Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Motylek , pożyjemy zobaczymy. To nie jest tak , że ja odpuszczam zlot. 

 

Trzymam kciuki żeby Ci się udało. Jednak gdyby nie to moja propozycja pozostaje aktualna' gdyby nikt bliżej Ciebie nie podjął tematu. Z masztem nie będzie problemów, na dachu "nie takie rzeczy ze szwagrem woziliśmy" - 4 metry wysokości nie będzie stanowiło problemu - jeśli duuużo dłuższy no to muszę przymierzyć, albo może wrzucić na cepkę ? wtedy to i 7 wejdzie :). Nie mam też pojęcia ile waży namiot, jeśli mi przybliżysz to mogę coś z cepki wrzucić do autka i kg wolnych na niego się znajdzie. Jak wiesz z cepką gabaryty nie stanowią problemu a kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arek jak cos to 20.04 bede jechał to Ostródy, wcześniej nie raz się będziemy widzieć wiec bez stresu... zapakuje w Caddy i podrzuce chłopakom...

 

Na zlot pewnie tez polecimy juz 28.04... na jakies 5-6 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mozesz smignac solo fałwejem na szybki numerek z Aga ma Mazurach... jedno lozko Wam odstapimy u nas!

 

PS tylko wez ta pizamke co na Sylwestra miales :-)

 

Ostatnio S'kami do Ostrody jechalem od siebie 5,5 godzinki...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze Skorzęcinem? ?tam byśmy się pomiescili...

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

W Skorzęcinie w sumie ja mógłbym coś zorganizować- lecz nie polecam osobiście tego miejsca ze względu na młodzież która sobie upodobała to miejsce do wyżywek,zdala od rodziców gdzie można porządzić bez wychowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku , ja nie jestem żadnym komandorem zlotów tylko zwykłym forumowiczem co pokusił się o poprowadzenie ostatniego , jubileuszowego zlotu . To wszystko .

Ten temat założyłem aby każdy miał rozeznanie kiedy (to już jest zawsze wiadome) i gdzie z naciskiem na gdzie , po to by sobie zaplanować dni wolne , urlopy ze względu na odległości do pokonania . Cóż , u mnie wyszło jak wyszło . Dlatego jestem za tym aby miejsca zlotów podawać już wcześniej i aby zgłaszali się wcześniej organizatorzy po to by chociażby przekazać sobie na zlocie forumowe gadżety (flagi, maszt , namiot). Na majowym zlocie powinno się już wiedzieć gdzie będzie zlot wrześniowy a na wrześniowym powinniśmy wiedzieć gdzie będzie majowy w przyszłym roku. Planujemy sobie wolne już dużo wcześniej , organizator wrześniowego zlotu przekazuje gadżety organizatorowi następnego zlotu lub komuś kto jest z tego rejonu i tyle . Jest wtedy jakaś ciągłość . A jak do tej pory było chociażby z namiotem i resztą gratów . Najlepiej niech Rysiaczek wozi , targa to do auta z auta do garażu . O nie nie . Tak nie powinno być .

Ja tu widzę za dużo ruchów "od siebie" . Dlatego wspominam o takich najprostszych rzeczach jak namiot i reszta gratów . Wciąż uważam i pokazał to ten wątek , że mamy zbyt mało osób zaangażowanych do pomocy i organizacji . Ot , teraz wyłoniła się trójka , wcześniej , w przeciągu kilkudziesięciu postów jeszcze ze 3 osoby i ... dupa zbita . Ale na gotowe to każdy przyjedzie i jeszcze z chęcią pomarudzi bo prądu nie tyle i takie tam tematy co już znamy do wyrzygania . 

Visitor 1967 , gratuluję podjęcia rękawicy . Szacunek dla Ciebie oraz Tadzia123 i Polo63.

 

PS - Visitor1967 , bus nie wchodzi w grę ponieważ ode mnie masz do siebie prawie 500km . Chyba , że przelotem jakimś by ktoś był .

PS - Kontaktujcie z się z Tomii'm w sprawie dopięcia szczegółów . Jak coś to podam nr telefonu do niego na PW.

OK, rozmawialiśmy z kol. Tadek123 oraz Polo63 i ogarniamy wg zasad :)

Ważne też aby Tobie udało się ogarnąć wolne na zlot :yes:

a pozostałe szczegóły się ogarnie :yay:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Lepciakiem, on z Tomim - no i mamy zielone światło. Tak więc jest bardzo prawdopodobne, że XXI zlot w Olsztynie.

 

Czyli są już dwie konkretne propozycje :ok:

 

1. Błędno

2. Olsztyn

 

Ja swój głos oddaje na drugą propozycje -Olsztyn :ok:  mimo że pierwsza propozycja jest moja  to mam obawy o przepustowość promu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.