Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lza wszystko fajnie jak auto puste bo z tego co wiem za towar odpowiada kierowca i dlatego koczuja przez weekend w kabinach nie opuszczając auta dalej niż po piwo na stacji

Zależy, jak się pracuje w dziad-transie, którego szefem jest debil.. Ale normalna firma, których mam nadzieję jest więcej, nie wpadnie chyba na tak poroniony pomysł, że szofer byłby w stanie zwrócić pieniądze za ładunek warty setki tysięcy €. od tego są ubezpieczenia. Zresztą prawo pracy ogranicza odpowiedzialność pracownika do 3-krotnej wysokości wynagrodzenia, a że na umowie jest minimalna krajowa... 

 

Inna sprawa, że przeważnie wozi się surowce dla przemysłu, a to nawet jeśli ma większą wartość, nie jest tak łatwo ukraść, bo trzeba by podjechać dźwigiem. 

 

Większość kierowców koczuje w autach bo jest.. dyplomatycznie powiedziawszy zbyt mało zainteresowana czymkolwiek poza chlaniem przez cały weekend z przygodnymi kolegami. 

 

Jak się stoi na dużych parkingach przy stacji benzynowej to można zwiedzać, ale na  dzikusach na jakimś zdupiu

to raczej od auta bym się nie oddalał.

Wbrew pozorom na parkingach przy autostradach jest najbardziej niebezpiecznie - bo tam gromadzi się najwięcej aut, więc złodziejom łatwo wtopić się w tłum. Na "dzikusach" nigdy mi się nic nie przydarzyło. Z tym, że starałem się wybrać rozsądnie. W małych miasteczkach przestępczość jest znikoma, jak się gdzieś zaparkuje to cała mieścina o tym wie i bacznie obserwuje "dziwoląga". - moherowy monitoring - najlepszy na świecie -występuje w całej europie!! ;) Jeszcze fajniej jest na wsiach, bo tam to już w ogóle jest kosmos. Zazwyczaj można wjechać na teren zakładu gdzie się ma dostawę i korzystać z toalet czy nawet kontenerów socjalnych (mini-kuchnie, prysznice). Z kolei przy dużych miastach są strefy przemysłowe, na których są dziesiątki sporych firm. Strefy więc przystosowane są do postoju ciężarówek, bardzo często omonitorowane. Można więc ustawić się tak, żeby jakaś kamerka łapała, albo blisko bramy, którą pilnują 24h jacyś ochroniarze. To jest dużo bezpieczniejsze niż parkingi na stacjach. Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom na parkingach przy autostradach jest najbardziej niebezpiecznie - bo tam gromadzi się najwięcej aut, więc złodziejom łatwo wtopić się w tłum. Na "dzikusach" nigdy mi się nic nie przydarzyło. Z tym, że starałem się wybrać rozsądnie. W małych miasteczkach przestępczość jest znikoma, jak się gdzieś zaparkuje to cała mieścina o tym wie i bacznie obserwuje "dziwoląga". - moherowy monitoring - najlepszy na świecie -występuje w całej europie!! ;) Jeszcze fajniej jest na wsiach, bo tam to już w ogóle jest kosmos. Zazwyczaj można wjechać na teren zakładu gdzie się ma dostawę i korzystać z toalet czy nawet kontenerów socjalnych (mini-kuchnie, prysznice). Z kolei przy dużych miastach są strefy przemysłowe, na których są dziesiątki sporych firm. Strefy więc przystosowane są do postoju ciężarówek, bardzo często omonitorowane. Można więc ustawić się tak, żeby jakaś kamerka łapała, albo blisko bramy, którą pilnują 24h jacyś ochroniarze. To jest dużo bezpieczniejsze niż parkingi na stacjach. Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

 

 

zgadzam się w 200%, sam bardzo często używam okolic przemysłowych i jest super

często z racji zawodu mogę sobie na terenie różnych firm "poużywać" gościnności - służbowo i prywatnie, ale to inna bajka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

co sie dzieje z Bialogardem, maja co raz mniej przyczep! Koniec interesu ?

Informacja z pierwszej ręki bo byłem u nich miesiąc temu. Prosta sprawa , oni też chcą mieć urlop , wakacje , dlatego też nieco mniej przyczep.

Przyczep zapewne przybędzie po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy przyczepie 3 tyg temu u nich, podczas oględzin pan powiedział nam ze wszystko działa i jest sprawdzane, kilka dni temu pojechaliśmy na urlop i okazuje sie ze lodówka nie działa, chłodzi minimalnie tylko chociaż wygląda jak nowa i załącza sie bez problemu na wszystkich opcjach zasilania, wczoraj dzwoniliśmy zeby jakiś kompromis wypracować, mieli do nas oddzwonić, i nic, mam nadzieje ze tylko zapomnieli. Ja nie netem z tych co wytwarzają problemy i jestem gotow to rozstrzygnąć wspólnie nawet do tego dołożyć jak będzie trzeba, ale zobaczymy jak to sie rozegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oglądał ktoś z bywających w Białogardzie tą przyczepę:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-440-lozko-malzenskie-ID6yWQZn.html

 

Cos kojarzę że stoi u nich już dłuższy czas, i chyba nawet przez cały sezon letni sie nie sprzedała. Ktoś ją oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z bywających w Białogardzie tą przyczepę:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-440-lozko-malzenskie-ID6yWQZn.html

 

Cos kojarzę że stoi u nich już dłuższy czas, i chyba nawet przez cały sezon letni sie nie sprzedała. Ktoś ją oglądał?

 

Nie oglądałem osobiście tylko z ogłoszeń i przyznam że już trochę czasu się sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie kojarzę, mam tam dość daleko z Wrocławia, więc wolałbym coś usłyszeć od kogoś kto tam był i widział. Ogołnie chyba im przyczepy schodzą, a ta stoi jakoś długo.

 

Chyba tez osoby z forum tam bywały/kupowały, widział ktoś ją?

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.