Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

nie trzeba uważać na zanurzenie ,tylko trzeba dobrą grzałke kupić taką  jak ta;http://allegro.pl/tetra-ht-75-grzalka-50w-proline-nietlukaca-i5175158068.html

Panowie

Czy ta grzałka się sprawdzi. Nasz mega zbiornik ma 15l, więc nie będzie grzania 100l.

 

Zastanawia mnie tylko, czy ona musi być przymocowana do ścianki i miejsce gdzie są przewody musi wystawać ponad poziom wody? Czy może być przymocowana do dna?

Mam u nas taką grzałkę za 40zł i chyba podjadę ją dziś kupić. Tylko nie wiem czy nie będzie z tym więcej problemów niż to warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więc ze stoickim spokojem maciejek34 wysłuchaj rad innych.

Większość ma bardzo duże (tj. wieloletnie) doświadczenie w kupienie i eksploatacji przyczep (nie mówię tutaj o sobie - dla jasności :-) ) - więc "wprowadzają" Cię na dobry tor.

Często jest tak w tym dziale, że nowe osoby zadające pytania - po otrzymaniu kilku odpowiedzi i tak brną w swoje teorię - bo widzieli i chcą.

Nikt tutaj dla osoby która chce coś kupić nie chce źle - w większości przypadków jest to przestrzeganie przed podstawowymi błędami podczas zakupu - bo tzw. "Janusze Biznesu" na potęgę sprowadzają ruiny, wystawiając je do Internetu dając piękny opis.,

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Czy ta grzałka się sprawdzi. Nasz mega zbiornik ma 15l, więc nie będzie grzania 100l.

 

Zastanawia mnie tylko, czy ona musi być przymocowana do ścianki i miejsce gdzie są przewody musi wystawać ponad poziom wody? Czy może być przymocowana do dna?

Mam u nas taką grzałkę za 40zł i chyba podjadę ją dziś kupić. Tylko nie wiem czy nie będzie z tym więcej problemów niż to warte?

Ja mam taką http://allegro.pl/tetra-ht-100-grzalka-z-termostatem-100w-100-150l-i5174943360.html?reco_id=8cf3a025-e3b9-11e6-98e2-56847afe9799&ars_rule_id=201jest przymocowana przyssawkami  do dna na płasko, Ta którą zapodłeś/łaś  :]   będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Czy ta grzałka się sprawdzi. Nasz mega zbiornik ma 15l, więc nie będzie grzania 100l.

 

Zastanawia mnie tylko, czy ona musi być przymocowana do ścianki i miejsce gdzie są przewody musi wystawać ponad poziom wody? Czy może być przymocowana do dna?

Mam u nas taką grzałkę za 40zł i chyba podjadę ją dziś kupić. Tylko nie wiem czy nie będzie z tym więcej problemów niż to warte?

 

Wersowa - poszukaj na forum - jest to bardzo dobrze opisane - montaż i użytkowanie.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersowa - poszukaj na forum - jest to bardzo dobrze opisane - montaż i użytkowanie.

TOM

Oczywiście już czytałam. Chodzi mi o ten model.  W większości postów spotkałam się ze szklaną grzałką, takiej nie widziałam.

Ja mam taką http://allegro.pl/tetra-ht-100-grzalka-z-termostatem-100w-100-150l-i5174943360.html?reco_id=8cf3a025-e3b9-11e6-98e2-56847afe9799&ars_rule_id=201jest przymocowana przyssawkami  do dna na płasko, Ta którą zapodłeś/łaś  :]   będzie super.

Dzięki

 

Weronika :)

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brodzika wiem ,ze to nie prysznic w domu ale chce żeby był ,uparlem się na to ,chociaz nogi umyje ,mam małe dziecko i tez się ten brodzik do tego przyda ,czytałem już o tych brodzikach i mniej więcej mam tego wyobrażenie

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brodzika wiem ,ze to nie prysznic w domu ale chce żeby był ,uparlem się na to ,chociaz nogi umyje ,mam małe dziecko i tez się ten brodzik do tego przyda ,czytałem już o tych brodzikach i mniej więcej mam tego wyobrażenie

 

palcem wystukane

 

Przy małym dziecku przynajmniej brodzik - to podstawa.

Dorosły przy niepogodzie (nawet latem) da sobie radę - poczeka/weźmie parasol itd. itp.

Przy dziecku - często jest sytuacja, że już i teraz.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy małym dziecku przynajmniej brodzik - to podstawa.

Dorosły przy niepogodzie (nawet latem) da sobie radę - poczeka/weźmie parasol itd. itp.

Przy dziecku - często jest sytuacja, że już i teraz.

 

TOM

Dokladnie

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to zmienia postać rzeczy, dzieciaka zawsze się posadzi i chociaż z grubsza ochlapie. W mojej wypowiedzi bardziej chodziło mi o to żeby nie uznawać tego jako podstawowe źródło kąpieli

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy małym dziecku przynajmniej brodzik - to podstawa.

Dorosły przy niepogodzie (nawet latem) da sobie radę - poczeka/weźmie parasol itd. itp.

Przy dziecku - często jest sytuacja, że już i teraz.

 

przy dwójce dzieci nigdy nie potrzebowałem ani kibelka ani brodzika

teraz kibekla używamy na poranne siku, bo na stare lata wszyscy leniwi się zrobili , i na przelotowych noclegach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać jak jeden woli córke a drugi teściową :) w poprzedniej budzie,jak jeszcze byliśmy we dwójke to korzystaliśmy tylko z kibelka w cepie, wolałem latać z kasetą niż korzystać z publicznego kibelka. A co do prysznica, jak następną budę kupię taką że będzie miała poludzki osobny natrysk, i na tyle ładowności że będę mógł wziąć ze 100 litrów wody to też będę korzystał z ciasnego ale własnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, to żeby była sucha. To musi spełniać każda buda...... Pojedź i obejrzyj. Bo w tej cenie to znaczna większość przyczep może robić za hodowle pieczarek

Mądrze napisane.

 

 

Hmm, ciekawe czy dziecko się umyje? Lepiej na wyjazd brać wanienkę czy liczyć na prysznic z Trumą?

Za długo pisałem :)

Zależy od wieku dziecka :skromny: . Mój miał około 6m-cy jak pojechał z nami w pierwszą dłuższą podróż (ok.2tyg) później ok 12m-cy na ponad 3 tyg. i kąpiel brał w "wanience" (czyt. misce), brodzik i bojler mamy ale malucha ciężko utrzymać jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.