Skocz do zawartości

Hello Everyone


Rekomendowane odpowiedzi

Hello from Slovenia.

 

We are looking to travel with car home to Poland and are wondering if you maybe can recommend TOP campgrounds? So we can check them out online if we like them.

 

thank you

Hi

Please check http://www.pfcc.eu.

It is Polish Camping Federation, so it is the most 'official' list. You can search this database, according to many requirement, e.g. "Best campsites".

Please, notice, that the price on the campsites depends on the standard (stars). 

 

But the most important thing is where You want to go, or what You want to see.

 

Best Regards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

at the beginning proposes to visit camping in Karpacz / Ścięgny - Camp66 - http://camp66.pl/ and visit Karpacz and Szklarska Poreba

 

And then use the guides and tourists info  to move from our western border the the eastern Polish border (Wrocław, Wałbrzych / Książ / Riese in Osówka, Kraków etc)...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Słowenia!

Napiszę po Polsku a translator zrobi co należy.

 

Witamy w Polsce! Tak powitany masz gwarancję. Polska to piękny kraj, bardzo etniczny i bardzo Słowiański.

Najwięcej emocji to południowa część kraju w całej szerokości od zachodu do wschodu, najwięcej atrakcji to kraina - stan - nazwa Dolny Slask. To historia i tajemnice z dodatkiem iluzji.

Do dzisiaj są tu nie wytłumaczone zjawiska i historie.

Centralny fragment Polski od zachodu do wschodu to mniej atrakcji, ale jest Warszawa, najwyższa stolica środkowej europy. Wieżowce / drapacze chmur. Szukaj kempingów bo warto.

Polskie wybrzeże / brzeg / nad morzem - w okresie lipiec - sierpień jest bardzo dużo ludzi nawet jak woda Bałtyku jest bardzo zimna.

My Polacy to kochamy bo to nasze, cała Polska to nasz skarb.

Zapraszamy.

................................................................................................................................................................................................

Welcome to Slovenia!

Writes the Polish interpreter will do what needs to be.



Welcome to Poland! So you have greeted guarantees. Poland to a beautiful country, very ethnic and very Slavic.

Most of emotions on the southern part of the country weight across the width of the west do the east, most attractions to the Land - Condition - the name of Lower Silesia. To the history and secrets with the addition of Illusion.

Today Sa Is there never explained the phenomenon and stories.

Polish central fragment from the west to the east do less attractions, BUT IS Warsaw, the Supreme capital of Europe. Skyscrapers / skyscrapers. Search camping because it's worth.

Polish coast / Beach / seaside - in July - August is a lot of people, even as the water of the Baltic Sea is very cold.

We Poles to love because to our Cala Poland to Our Treasury.

Welcome.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Ale o zrozumienie chodzi bo transy po swojemu interpretują a ja nie szprecham po anglicku, jeno lekko po nie naszemu.

Pewno zrozumie albo zawoła o pomoc.

.

Ale fajnie się poczułem bo ja u nich bywałem a oni u nas, pierwszy raz się spotkałem :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie mi to jakoś wygląda. Napisał jeden post z pytaniem i od tego czasu nawet nie zajrzał na Forum  :hmm:  Wy się tu gimnastykujecie lingwistycznie a koleś ma to w  :pupa:

 

Ale może się mylę  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.