Skocz do zawartości

O.W. Świderek


RobiBona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie jak w temacie, czy ktoś zna ten ośrodek http://www.owswiderek.com.pl( koło Krzyża Wielkopolskiego) bo planujemu go latem odwiedzić ??

Opinie w necie różne ale może ktoś był i widział ?

Edytowane przez RobiBona (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ciekawie i blisko też postaramy sie odwiedzic, moze uda sie w jakis weekend.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

To dajcie znać czy warto tam jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie jak w temacie, czy ktoś zna ten ośrodek http://www.owswiderek.com.pl( koło Krzyża Wielkopolskiego) bo planujemu go latem odwiedzić ??

Opinie w necie różne ale może ktoś był i widział ?

Dzień dobry

My tam byliśmy na majówce 2 lata temu pogoda nam dopisała ośrodek rzeczywiście wygląda tak jak na zdjęciach czyli zadbany bardzo miła obsługa dużo miejsc do posiedzenia grillowania do spędzenia wspólnego czasu Bardzo fajny plac zabaw dla dzieci jak i również dla dorosłych jedyną rzeczą której nie widziałem jak byliśmy tam to basen ale może przez 2 lata coś się zmieniło Przepraszam za błędy piszę Am

Edytowane przez fotoman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak jak pisał przedmówca + obecny basen, moglem zabrac lodke i wedki po akwen obiecujacy, duzo dzieci (w moim przypadku to plus), a tak to cisza (nie liczac wczorajszej majowki). Wiecej wypowiem sie po powrcie (o cenie tez).

a792cc4f450ef870434b788de0b29d5f.jpg widok z przyczepy.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez marf100 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał przedmówca + obecny basen, moglem zabrac lodke i wedki po akwen obiecujacy, duzo dzieci (w moim przypadku to plus), a tak to cisza (nie liczac wczorajszej majowki). Wiecej wypowiem sie po powrcie (o cenie tez).Dołączona grafika widok z przyczepy.Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Jaką masz łódkę że możesz ją zabrać, jednocześnie ciągnąc przyczepę?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge (2,00x1,00) , jeszcze rowery wejda ;-) zalozylem belki na relingi do łódki, ale zrezygnowalem, a na dyszlu mam skladany uchwyt na 2 rowery :-D

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez marf100 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się, rowery na 100% sa sciezki lesne po okolicznych miejscowosciach, czy nawet do Krzyza podjechac (2km), a łódeczka zawsze to swoja i z wedka mozna by dluzej posiedziec,poza tym mozna wypozyczyc łódke, kajak, rower wodny. Napewno pojade tam ponownie w cieplym sezonie to postaram sie polowic (cieplym ;-) ) osrodek bardziej nastawiony na domki, ale kazda parcela ma prad i wode. A ze bylismy sami na polu to i prysznic i toaleta na wylacznosc ;-)

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez marf100 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem w "Świderku" od piątku, ośrodek bardzo fajny, można zamówić posiłki i wypić chłodne piwo z kija w barze. Jest wypożyczalnia sprzętu pływającego, oraz ładny plac zabaw dla dzieci jak i dla dorosłych. Prócz tego miejsca na ognisko i duża wiata na imprezy integracyjne, z miejscem na tańce. Są dwie nowe toalety z lustrem i umywalką damska/męska, tak samo dwa obszerne prysznice damski/męski, klucze do nich otrzymują goście z pola karawaningowego, ponieważ domki mają swoje toalety i prysznice. Na brzegach w okół jeziora jest mnóstwo pomostów wędkarskich, gdzie można odpoczywać z wędką. Opłaty dla członków P.Z.W. 1 dzień 15 zł, 3 dni 25 zł, 7 dni 35 zł, 15 dni 45 zł, 30 dni 55 zł. Zapraszam chętnych do przyjazdu, będzie weselej, ja zostaję tutaj do końca maja, a może i dłużej  :yay:  :] . Pozdrawiam serdecznie :hej: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Ceny za pobyt na polu po za sezonem, osoba 5 zł, dzieci do lat 5 darmo, przyczepa 7,50 zł, samochód 2,50 zł, pies 3,50 zł, prąd 10,00 zł za 3 doby. Jest basen z czystą, filtrowaną i podgrzewaną wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje przyjechać od 15 do 18 czerwca. W ten weekend byłem na dzikusa nad Jeziorem Wielkim w rodzimej miejscowości, fotek nie mam tylko 1 jak już przepoiłem przyczepę do swojego auta (żeby wyjechać z "pola" to 4x4 potrzebny)

 

 

post-22150-0-39263600-1496247515_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.