Skocz do zawartości

Winiety 2017


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jeżeli mogę coś dodać a mam to sprawdzone na własnej osobie to nie kupicie winiety na pierwszej stacji jadę A1 kawałek przed Ostrawą. Stacja, o której piszecie ( za mostem na zakręcie po ograniczeniu prędkości ze względu na pofałdowaną drogę ) zajmuje się ostatnio tylko opłatami na ciężarówki ( MYTO ) !!!

Ja zostałem zmuszony do wjazdu do centrum Ostrawy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robalo tu mowa o S1 od Cieszyna. A stacja o której mówisz to Shell, ostatnio kupowałem tam winiety i nie byli problemu

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznie nie zawsze maja, tu się zgodzę , my jechaliśmy ostatni tydzień stycznia i wszystko było ok

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie S1 koło Cieszyna tylko A1 kołoWodzisławia Śl.  (Znaczy przez Cieszyn też mogę jechać, ale tam chyba nie ma autobany, tylko zwykła droga)

No właśnie ze Słowacji pamiętam, że wiecznie był problem z zakupem winietek. Znając zdolności organizacyjne Słowian, to pewnie jest to samo w CZ :-(

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁZA za granica w Gorzyczkach jest stacja Shell i jak pisałem wcześniej tam możesz spokojnie kupić - ja zawsze tak robię, nie miałem problemu

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak pojadę przez Słowację, jak takie przeboje tam są. Podobno winietkę na SK można teraz przez neta nawet tydzień wcześniej wykupić. Ile razy tamtędy jechałem, tyle razy nie dało się kupić winietki, raz przejechałem całą SK zatrzymując się na każdej stacji i nie było nigdzie winiet. Straciłem wtedy w penis czasu na ten przejazd. Nie chcę tego samego przerabiać z Czechami.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak pojadę przez Słowację, jak takie przeboje tam są. Podobno winietkę na SK można teraz przez neta nawet tydzień wcześniej wykupić. Ile razy tamtędy jechałem, tyle razy nie dało się kupić winietki, raz przejechałem całą SK zatrzymując się na każdej stacji i nie było nigdzie winiet. Straciłem wtedy w penis czasu na ten przejazd. Nie chcę tego samego przerabiać z Czechami.

Na Słowację kupujesz już chyba tylko przez net. Tak samo na Węgrzech. Nawet dzień przed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie S1 koło Cieszyna tylko A1 kołoWodzisławia Śl. (Znaczy przez Cieszyn też mogę jechać, ale tam chyba nie ma autobany, tylko zwykła droga)

No właśnie ze Słowacji pamiętam, że wiecznie był problem z zakupem winietek. Znając zdolności organizacyjne Słowian, to pewnie jest to samo w CZ :-(

 

Wydaje mi się ze wcześniej było napisane S1 w D1. Dlatego zasugerowałem się Bielsko Cieszyn. Ja mimo wszystko polecił bym drogę przez Czechy, nasza A1, ale wybór należy do ciebie.

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słowację kupujesz już chyba tylko przez net. Tak samo na Węgrzech. Nawet dzień przed

Przez neta w dowolnym czasie albo na stacjach benzynowych bez problemu, na SK na ostatniej stacji paliw przed wyjazdem​na autostradę (Shell), na H na granicy, bez problemu i kolejek, płatności kartą

 

wysłane z tableta

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda znalazłem przez przypadek, są tam odnośniki do stron z opłatami dla każdego kraju.

http://www.dalnicni-znamky.com/pl/

 

Co do Węgier - http://nemzetiutdij.hu/files/document/document/165/hd_brosura_POL.pdf

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.