Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd


trafic115dci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

...nawet śląsk ? 

 

Trafic115dci, ja mam do wypożyczenia 2 przyczepki- możesz je sobie tu zobaczyć: http://forum.karawaning.pl/topic/8731-lista-członków-hobby-club/?p=481519

 

Aktualnie jestem w trakcie budowy domu i raczej wyjazdu wakacyjnego nie planuję więc jakbyś był zainteresowany to pisz proszę na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest zasada o której pewnie mało kto wie, że jeśli zawieram polisę na kupione auto po raz pierwszy na siebie i agent da mi od siebie nic% czy 5%, to jeśli pójdę do innego agenta - nie ma opcji, żeby dał więcej, bo karę płaci. Tak jest odgórnie żeby klientów sobie nie podbierali w ramach jednego towarzystwa.

Nie chcę Cię obrazić ale muszę stwierdzić, że piszesz głupoty. Obecnie nie ma zasad, etyki zawodowej i kar. Tak było z 15 lat temu. Teraz każdy patrzy aby zarobić. Ty piszesz o podbieraniu klientów z rabatem kilka procent czy max kilkadziesiąt zł. U mnie agenci "przyjaciele" podbierają sobie polisy ze skladkami po 300.000zl i nikt kar nie płaci. Takie życie agenta. Towarzystwa ubezpieczeniowe mają to głęboko w poważaniu, ważne żeby ich kasa się zgadzała.

 

P.S. przez 7 lat w tym biznesie 1 klient zrezygnował z polisy.. Pani bliżej 80tki po kilku dniach od zakupu przeliczyła, że nie stać jej na ubezpieczenie mieszkania za 100zl. Kasę oddałem a polisa została w szufladzie, jakby się coś jednak wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Kolego jak nie chcesz mieć problemow to odpuść sobie przyczepę z wypożyczalni bez pełnego ubezpieczenie i do tego na Chorwację

Kamperem jest przerąbane na Chorwacji a gdzie przyczepą w sezonie

A co tam jest takiego przerąbanego? Bez przesady. Kraj jak kraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamperem jest przerąbane na Chorwacji a gdzie przyczepą w sezonie

Możesz przybliżyć temat, bo widocznie coś przegapiłem będąc kilkanaście razy w Chorwacji, w sezonie, przyczepą albo kamperem

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć temat, bo widocznie coś przegapiłem będąc kilkanaście razy w Chorwacji, w sezonie, przyczepą albo kamperem Wysłane z telefonu

 

Pewnie kolega raz trafił na kemping w Cro - typy moloch ... w ostatni weekend czerwca ... i jedna miarą wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega raz trafił na kemping w Cro - typy moloch ... w ostatni weekend czerwca ... i jedna miarą wszystko.

Dajmy mu szansę, ja na Istrii mam molocha gdzie zawsze chętnie wracam, może przeżył szok że woda ciepła i papier toaletowy jest non stop i jest czysto :D:lol:

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się dziwię. Mój pierwszy długi urlop z przyczepą to była między innym innymi Chorwacja, na kempingu molochu. Brat tam był z wynajętą przyczepą w DE.

 

Nie wiem co tam jest przerąbanego :-) Może na południu jest gorzej?

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu szansę, ja na Istrii mam molocha gdzie zawsze chętnie wracam, może przeżył szok że woda ciepła i papier toaletowy jest non stop i jest czysto :D:lol:

 

Wysłane z telefonu

Jaki ? Park Umag?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko molochy, dla dzieciaków tam jest istny raj,przynajmniej nie marudzą że nie ma co robić.

Park Umag, Zeton, Biela Uvala (mój ulubiony), Solaris , Zelena Laguna wszystkie są ok nie ma się czego bać, drogi takie sam jak u nas jak nie lepsze, jeżdżą też po prawej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko molochy, dla dzieciaków tam jest istny raj,przynajmniej nie marudzą że nie ma co robić.

Park Umag, Zeton, Biela Uvala (mój ulubiony), Solaris , Zelena Laguna wszystkie są ok nie ma się czego bać, drogi takie sam jak u nas jak nie lepsze, jeżdżą też po prawej stronie :D

Ja tam tylko molochy, dla dzieciaków tam jest istny raj,przynajmniej nie marudzą że nie ma co robić.

Park Umag, Zeton, Biela Uvala (mój ulubiony), Solaris , Zelena Laguna wszystkie są ok nie ma się czego bać, drogi takie sam jak u nas jak nie lepsze, jeżdżą też po prawej stronie :D

B+E od wtorku zrobione wiec mogę jechać. Przyczepę we wtorek podstawiają i już komplet na drogę jest. W lipcu dziewiczy rejs po autostradach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.