Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Marcin_G napisał:

Jeśli obchodził się z nią jak z samochodem służbowym, to może być różnie,

Kolego nie wkładaj wszystkich do jednego worka co trzy lata jest kolejka do zakupu samochodu po mnie pomimo że ma z reguły 180 tyś przejechane … Gratuluje zakupu moja hobby też z 2003r i spisuje się super nic nie pęka nie cieknie po prostu jak dbasz tak masz i dotyczy to wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyjątek potwierdzający regułę. Mój służbowy samochód ma 4 lata i 45 tyś. km zrobione. Stan bardzo dobry, może się już dotarł.... Też podejrzewam byłaby do niego kolejka. Jednak miałem okazję jeździć służbówkami po innych kierowcach więc wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Smolik napisał:

Kolego nie wkładaj wszystkich do jednego worka co trzy lata jest kolejka do zakupu samochodu po mnie pomimo że ma z reguły 180 tyś przejechane … Gratuluje zakupu moja hobby też z 2003r i spisuje się super nic nie pęka nie cieknie po prostu jak dbasz tak masz i dotyczy to wszystkiego. 

2003 to chyba starszy model od tej hobby co w temacie , bo tej o której mowa plastik przedniej ściany potrafi pękać na mrozie ot tak... I dbanie nic tu nie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pierzasty napisał:

2003 to chyba starszy model od tej hobby co w temacie , bo tej o której mowa plastik przedniej ściany potrafi pękać na mrozie ot tak... I dbanie nic tu nie pomoże. 

Moja jest z 2003r :D na razie wszystko z nią Ok, jak coś będzie się działo to będę naprawiać, ogólnie gwarancja na szczelność jest na rok czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pierzasty napisał:

potrafi pękać na mrozie ot tak... I dbanie nic tu nie pomoże

Ja moją hobbitke w październiku wstawiam do ogrzewanej hali i tak stoi sobie do wiosny żeby jej mie było zimno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Smolik napisał:

Ja moją hobbitke w październiku wstawiam do ogrzewanej hali i tak stoi sobie do wiosny żeby jej mie było zimno ??

Ok.  U mnie sezon się nie kończy, więc trochę inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pierzasty napisał:

Ok.  U mnie sezon się nie kończy, więc trochę inaczej...

Tez mamy zamiar korzystać z niej cały rok :D co do hali jeśli będzie jakaś w okolicy to pewnie postawie tam :D przyczepa już kupiona, dwie osoby o nią dzwoniły i pytały konkretnie o moja przyczepę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 17:44, Początkująca napisał:

przyczepa już kupiona, dwie osoby o nią dzwoniły i pytały konkretnie o moja przyczepę 

to pewnie najwięksi orędownicy gnijących Hobby próbowali już podkupić rodzynka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, filipert napisał:

to pewnie najwięksi orędownicy gnijących Hobby próbowali już podkupić rodzynka :lol:

Oj tam oj tam. Ada się cieszy z nowego nabytku a tu takie wstawki.

Jeździ sporo ładnych, zadbanych hobbitek z czasów zamierzchłych - jak dbasz tak masz. Każda dziurawa przyczepa zgnije z czasem jak ją wodą podlejesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że oglądałam resztę przyczep które maja, też hobby i serio ładne i zadbane. A z tymi klientami to pochwaliłam się tu i ówdzie i poszło :D dwie soboty z rzędu byłam już w tym komisie, najpierw oglądanie i zaliczka, potem dopełnienie formalności i rejestracja a w tą sobotę już odbieram ❤️ Łącznie 1200km zrobione będzie a za dwa tyg pierwszy wyjazd do Włoch :D jaram się jak pochodnia i już nakupowałam różne rzeczy do niej 

8 godzin temu, MichuP napisał:

Oj tam oj tam. Ada się cieszy z nowego nabytku a tu takie wstawki.

Jeździ sporo ładnych, zadbanych hobbitek z czasów zamierzchłych - jak dbasz tak masz. Każda dziurawa przyczepa zgnije z czasem jak ją wodą podlejesz.

 

U mnie na osiedlu stoi hobby z lat 90 i ładna bardzo, nawet się pochyliłam i z ciekawości sprawdziłam rogi, podłoga cała bez ubytków aż w szoku byłam, że można tak utrzymać :D bo pare miesięcy temu oglądam taka sama w okolicach Szczecina to podłoga na sam widok odpadała 

Edytowane przez Początkująca (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

Ponieważ cepka, którą miałem na oku, sprzedała się - nadszedł chyba czas na Białogard. Wybieram się tam w piątek ( takie plany ).

I teraz pytanie - z racji odległości ok 700km w jedną stronę , jeśli się zdecyduję, chcę wracać od razu z budą. Pani Aleksandra - nie ma problemu, blachy duńskie, przegląd zrobiony i OC opłacone ( chyba VIN wpisany w polisę ). Większość tak wraca.

Czy faktycznie jest to zgodne z prawem i ze spokojną głową mogę jechać całą Polskę ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.