Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robaczku w Januszkowicach - jak piszesz -  jest dużo miejsca optycznie, ale nie cały teren jest udostępniany pod przyczepy. Sami tego doświadczyliśmy na sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w maju właściciel nie będzie wybrzydzał. Myślę, że można z nim się dogadać. Maj to nie jest miesiąc, kiedy będzie mógł stawiać warunki. Tylko, że on jest troszkę inny :) A to już inna sprawa. Belmondo na ten temat się pewnie wypowie.


Rejon piękny. Dojazd prosty z A4. Zamek w Mosznej, Góra Św Anny. Zalew. Rozległe tereny. Finger pomyśl. Jeśli będzie trzeba pomogę w organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger pomyśl. Jeśli będzie trzeba pomogę w organizacji.

Ale ja tu nie jestem wyrocznią . Jeśli chodzi o zlot XX to chwyciłem za słuchawkę do Tomii'ego , powiedziałem , że jestem dogadany co do ceny z właścicielem kempingu . Ustaliliśmy parę szczegółów i ... poszło . Chyba Robaku nie pomyślałeś , że pojadę ponad 200km załatwiać zlot .

Odwagi życzę reszcie forumowiczów . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowym miejscem może być problem. Siłą rzeczy zatoczyliśmy koło, bo nowe kempingi nie powstają ot tak sobie. Fajne miejsca z infrastrukturą by się znalazły, ale nie w centrum, czyli tak aby większość zadowolić. Takie miejsce to Diabla Góra, no ale to dla większości koniec świata więc...... :hmm:

Myślę, że należało by rozważyć zorganizowanie zlotu w sprawdzonym miejscu, gdzie już wcześniej zlot się odbył. Przecież na te spotkania nie przyjeżdżają ciągle Ci sami, zawsze jest spora grupa "nowych" lubi tych, którzy akurat w danym miejscu jeszcze nie byli.

Wydaje mi się, że jest to jakiś pomysł.

I tu się zgadzam z pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Domasławicach wszystko fajnie - jak z kosmosu włącznie z cenami:

 

osoba   20 zł/doba

przyczepa/kamper    30/40 zł doba

samochód     10 zł/ doba

przyłącze    20 zł/doba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o organizatora to trochę słabo z racji odległości, co do ceny myślę że można się z nimi dogadać

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o organizatora to trochę słabo z racji odległości, co do ceny myślę że można się z nimi dogadać

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

celowo o to zapytałem ponieważ jest wyraźne info, że nie jest to temat do zgłaszania miejsca a temat do organizacji + miejsce + deklaracja organizacji zlotu.

 

Samo podawanie linków do fajnych miejsc omówiliśmy już dawno, jest dużo takich tylko co z tego jak nie ma tam organizatora ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam były organizowane mniejsze spotkania . Znam ten kemping i jest on zbyt mały , mimo dużej powierzchni ośrodka . Jest zbyt mało miejsca na przyczepy.

lucas_ka , nie chodzi tu o zjebki . Ten temat to DYSKUSJA ...

Przepraszam , że na wstępie czasami ucinam dalszy rozwój pisania postów ale jasno określiłem , że szukamy jednocześnie miejsca ale też chętnego do organizacji zlotu .

Na marginesie , mój czas do planowania urlopu (post nr 1) mija i chyba skończy się tym , że pojadę lub nie pojadę na zlot mimo całkowitego nastawienia na TAK.

Ale niech się trafią Mazury to wybaczcie , na 2 doby nie pojadę . :(

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.