Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę dzisiaj zobaczyć tego kip-a o którym była wcześniej mowa ,jeśli zagra to biorę ,do zapłaty jest 12600

 

palcem wystukane

Czyli tak jak pisałem do Ciebie na PW z sporo poleciał z ceny. Porób zdjęcia i udostępnij. Powodzenia :) Edytowane przez bisior79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli tak jak pisałem do Ciebie na PW z sporo poleciał z ceny. Porób zdjęcia i udostępnij. Powodzenia :)

Cena taka bo chyba nie ma chętnych ,kształt przyczepy nie jest jakiś najpiękniejszy porównując z klasycznymi kanciakami ,do sprzedania w Polsce tez jest ich mało ,są chyba mało popularne

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej najpierw zobaczyć tą przyczepę na żywo :hmm:

Mam 120km ,przyjąłem metodę ,ze w pierwszej kolejności szukam w pobliżu ,poza tym nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może ktoś z Częstochowy luknie na tą przyczepkę?

Dzisiaj oglądam cepe tu blisko mnie ,jak nie wypali jadę na Częstochowę :)

 

palcem wystukane

 

 

Maćku, moglbys zrobic porządek z tym palcem? Bardzo Cię proszę, bo się czasami czytać nie da, bo ... palcem wystukane

Proszę bardzo , już tego nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście od wczoraj, ledwo przebrnąłem.

 

Przyczepa jak widać u Pana Darka. Oglądałem min 4-5 sztuk u niego i przeważnie nie ma się do czego doczepić. Ceny wyższe niż u innych sprzedających, ale w cenie przeważnie jest bardzo fajny przedsionek co przy tej wartości robi różnicę rzędu 1/3 wartości przyczepy.

 

Pan Darek często sprzedaje, nie widziałem jeszcze jego przyczep na placu u Andrewa, odwrotnie, Andrzej czasem ogląda jego przyczepy dla potencjalnych sprzedających.

 

Przyczepy zawsze są czyste, sprawne i wyposażone w różne dodatki. Pan Darek dla nowicjuszy przez pierwszą godzinę pokazuje co i jak, opowiada, prezentuje, mówi czego nie robić a co wolno. Dla mnie były to ważne informacje, mimo że wtedy nie kupiłem przyczepy jak szukałem dla siebie, szukałem większej.

 

Nie zmienia to faktu, że nie jest to przyczepa "spod domu" od właściciela i trzeba bardzo dokładnie sprawdzać. Pan Darek na pewno nie sprowadza złomu, bo to dla niego też kłopot. Polecam wizję lokalną i przemyśleć zakup. Z Łodzi masz blisko i świetną drogę.

 

P.S. uprzedzam od razu, że jakiś czas temu całkowicie porzuciłem temat sprawdzania przyczep, nie mam na to czasu, nie uważam się za fachowca i mogę czegoś nie zauważyć i później są pretensje a mój czas i tak uciekł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście od wczoraj, ledwo przebrnąłem.

 

Przyczepa jak widać u Pana Darka. Oglądałem min 4-5 sztuk u niego i przeważnie nie ma się do czego doczepić. Ceny wyższe niż u innych sprzedających, ale w cenie przeważnie jest bardzo fajny przedsionek co przy tej wartości robi różnicę rzędu 1/3 wartości przyczepy.

 

Pan Darek często sprzedaje, nie widziałem jeszcze jego przyczep na placu u Andrewa, odwrotnie, Andrzej czasem ogląda jego przyczepy dla potencjalnych sprzedających.

 

Przyczepy zawsze są czyste, sprawne i wyposażone w różne dodatki. Pan Darek dla nowicjuszy przez pierwszą godzinę pokazuje co i jak, opowiada, prezentuje, mówi czego nie robić a co wolno. Dla mnie były to ważne informacje, mimo że wtedy nie kupiłem przyczepy jak szukałem dla siebie, szukałem większej.

 

Nie zmienia to faktu, że nie jest to przyczepa "spod domu" od właściciela i trzeba bardzo dokładnie sprawdzać. Pan Darek na pewno nie sprowadza złomu, bo to dla niego też kłopot. Polecam wizję lokalną i przemyśleć zakup. Z Łodzi masz blisko i świetną drogę.

 

P.S. uprzedzam od razu, że jakiś czas temu całkowicie porzuciłem temat sprawdzania przyczep, nie mam na to czasu, nie uważam się za fachowca i mogę czegoś nie zauważyć i później są pretensje a mój czas i tak uciekł.

Dzięki za informację, każda cenna rada jest przydatna ,jak dzisiaj nie kupie to Pan Darek będzie deska ratunkową bo jak widać poki co nikt złego słowa o nim nie napisał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona https://www.otomoto.pl/oferta/kip-sun-line-ks44-zadbana-przedsionek-bezwypadkowa-ID6yKdLH.html, zobaczymy co będzie , dziękuje wszystkim za cenne rady

Gratulacje - "będzie Pan zadowolony", Powodzenia i do zobaczyska gdzieś, kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenia , nie ma rozprowadzenia ciepła , i myślałem że będzie akumulator do zasilania światła w środku , ale chyba tylko światło po kablu ?, trzeba będzie zmienić gniazdo w aucie na 13pin, co zasilania lodówi w czasie jazdy

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.