Jump to content
Lucek26

Pływanie pontonem z silnikiem w Chorwacji.

Recommended Posts

BoJa

Pycha niektórych forumowiczów sięga szczytów Himalajów. Wy po pierwszym wpisie wiecie z kim macie do czynienia? Bardziej o forum świadczy forma odpowiedzi, a nie pierwszy post. Jak można kogoś porównywać do wszy, człowieku ogarnij się bo zaczynasz brzmieć jak na zjazdach brunatnej siły. Nie pozdrawiam

G13

Tez uważam, jak kolega BoJa, że ten post sięga dna. Szkoda takiego zachowania nawet komentować. 

Jarosław69

22 strony opisu tematu. 

Co jest niezrozumiałego oprócz najważniejszego - czyli dbania o własne życie i ewentualnych załogantów ?

Zalew zadawania ciągle tych samych banalnych pytań z powodu lenistwa/niechciejstwa przeczytania gotowych podanych na na tacy przemyśleń może każdego zirytować. Mnie też irytuje ten egoizm jaki ostatnio masowo widać - "czytać mi się nie chce to odpowiadajcie mi  tu szybciutko całymi laboratami "

Przecież wszystko napisano - minimum wysiłku intelektualnego i wszystko jest rozkminione.

Co do formy reakcji na taki "łatwizm" - no niestety zdarzają się przykre reakcje. Tego nie popieram.

Natomiast jak tak dalej pójdzie to zaraz padnie pytanie czy 15 kM wystarczy żeby do Szwecji przy 2-ce dopłynąć ?

A całkiem serio - jeśli KTOŚ zastanawia się nad elektrykiem na MORZE  to  radzę poprzestać na wiośle na najbliższym stawie  albo rzece w celu zapobieżenia utraty życia własnego i załogantów.

Socale

Przepraszam za te "wszy" poniosło mnie trochę a w pośpiechu nie znalazłem bardziej odpowiedniego określenia, zapewne z irytacji.

Żałuję tylko że został zauważony nieodpowiedni wyraz, aniżeli zjawisko jakie zaczęło tu dominować. Pomagać się odechciewa bo komu?

Pawel1o

Socale jest komu pomagać. Sam z ciekawością czytam Twoje posty i wielokrotnie do nich wracam planując wakacje. Tym bardziej że też mam małe pływadełko. 

Commander
1 godzinę temu, Pawel1o napisał:

Socale jest komu pomagać. Sam z ciekawością czytam Twoje posty i wielokrotnie do nich wracam planując wakacje. Tym bardziej że też mam małe pływadełko. 

Poczytaj te o Adrii, to dopiero jest ciekawy temat.