Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pytanie: stacjonujemy w Povljana, potrzebuję amortyzator do zaczepu bo wysiadł. Może ktoś orientuje się czy w pobliżu jest jakiś sklep z częściami aby coś takiego kupić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdecydowanie zamów w kraju. U nich nie ma takich sklepów jak u nas. Ewentualnie w Poreciu na Istrii ale tam bardziej akcesoria niż części. Obawiałbym się wymiany samemu amortyzatora

Jak się ma narzędzia to jest 5 minut roboty. Ja zawsze mam skrzyneczkę z narzędziami i nawet klucz dynanometryczny ze sobą :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zamów w kraju. U nich nie ma takich sklepów jak u nas. Ewentualnie w Poreciu na Istrii ale tam bardziej akcesoria niż części. Obawiałbym się wymiany samemu amortyzatora

Dołączona grafika

 

Coś tam jednak mają. Ja w tym roku ratowałem naszego forumowicza, robiąc zakupy w sklepie na campingu. Pan prowadzący sprzedaż wyglądał na ogarniętego, od razu mi pomógł, pewnie inne rzeczy też by sprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczep mam dawno zdemontowany tylko brakuje mi amora aby zapomnieć o temacie. Właśnie myślałem o Klaju lub Kenie i tak chyba zrobię. Niech przyślą na adres kempingu i po kłopocie. Pytałem się tu na miejscu ale to chyba trudny temat dla nich,może w Zadarze ale nikt nic nie wie.Tak że uderzę do nas do kraju. Dzięki Wszystkim i Pozdrawiam z gorącej Povljany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźna uwaga z dziś, pogoda jak to pogoda, 34 stopnie, i każdy myśli o miejscówce w cieniu, a tu miła niespodzianka, stoję na pełnym słońcu na czubku kempingu i mam przewiewnie i w przyczepie jest super przyjemnie, u znajomych dwa pięterka niżej cień przez cały dzień i gorąco nie do wytrzymania plus duszno, a w zasadzie cholernie duszno. Bo teraz temp 25stopni w obu miejscach.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie. Jak obecnie wygląda sytuacja na kempingu Pomer i Tasalera na Istrii? Wybieramy się w piątek i nie wiem jak z miejscami czy coś się znajdzie? Ewentualnie jeszcze Pineta? Bardzo proszę o jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4528870502d09c1eae01bddc03f21016.jpg

 

Coś tam jednak mają. Ja w tym roku ratowałem naszego forumowicza, robiąc zakupy w sklepie na campingu. Pan prowadzący sprzedaż wyglądał na ogarniętego, od razu mi pomógł, pewnie inne rzeczy też by sprowadził.

Jeszcze raz dzięki za pomoc w potrzebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na Stella Maris i są wolne miejsca. Wczoraj dojechaliśmy i mieliśmy propozycje 6-8 parceli. W Park Umag kilka też było ale uciekliśmy, za duży moloch jednak.

 

Dzięki za odpowiedź, ale to trochę za duży moloch:)  Nikt naprawdę nie ma żadnych informacji o Pomerze i Tasalerze? Może jacyś znajomi czy cuś, podajcie jakieś info :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.