

 

 

Ale żeby nie było, że nie w temacie - ostatnio w programie Gadźet na TVNTurbo prowadzący pokazywał taką ciekawostkę :) Worek do prania.

https://thescrubba.com/collections/all/products/scrubba-wash-bag

A tu filmik prezentujący, jak to działa

 

Taki odpowiednik tarki, jaką kiedyś nasze babcie prały. Na szybkie pranie w sam raz, tylko ta cena...

Edytowane przez michal_k (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam te graty. Ja mam w przyczepie super, extra wyczynową miskę. Miska jak miska kosztowała może z dychę albo mniej, jest jednym z obowiązkowy elementów wyposażenia przyczepy i ma wiele różnych zastosowań (w toalecie mam kibelek turystyczny :fuck: ). Spokojnie sprawdza się na przepranie koszulki, gaci czy skarpetek, których i tak staramy się zawsze brać na cały wyjazd. Jeansy czy inne ciężkie ciuchy raczej ciężko w tym przepłukać dlatego większe ilości i grubsze rzeczy tylko na długim urlopie i tylko w pralce na kempingu. Niestety moja żona nie lubi się nudzić więc czasem robi przepierkę, a ja nie wyobrażam sobie latać po kempingu z tym całym majdanem, z wodą do płukania, szarą itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widze że u Ciebie wiaderko wielofunkcyjne. Aż boję się wchodzić do wątku o gotowaniu :P
A ja mam nadzieję że to inne wiadereczko niż to z deską? ;) Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam w przyczepie super, extra wyczynową miskę. Miska jak miska kosztowała może z dychę albo mniej, jest jednym z obowiązkowy elementów wyposażenia przyczepy i ma wiele różnych zastosowań...................

 

są trzy obowiązkowe rzeczy w budzie - miska, wiadro i koszyk (taki jak na zakupy), zastosowanie różnorakie i naprawdę ciężko bez tego się obyć  :yes:

ale taką wiedzę posiadają tylko stare wygi  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są trzy obowiązkowe rzeczy w budzie - miska, wiadro i koszyk (taki jak na zakupy), zastosowanie różnorakie i naprawdę ciężko bez tego się obyć  :yes:

ale taką wiedzę posiadają tylko stare wygi  :skromny:

 

a konewka do tankowania wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.