Skocz do zawartości

Camping z basenem na majowke


Owca81

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos spotkal sie najlepiej w poludniowej Polsce ewentualnie na slowacji z campingiem gdzie znalazl by sie basen nie koniecznie jakis wielki ,ale zeby byl najlepiej zadaszony z ciepla woda ?

Wiem mam wymagania :) chodzi mi o to zeby dzieciaki sie pomoczyly i rodzice ewentualnie wygrzali ;) Nie interesuja mnie termalne molochy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje : Oravice (camping nie pamiętam nazwy ale blisko basenów) lub Tatralandia ale to moloch (Liptovski  Mikulas)  i camping Villa Betula  przytulny

Edytowane przez marmatjul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum mas conajmniej 5 tematow plus kilka relacji... kazdy temat ktory sie urywa bo autor znalazl imne to droga donikad...

Znajac zycie to Krzysiek szeroko pewnie podlinkuje ... mi na komorce ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Słowacja około 40 km , od granicy miejscowość VRBOV termalnekupalisko ,woda siarkowa-lecznicza , przed obiektem parking bezpłatny chyba na 500 pojazdów,za płotem camping , oraz pokoje do wynajęcia.Jak się poprosi to pozwalają podłaczyć się do prądu na parkingu , tylko trzeba mieć długi przewód.Mają stronę w jezyku polskim , uznają wszystkie zniżki opisane w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ponowię zapytanie kolegi Owca81, czy ktoś może jeszcze coś podpowiedzieć w tym temacie mi bardziej chodzi o Słowację?

Z góry dziękuje i pozdrawiam

MagZyg

Edytowane przez MagZyg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czas odświeżyć temat.

Ciekawi mniej jedna rzecz, mianowicie ile w ogóle znajduje się w Polsce kempingów z własnym basenem.

Basenem z miejscem do leżakowania, otwartym głównie w sezonie.

Dodam, że właśnie jestem na takowym i jest to wspaniała atrakcja w szczególności dla dzieciaków, nie wspominając o sobie.

Uwzględniając obecny klimat myślę, że będzie to dużym atutem takiego pola, zważywszy na ostatnie upały miejsce niezastąpione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........ile w ogóle znajduje się w Polsce kempingów z własnym basenem........


Ja bym pytanie rozszerzył o "z basenem do którego nie jest strach wejść w trosce o własne i dzieci zdrowie"
Bo widząc stan basenów i spa w hotelach to raczej niewiele spełnia wymagania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę dodać, kompią się wszyscy, bywają też zorganizowane grupy dzieci.

Ogólnie woda w basenie jest pobierana z pobliskiej rzeczki dodatkowo filtrowana.

Jak to w otwartym basenie zawsze coś pływa, w tym przypadku można natknąć się na igły z pobliskich świerków.

Cały akwen zabezpieczają ratownicy, podzielony jest na 3 sektory głębokości,  od 0,7m do 3,7m. Czynny od 10 rano do 18. Dla osób zameldowanych na kempingu wstęp wolny, dla pozostałych płatny 10 zł za wejście. Całość jest wykonana z betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Krzyśkowi nie problem pływające igły z pobliskich drzew a ogólny syf dzięki któremu można wynieść niespodziankę między palcami u stóp :D 

nie mówie o tym basenie bo nie znam, ale ogólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Krzyśkowi nie problem pływające igły z pobliskich drzew a ogólny syf dzięki któremu można wynieść niespodziankę między palcami u stóp  
nie mówie o tym basenie bo nie znam, ale ogólnie
Dokładnie
Jeden basen i otoczenie będzie czyste, i to po prostu widać że może ma swoje lata ale ktoś o to dba. A drugi może nowy i niby fajny ale brud wyłazi z każdego kąta.

A taki "otwarty" z rzeczki będzie ok, wiadomo że urok zbiornika ppoż ale cóż

Mi chodziło o sztuczne zbiorniki które niektórzy nazywają basenami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.06.2019 o 18:09, chris_66 napisał:

 


Ja bym pytanie rozszerzył o "z basenem do którego nie jest strach wejść w trosce o własne i dzieci zdrowie"
Bo widząc stan basenów i spa w hotelach to raczej niewiele spełnia wymagania.

 

Problem z basenami jest taki, że po pierwsze jest ich na kempingach w Polsce pewnie z 5 a po drugie w tym roku dowiedziałem się dlaczego tak jest...

Otóż na kempingach oficjalnych (czyli miejscach publicznych) basen ma wodę kontrolowaną przez sanepid. Sanepid zrobił  sobie z tego źródło dochodów. Badają co tydzień. Jedno badanie= ok. 1 tys złotych. Jeden dzierżawca kempingu mówił  mi, że  już  go to szczerze wku.wia i zlikwiduje basen bo sezon jest od maja do połowy września  więc  łatwo  policzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.