Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy


inforek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie, nie ujawnili :)

Przez 3 lata uzbierała się taka baza dzięki osobom zdającym, które po prostu przekazywały ich treść.

Nie chodzi o to czy pytania są znane czy nie, kierujący muszą znać przepisy bez dyskusji tylko czasami te pytania i ich odpowiedzi są tak beznadziejnie skonstruowane, że szkoda gadać. Ponadto wiele z nich nie dotyczy wcale ruchu drogowego i po co kierującemu taka wiedza?

 

"Czy gdy dziecko w fazie rozwoju będzie spożywało środki antydepresyjne to będzie miało w przyszłości problemy z ostrością widzenia?" TAK NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania są już jawne, cyt: 15 maja 2015 stało się to na co czekali wszyscy kursanci, którzy mają przed sobą egzamin teoretyczny na prawo jazdy:

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ujawniło wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu zeszłego roku zdawałem na A. Szkoły sprzedają taką książkę, do której dołączona jest płyta z programem. Aktualizuje się on online, przez co zawiera aktualną bazę pytań. Na B też taka jest. Z doświadczenia powiem, że jeśli opanujesz ten materiał to teoria nie będzie żadnym problemem.

Co do jazdy. Jak ktoś umie jeździć to nawet upierdliwy egzaminator go nie obleje. Jak się słabo umie to loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i tak to wygląda, Ci co szkolą wiedzą jak zdać w danym WORD i tak właśnie uczą, prawdziwa nauka zaczyna się od

kiedy odbierzemy PJ i zaczynamy jeździć sami.

 

do dziś nie zapomnę mowy jaką wygłosił mi egazminator jak zdawałem na pierwsze PJ dwadzieścia lat temu po 45 min egzaminu praktycznego:

 

"Panie Jakubie zadł pan ten egzamin ..... ale proszę nie popadać w samozadowolenie, prawo jazdy które odbierze pan za dwa tygodnie z wydziału komunikacji będzie dla pana przepustką do dalszej, własnej nauki jazdy samochodem życzę powodzenia i bezpiecznej jazdy"

 

pamiętam jakby to było wczoraj :]

 

(...)

Co do jazdy. Jak ktoś umie jeździć to nawet upierdliwy egzaminator go nie obleje. Jak się słabo umie to loteria.

 

generalnie tak ale trzeba mieć też trochę szczęścia ...

ja zdawałem trzy razy w swoim życiu (na trzy kategorie) i wszystkie trzy egzaminy zdałem za pierwszym podejściem , ale  żeby zaliczyć egzamin trzeba w trakcie trwania egzaminu np wykonać manewr wyprzedzania co w zgodzie z przepisami nie jest wcale takie łatwe (mało kto jedzie 50 km/h nawet autobusy MPK jeżdżą szybciej :hmm: )

Przynajmniej tak było jak zdawałem - egzaminator powiedział że w trakcie trwania egzaminu w dowolnym wybranym przezemnie momencie poinformować go o zamiarze i wykonać bezpiecznie manewr wyprzedzania , ja miałem fart bo wyjeżdżając z WORDU przepuściłem ciągnik z przyczepą, jak tylko włączyłem się do ruchu jadąc za ciągnikiem poinformowałem egzaminatora że będę przystępował do manewru wyprzedzania, wyprzedziłem ciągnik i wiedziałem że reszta to już pryszcz ( w normalnych warunkach wyprzedzenie czegokolwiek jadąc zestawem i nie przekraczając 50 km/h wcale nie było by takie proste) :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu oblałem B+E bo wyprzedziłem przed przejściem dla pieszych i to jeszcze na tyle pechowo że pojazd egzaminacyjny z kamerą  :]  

:pad:

 

Ostatnie zdanie to niby że pytanie z egzaminu :look:

Tak  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania na prawo jazdy dostępne są stronie ministerstwa budownictwa. To żadna tajemnica. Na kat. B jest ich niewiele ponad 1500. Losowanych jest 32 pytań, a w sumie do zdobycia jest 74. pkt. Przy czym trzeba zdobyć min 68 pkt aby zdać.

Link strony MIB.GOV -> http://mib.gov.pl/2-Prawojazdy.htm

Korzystałem z -> http://www.ltesty.pl/testy/

Pytania się pokrywają z tymi egzaminacyjnymi. Nawet teraz dla zabawy zrobiłem test i wynik w załączeniu :)

post-17438-0-89478300-1486445666_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.