Skocz do zawartości

Polecane wypożyczalnie przyczep


trafic115dci

Rekomendowane odpowiedzi

Na kwoty od stówę w górę nas nie stać
Zresztą w wypożyczalniach też za takie pieniądze są przyczepy
Jedyne co znalazłam w naszych kryteriach cenowych, aczkolwiek nie lokalizacyjnych to takie coś https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-do-wynajecia-CID5-IDwQZvB.html
czy to znaczy, że to jest totalny szajs, skoro tylko 50 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 2 lata temu w listopadzie wypożyczałem przyczepę od nich: http://wypozyczprzyczepe.com/

W sumie mogę polecić, co prawda skasowali mnie za mycie na zewnątrz ale trzeba przyznać ze jak oddawałem to przyczepa była cała w błocie pośniegowym. 

Przyczepy Hobby 2-4 letnie, dobry kontakt, oddawałem przyczepę w niedzielę, miałem być ok 16-17 a w sumie ze względu na trudne warunki i jakieś masakryczne korki byliśmy po 22. Nie było problemu.

Kaucja zwrócona na drugi dzień na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Yucami dobry tok rozumowania ale zła forma.

Nie oceniam broń boże twoich dochodów. Piszesz tylko że na cepkę od 100zł w górę na wynajem nie ma szans.

Jest to dla mnie zrozumiałe. Zwrócić chcialem Ci tylko uwagę abyś zastanowił się w jaką cepkę będziecie celować po "uciułaniu" jak to napisałeś i kiedy to będzie.

 

Przemyśl to ponieważ zupełnie inaczej będziesz wypoczywał w wypożyczonej nowszej cepce (np 3-4 letniej) a zupełnie inaczej we własnej kupionej za kilka tyś z lat '80 czy '90.

To są różne światy. Porównałbym to może do np. Mercedes C-klasa jako wypożyczone auto do sprawdzenia jak jeździ się samochodem a potem po tych wrażeniach kupiłbym sobie Fiata 125.

Nie piszę o samym sprawdzeniu jak to jest na kempingach bo to doświadczenie już macie (z namiotu).

 

Przemyśl co ew. będziesz kupował i spróbuj szukać czegoś zbliżonego wielkością i wiekiem do wynajęcia. W przeciwnym razie możesz się niemile zaskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi. 
Plan ciułania rozpisany jest na dwa lata. 
Nas jest szóstka, jednakże wynajęcie na dzień dobry czegoś tak dużego jest niezbyt rozsądne moim zdaniem, więc celowanie z wynajmem w coś czego docelowo będzie się szukało, tak nie do końca, zresztą teraz finanse bardzo nam możliwości zawężały, bo jednak inne są koszty jak pożycza się na weekend, a inne jak na prawie 3 tygodnie. Tak więc braliśmy co było :)
Póki co wybór padł na https://www.olx.pl/oferta/wynajem-camping-przyczepa-kamping-CID619-IDmnslK.html. Z Panem udało się dobrą cenę wynegocjować. 
Najpierw z nią pojedziemy gdzieś blisko na 2-3 dni, żeby się upewnić, że ciągnąć umiemy i wszystko w przyczepą w porządku. Miały być Niedźwiady Małe, ale się zniechęciłam, będzie chyba Świderek. A potem ruszymy na właściwy urlop. 
A czego docelowo szukać będziemy to dopiero nam się kształtuje. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.