Skocz do zawartości

Lusterko zewnętrzne na tylną klapę


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Uf... Ale mądrości...?!

Ale tak jest w życiu, jeden jest ,, polskim miszczem Yodą ,, a drugi ciamajdą ze ślepą żoną jak ja.

Jak napisałem, ale część z Was zaślepiona własnym ego nie zdążyła doczytać...lustro ma pomagać w sytuacjach ekstremalnych. Jeszcze raz ... W ekstremalnych. Raz taką spinkę zaliczyłem i nie chcę się na przyszłość ponownie spinać przez 20 minut i latać tam i na zad...

Połowa z Was w takim przypadku podciąga przyczepę te 20-30 cm. U mnie się nie dało, ale nie zamierzam się jakoś bardziej tłumaczyć. Gratuluję nabijania postów tym którzy nic do tematu nie wnieśli...

Krzysztof czy to masz na marginesie czy tylko wcisnąłeś pomiędzy ranty?

To była tylko próba, lusterko jest wciśniete między dach i rant drzwi bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prościej i dokładniej to na sznurku powiesić piłeczkę do sufitu. Dojeżdżadsz przednią szybą do piłeczki i wtedy stop.

Masz rację tylko raz podjeżdżam tyłem raz przodem a często też w garażu majsterkuję i ta piłeczka na sznurku wtedy to już nie bardzo :smirk:

Ja mam kreską namalowaną na ścianie. I jak cofam to lusterko prawe ma być na równo. Nic nie wisi i nie przeszkadza. Ale odeszlismy od tematu lusterka i podpinania przyczepy. Uważam że jest to dobry pomysł z tym lusterkiem a jeszcze lepszy kamerka. I wszystko co ma pomóc godne rozważania.

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu można takie cudo zainstalować :

pol_pl_CZUJNIK-PARKOWANIA-DO-GARAZU-ULAT

 

 

Ciekawe czy jakiś elektronik by to przerobił i ustawił " na styk" czyli zaczep/hak   :hmm:

http://noxes.pl/product-pol-35-CZUJNIK-PARKOWANIA-DO-GARAZU-ULATWIA-WJAZD.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u forumowicza kilka lat temu fajne rozwiązanie.

Zamocował duże zwykłe lustro na wewnętrznej stronie klapy. Klapę otwierał o około 45 stopni i blokował ją sznurkiem odpowiedniej długości z haczykiem.

Lustro było duże - widział wszystko.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u forumowicza kilka lat temu fajne rozwiązanie.

Zamocował duże zwykłe lustro na wewnętrznej stronie klapy. Klapę otwierał o około 45 stopni i blokował ją sznurkiem odpowiedniej długości z haczykiem.

Lustro było duże - widział wszystko.

:yes:

Montując takie udogodnienia pamiętajmy o bezpieczeństwie. Duże "zwykłe" lustro przy wypadku zrobi masakrę w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.