Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Źle rozumiecie :]  ja nic nie organizuję, tylko podrzucam miejscówki. Mam tam zbyt daleko niestety, bo ponad 200 km więc ciężko cokolwiek organizować.

 

no tak "podrzucam miejscówki" :pad:   Ja do mojej propozycji mam 184km i jakoś mi nie ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do promu, może i atrakcja. Jak jechałem do świnoujścia to prom też był atrakcją dopóki się nie okazało że czas oczekiwania ok 4godz :(

120 załóg po 20 min to jest 40 godz bez przerwy, czyli prawie 2 doby. Jak dla mnie nierealne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już nie będę.

Ale nie o to chodzi . Dlaczego tak szerokie grono forumowiczów jedynie czyta wątek ?

Od dawna była mowa o tym aby coś zmienić , wprowadzić i odświeżyć formułę zlotów .

Dlaczego w takim razie nikt się nie garnie do tych zmian ?

Czy wynika to z braku pomysłów czy bardziej z braku chęci ?

Jak to odczytać ? Przecież mamy na forum tylu kreatywnych forumowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też ciekawy jaką mają alternatywę na wypadek awarii promu. Bo chyba części osób by się nie uśmiechało zostawać dzień dłużej bo coś się zepsuło. A ten prom jak widać na innych filmikach nie budzi mojego zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o to chodzi . Dlaczego tak szerokie grono forumowiczów jedynie czyta wątek ?

Od dawna była mowa o tym aby coś zmienić , wprowadzić i odświeżyć formułę zlotów .

Dlaczego w takim razie nikt się nie garnie do tych zmian ?

Czy wynika to z braku pomysłów czy  bardziej z braku chęci ?

Jak to odczytać ? Przecież mamy na forum tylu kreatywnych forumowiczów .

Ja to nawet piszę ale jak było widać czytam mało uważnie :] , bo przegapiłem to, że wraz z miejscówką zgłasza się swoją bezwarunkową chęć do organizacji. 

Ja nie czuję się na siłach organizować zlotu dla takiego wielkiego towarzystwa. Mam co prawda pewne doświadczenie w organizacji zdecydowanie mniejszych spotkań ale szczerze powiedziawszy to nie bardzo mam pomysły jak zmienić formułę zlotu, bo na zlocie karawaning.pl jeszcze nie byłem. W tym roku organizuję zlot innego forum i to mi wystarczy. Dla mnie zlot to raczej spotkanie, integracja itp. a czasem jak starczy czasu to też jakieś inne atrakcje czy zwiedzanie. Osobiście nie widzę też szans na techniczne i czasowe ogarnięcie organizacji zlotu na tak dużą odległość, a blisko siebie nie znam kempingu, który ogarnie takie ogromne towarzystwo. Ten który podrzuciłem po prosty znam, bo tam byłem i wydaje mi się, że spełnia wymagania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten sposób nigdy sie wszystkim nie dogodzi - poza tym co to za różnica ile się jedzie na spotkanie z przyjaciółmi - albo chcesz się spotkać albo szukasz wymówek dlaczego nie jechać 

 

mnie akurat zlot nie dotyczy bez względu na lokalizację, ale pisze tak z własnego doświadczenia - jak chcesz to myślisz jak to zrobić, jak nie chcesz to szukasz wymówki 

 

 

W przyszłym roku "majówka" to aż pięć dni. Jeśli jechać na Zlot gdzieś dalej to jest to odpowiedni czas.

 

 

Czyżby w Twoim rękawie był schowany jakiś as ?

Wyjmij go zatem, bo pewnie wszyscy są ciekawi :ok:

Nie doszukujcie się w mojej wypowiedzi jakiegoś krytykanctwa czy niechęci, bo nie w tym rzecz. Wspominałem o Diablej Górze, jeśli chodzi o położenie to taki sam "koniec świata" dla większości jak Kemping na wyspie i dlatego nawet nie biorę Diablej Góry pod uwagę. Był już jeden ze zlotów w Rozpłuciu i frekwencja była raczej mierna. To tylko realne (moim skromnym zdaniem) spojrzenie na sprawę a nie wygodnictwo, kto mnie zna ten wie :)  Osobiście chętnie przejadę się w dłuższą trasę nowym sprzętem :drive:

Plusem jest długi weekend a jak wyjdzie to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście podrzucanie miejscówek "zlotowy koncert życzeń" nie jest taki zły jak już kilka będzie to może ktoś z okolicy którejś z miejscówki stwierdzi że jest w stanie i na siłach podjąć się organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , ja niestety nie znam żadnej miejscowki. W związku z wykonywana praca, jeśli będzie miejscówka w promieniu 150-180 km od Łódź gotowy jestem zająć lub pomóż w organizacji.

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , ja niestety nie znam żadnej miejscowki. W związku z wykonywana praca, jeśli będzie miejscówka w promieniu 150-180 km od Łódź gotowy jestem zająć lub pomóż w organizacji.

 

 

Rafał Wosik

plus post 44 i 61!! masz już grupę wsparcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądajcie się i działajcie :ok:  ale proszę nie rzucajcie linkami tylko przedzwońcie najpierw w dane miejsce czy jest wogóle o czym gadać Ja myśle że do końca stycznia byłoby trzeba mieć wybrane miejsce by były te 3m-ce na przygotowania :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.