Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa Hobby


jachuk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam prośbę czy możecie mi doradzić czy warto się decydować na przyczepkę z S-camp:

http://kampery.rzeszow.pl/produkt/komfortowa-hobby-560-prestige-mover-okazja/

 

Wiem że ma wstawione tylnie narozniki - podłoga - podobno standard w Hobby że gniją.

Oraz na zdjęciach widac jakby dodatkowe zawiasy na klapie przedniej (zawiasy zewnętrzne) - podobno tez ktoś je dorobił.

 

Za wszelkie uwagi będę wdzięczny bo mam kawałek drogi tam.

 

Dzieki

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy właśnie wraca z Rzeszowa od tej przyczepki.

1. Była po dzwonie, (wymieniony tylny pas + wstawki, aż mebelki się powichroały i odeszły)

2. plastiki popękane na przodzie łącznie z tym na dyszlu.

3. blat kuchenny jak by ktos kotlety na nim tłukł

4. przedsionek niekompletny.

5. jedneko plastiku gdzieś przy drzwiach brakowało.

Szkoda czasu na nią - proszę sprzedawca omawiany i taki kibelek wystawia..

100% bezwypadkowa hahaha

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie mi pomóc w odnalezieniu tego posta? Przeszukałem forum i jakos nic nie znalzłem.

Z góry dzięki

Edit. A jednak to inne ogłoszenie

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 30k ... załamka. Szkoda, że na takie wałki nie ma bata. Facet moze napisac wszystko. Potem nawet jak sie mu udowodni ze leci w kule to absolutnie nic z tego nie wynika.

A taka piękna na fotach :miga:

Ja jak szukałem dla siebie, to też łapałem się jak mucha na lep na takie foty :nono:

Ale zjechałem parę tys. km i kupiłem tę co fotki były najmiej efektowne :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nadal poszukuję czegoś w rozmiarze 540-560 z łózkiem piętrowym ustawionym wzdłuż przyczepy.

Typy Hobby UK

KNAUS TK

i teraz wpadło ogłoszenie ADRIA ADORA 552 UK http://allegro.pl/adria-adora-552-lozka-pietrowe-isabella-forum-7-os-i6715670890.html

Trochę droga, ale czy w ogóle warto rozważać zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

To mój pierwszy post na tym arcyciekawym forum które śledzę już od paru miesięcy

Odnośnie ogłoszenia przywołanego przez kolegę Jachuk to tak:

- nie widziałem jej osobiście ale warto zwrócić uwagę na to że pojawia się już kolejny raz - pierwszy raz widziałem ja we wrześniu 2016 roku i wówczas stała za ok 41 000 zł

- trochę to zastanawiające że użytkownik ściągnął ją w 2015 roku i już po pół sezonu chciał się jej pozbyć

- generalnie w Wielkopolsce Gniezno uważane jest za zagłębie samochodowego szrotu. NIE TWIERDZĘ że tej przyczepie cos dolega ale radzę być podwójnie czujnym przy jej oględzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.