Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jestem zielony ,1sezo za sobą ale kibelek i prysznic fajnie mieć(mam), siku w nocy 2 kroczki i do łóżeczka ,kąpiel tak samo , 70 l wody 3 -4 dni .Fajnie osobna sypialnia, bo to składanie kanap , kupiłem teraz takom ,zamykam drzwi i w plener ,w tamtym roku .losowanie kto rozłoży spanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś mogę dodać jako 'doświadczony' karawanignowiec to do mycia małych dzieci najlepsza jest zwykła plastikowa balia. O tak:

post-68-0-44337500-1485458239_thumb.jpg

W niej wygodnie wykąpiesz dzieciaki i nie będziesz paskudził łazienki. Szybko sprawnie i wygodnie.

Brodzik nadaje się tylko do opłukania nóg i .. 'ten tego'...

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś mogę dodać jako 'doświadczony' karawanignowiec to do mycia małych dzieci najlepsza jest zwykła plastikowa balia. O tak:

attachicon.gifIMG_0428.jpg

W niej wygodnie wykąpiesz dzieciaki i nie będziesz paskudził łazienki. Szybko sprawnie i wygodnie.

Brodzik nadaje się tylko do opłukania nóg i .. 'ten tego'...

 

do kąpania dzieciaków używaliśmy zawsze malutkiego dmuchanego basenika , i nigdy w środku . Jak na dzikusa to sami sie kąpaliśmy też na zewnątrz za zasłonką jak było mało intymnie, albo po prostu za przyczepą - konewka wody na osobę wystarczała z zapasem  :yes:

 

brodzik w zasadzie był używany tylko jako "ociekacz" butów i kurtek przy deszczowej pogodzie , nigdy nie przyszło mi do głowy inne zastosowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zielony ,1sezo za sobą ale kibelek i prysznic fajnie mieć(mam), siku w nocy 2 kroczki i do łóżeczka ,kąpiel tak samo , 70 l wody 3 -4 dni .Fajnie osobna sypialnia, bo to składanie kanap , kupiłem teraz takom ,zamykam drzwi i w plener ,w tamtym roku .losowanie kto rozłoży spanie .

Jaka przyczepa ?

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając teraz drugiej przyczepy, szukam już z prysznicem i wc kasetowym (nie zawsze stoimy na campingach i wtedy wc się bardzo przydaje). Obecnie mamy "pomieszczenie łazienkowe i wc przenośne. Na razie się jako tako sprawdza, ale nie do regularnego stosowania. Gdybyśmy mieli prysznic, to może z raz dwa razy (tylko wiosną czy jesienią) skorzystali. Latem nie widzę takiej potrzeby. Dzieciaki też już nauczone pod prysznicem na campingach. Nawet nasza 5 latka sama chodzi się prysznicować. Z jednej strony fajna sprawa mieć prysznic, ale z drugiej ktoś tą wodę musi donieść, wylać i jeszcze wysprzątać łazienkę. I często szybciej skorzystać z publicznego.

Każdy ma inne wymagania i w inny sposób wypoczywa. Jedni jeżdżą raz czy dwa razy w roku nad morze, inni co kilka dni się przenoszą i sezon mają przez 8 miesięcy w roku. To samo tyczy się podróżowania tylko we dwójkę, a co innego z dziećmi (chociaż to też kwestia własnego podejścia do sprawy- jak przez 2 dni się dziecko nie wykąpie też będzie szczęśliwe, nie ma co przesadzać)

Latem do ew. opłukania/schłodzenia w dzień korzystamy z prysznica 12V z Juli

post-19201-0-22732300-1485467442.jpg

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem  :ok:

 

@Weronika prysznic jak prysznic ale kibelek stacjonarny to wygoda.

Prysznic gdyby był byłoby ok.

Ale wc obowiązkowo. Choćby w takiej formie jak u nas w tym "pomieszczeniu", Na pewno nie jak często w niewiadówkach w przedsionku czy w szafce- dla mnie to nieporozumienie jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi cały czas po głowie chodzi ta przyczepka która w linku na początku pokazałem ,ciekawe gdzie haczyk ?, rocznikowo ok, wyposażenie ok, długo już wisi z tego co obserwuje

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi cały czas po głowie chodzi ta przyczepka która w linku na początku pokazałem ,ciekawe gdzie haczyk ?, rocznikowo ok, wyposażenie ok, długo już wisi z tego co obserwuje

 

palcem wystukane

 

pojedź i zobacz, takie gdybanie przez pół polski trochę bez sensu jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.