Skocz do zawartości

woda


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://elektrosklad.pl/index.php?k81,pompy-niskonapieciowe-dc-pompy-tloczne,masz stronkę ta o ciśnieniu 2,4 bara poczytaj sobie jak działa ,troszkę hałasuje ale nie zawodna,

możesz trochę napisać jak to działa bo nie wiem jak to ugryżć i z czym to się je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa jest zgniła. Jeśli kupiłeś to 3 tygodnie temu od handlarza, połowa rzeczy nie działa itp to najlepszą rzeczą jaką zrobisz to będzie reklamacja u sprzedawcy i żądanie zwrotu pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ poza pompom musi być szczelny nie może kapać ,otwierasz kran spadek ciśnienia w sieci i się załącza samoistnie ,zamykasz ciśnienie rośnie i się wyłącza ,dodatkowy pstryczek na zasilanie prądu, brak wody ,jazda odcinasz zasilanie ,U mnie działa perfekcyjnie .około 1000l przepompowała ,cały sezon kąpaliśmy się we dwoje tylko w przyczepie ,70l wody na 3 -4 dni ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty piszesz , nic nie kumam

Chodzi o to abyś wymontował co się da sprzedać a resztę zezłomował. No chyba, że chcesz bawić się w odbudowę. To zamiast zająć się naprawą kranu lepiej zabrać się za ściany. No chyba że zapłaciłeś za przyczepę grubą kasę, może odbudowa zupełnie nieopłacalna

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego maliniak, też wydaje mi się że kupiłeś zgniły szrot, niedziałający kran to najmniejszy problem. Nie jesteś pierwszy jak również ostatni który się naciął. Kupno używanej suchej przyczepy to ciężka sprawa. Jeśli masz możliwość to oddaj ją oszustowi, chyba że lubisz swojski smrodek grzybni w sypialni i nie boisz się, że czepka zacznie się rozłazić podczas jazdy.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) noooo takiego agregata jeszcze tu chyba nie było... Przepraszam że moje plecy wbiły się w twój nóż.....

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maliniak - nikt tutaj Tobie źle nie życzy - posłuchaj rad... jeśli ściany masz w takim stanie to ta przyczepa złoży ci się po pierwszym przejeździe z załadunkiem po dziurawej drodze .... Ktos sprzedał ci trypla, a ty kupiłeś bo nie miałeś pojęcia co kupujesz....

 

Módl sie aby mocno wody sie nie napiła jak będą duze mrozy - bo ściany ci się rozejdą na dole, gdzie będzie najwięcej zebranej wody, odejdą od podłogi i wtedy będziesz stał i płakał na rozlanym mlekiem... Teraz smrodu nie czujesz bo masz niskie temperatury - jak przygrzeje na plus 20-30 to do tej przyczepy nie będzie się dało wejść.... zapach jak u babci w piwnicy z ziemniakami po zimie....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz jestem na takim zafajdanym forum

Czasami trafiają tu ludzie którzy na samym starcie potrafią rozbawić. :hehe:

 

W temacie to już koledzy Ci napisali żebyś dokładnie obadał ściany tej przyczepy. Może od złej strony zaczynasz reanimacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was nie pytam o stan przyczepy , tylko o sprawy techniczne chcę zrobić wodę i tyle jeżeli będzie ciepła to fajnie , a zimną zrobię  na 100% lodówkę zrobiłem bez  pomocy , ale nie znam zasady działania załączania pompy wody

post-24163-0-27604100-1481393898_thumb.jpg

post-24163-0-97163000-1481394224_thumb.jpg

post-24163-0-45163900-1481394268_thumb.jpg

post-24163-0-07543300-1481394320_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.