Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

heh... Bartek - zdjęcie przecudnej urody, a zwłaszcza daszek mój, który za jakieś 15 minut po zrobieniu tego zdjęcia uległ dezintegracji (lub jak kto woli, wyłopotał się na wietrze). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 na koniec roku został oddany do użytku  dalszy odcinek autostrady (13km)  od Ptuj / Drażenci  do Podlehnik.    Pozostaje jeszcze ok 8-9km do granicy z Cro !   Ale ukończenie to dopiero koniec 2018 roku.

https://www.amzs.si/na-poti/stanje-na-slovenskih-cestah

W którym miejscu to wyczytałeś? Patrzę na zalinkowaną stronę i z oznaczeń na mapie oraz komunikatów poniżej wynika jedynie, że na odcinku Draženci - Podlehnik - MP Gruškovje, nadal występują utrudnienia w ruchu z powodu budowy AC do 29. 12. 2017. Miejscami ruch będzie odbywał się wahadłowo lub objazdem. Roboty drogowe na mapie oznaczono jakieś 2 km przed Podlehnik, także wydaje mi się, że ten odcinek nie jest jeszcze ukończony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu to wyczytałeś? Patrzę na zalinkowaną stronę i z oznaczeń na mapie oraz komunikatów poniżej wynika jedynie, że na odcinku Draženci - Podlehnik - MP Gruškovje, nadal występują utrudnienia w ruchu z powodu budowy AC do 29. 12. 2017. Miejscami ruch będzie odbywał się wahadłowo lub objazdem. Roboty drogowe na mapie oznaczono jakieś 2 km przed Podlehnik, także wydaje mi się, że ten odcinek nie jest jeszcze ukończony.

 1.  proszę przybliżyć załączoną mapę z linka - widać już na zielono pociagnieta jedną nitkę autostrady - tak jak czasami na terenie CRO w okolicy Krapiny.   Będzie obowiązywać ograniczenie prędkości do 50km/h.

2. Jest trochę tego na słoweńskich stronach https://www.dars.si/Novice/Na_podravski_avtocesti_med_Drazenci_in_Podlehnikom_ze_po_novozgrajeni_polovici_avtoceste_1544.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 1.  proszę przybliżyć załączoną mapę z linka - widać już na zielono pociagnieta jedną nitkę autostrady - tak jak czasami na terenie CRO w okolicy Krapiny.   Będzie obowiązywać ograniczenie prędkości do 50km/h.

2. Jest trochę tego na słoweńskich stronach https://www.dars.si/Novice/Na_podravski_avtocesti_med_Drazenci_in_Podlehnikom_ze_po_novozgrajeni_polovici_avtoceste_1544.aspx

Tak odcinek jest wybudowany ale nie stanowi ta część jeszcze autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich... jesli moge dodac to w zeszłym roku jechalem objazdem do chorwacji pod koniec czerwca, droga fajna, dobrze oznaczona a kierowalismy sie filmikiem ktory znalazlem w internecie... zaoszczedziłem 15 euro i na pewno w tym roku równiez pojedziemy ta sama droga, a przy okazji zajedziemy do zamku Ptuj.... a moze ktos sie wybiera do Chorwacji pod koniec czerwca... chetnie połaczymy wspólny wyjazd...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... jesli moge dodac to w zeszłym roku jechalem objazdem do chorwacji pod koniec czerwca, droga fajna, dobrze oznaczona a kierowalismy sie filmikiem ktory znalazlem w internecie... zaoszczedziłem 15 euro i na pewno w tym roku równiez pojedziemy ta sama droga, a przy okazji zajedziemy do zamku Ptuj.... a moze ktos sie wybiera do Chorwacji pod koniec czerwca... chetnie połaczymy wspólny wyjazd...pozdrawiam

 

Objazdów jest kilka więc nie pochwaliłeś się, którym jechałeś. Filmik jednego z nich jest na 1 str tego wątku.

Kto do Cro w czerwcu? - Post 20 tego wątku + Chorwacja - czerwie/lipiec 2017

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... w nawiazaniu do mojego wczesniejszego wpisu dot objazdu autostrady w słoweni wiec zjechalem na droge nr 69 kierunek  Mureck potem dalej 433 i 745 az dojechalem do miasteczka Ptuj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... w nawiazaniu do mojego wczesniejszego wpisu dot objazdu autostrady w słoweni wiec zjechalem na droge nr 69 kierunek  Mureck potem dalej 433 i 745 az dojechalem do miasteczka Ptuj....

 

to w tym roku juz tak nie pojedziesz.... i czesciowo droga zamknieta tylko dla mieszkanców - kieruja na objazdy...

 

polecam ten przejazd - bez oplat i winiet - ograniczenia w tonażu tylko powyzej 10T ... https://www.google.pl/maps/dir/Ptuj,+S%C5%82owenia/Seibersdorf+bei+St.+Veit+48,+8471+Seibersdorf+bei+St.+Veit,+Austria/@46.5221199,15.7694289,12z/data=!4m23!4m22!1m10!1m1!1s0x476f669e5ce0430d:0x400f81c823ff4b0!2m2!1d15.8696884!2d46.4199535!3m4!1m2!1d15.6953298!2d46.5315166!3s0x476f70b271fe6377:0x28bb6e907fbc8fe9!1m5!1m1!1s0x476fa063f99e6f65:0x84322dc81cab1af6!2m2!1d15.6670428!2d46.7173487!2m3!1b1!2b1!3b1!3e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za to myślę, że do Słowenii wjadę już na resztkach sił u dzieciaków, będzie to koniec dłuugiego dnia w samochodzie i aby uniknąć kombinacji to znowu wykupie tą winietę, nie mniej jednak objazd do navi trzeba zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co tak daleko ???

Przecież można już zjechać w Ilz i potem przez Feldbach i Bad Radkersbuch.

Omija się korki i  plac na którym często odbywają się kontrole i szukanie dziury w całym .

O widoczkach nie wspomnę bo to oczywiste.


ps. odniosłem się do tych ,którzy jadą od strony Wiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam przez Niemcy do samej Austrii bo moje MSD jest sprzyjające.

Te ominięcie trasy płatnej w Słowenii to plan na Plitvice, ja oszczędzać nie muszę ale nie lubię marnować.

A wjazd w Trate na górę to sama radość, zakręty takie że swoją tylną rejestrację widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.