Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ta w Bieruniu jest raczej z roku 2005 a nie 2007 , w Białogardzie nowszy model 2007 a różnice są z tyłu przyczepy i w środku. Dlatego różnią się ceny.

Doczytaj - porównuję identyczne przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie jest paczka chipsów Lays, żeby biegać i porównywać ceny w spożywczych , tylko indywidualny przedmiot o dziesiątkach cech, przez które jedna jest droższa od drugiej.

Bardzo dziwne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% wartości przyczepy to różnica stanu, czy wyposażenia...

Poza tym za markę też trzeba płacić...już wystarczy policzyć ile w ta zimę zostało zakupionych przyczep tu i tu (forumowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są używane przyczepy i porównywanie cen co do grosza nie ma najmniejszego sensu.

W tym konkretnym przypadku nie są to identyczne przyczepy w Bieruniu jest wersja  Excellent Easy {błąd w tytule ogłoszenia} natomiast w Białogardzie jest wersja De Luxe. Różnica wnętrza widoczna jest gołym okiem np.barek.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten wątek o Białogardzie bo chciałem dowiedzieć się czegoś o sprzedających, czyli o pani Aleksandrze i o panu Piotrze. Dowiedziałem się wiele dobrego, tylko przyczep dla mnie już nie było.  :]  Czekałem, czekałem i ... jest. Co prawda nie Hobby tylko Knaus, ale jak się okazało w praniu to dobry wybór. Jestem zadowolony z przyczepy i z kontaktu z sympatycznymi i znającymi się na tym co robią sprzedającymi. 

 

Moja Bamba jest do sprzedania. Jak się poprawi pogoda to ją obfotografuję i formalnie umieszczę ogłoszenie o sprzedaży. Ale może ktoś już teraz szuka małej przyczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina Czas wydłużony jest o kurs który trzeba odbyć czego nie ma na B96 bo idziesz od razu na egzamin

Jaki kurs. Jazdy tylko masz chyba, że nie chcesz. Ja to rozważam zrobić c+ę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+E polecam, bardzo fajna przygoda ;) Dla samej frajdy pojeżdżenia wagą ciężką. A i pracę można fajną dostać, można pokarawaningować po EU i jeszcze za to parę tysięcy płacą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkowanie to już zazwyczaj zależy od kierowcy, jak się dobrze ogarnie i zaplanuje trasę to się zjeżdża z autostrady i parkuje tam gdzie jest coś ciekawego - zwłaszcza w weekendy, bo w normalny dzień to tak za dużo czasu nie ma. Większość parkingów autostradowych ma tez możliwość opuszczenia terenu autostrady pieszo lub rowerem, więc wszystko zależy od kierowcy. Rower na naczepę, odrobinka operatywności, a przede wszystkim chęci. Ja w ten sposób za młodych lat zwiedziłem pół europy za free, a jeszcze chałupę postawiłem za to co zarobiłem ;) jak ktos lubi jeździć, zwiedzać to jest to naprawdę fajny zawód.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lza wszystko fajnie jak auto puste bo z tego co wiem za towar odpowiada kierowca i dlatego koczuja przez weekend w kabinach nie opuszczając auta dalej niż po piwo na stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem kilka lat. To że ktoś nie wychodzi dalej niż po piwo na stację, to jest jego czyste lenistwo. Gdy wiedziałem, że ukwitnę na weekend często stawałem tak, aby coś zobaczyć:) Z "bliska" widziałem kilka razy Moskwę z, Kijów, Kaliningrad, wiele zachodnich miast. Od Berlina po Londyn :) Ale nie jednokrotnie, też nie chciało mi się tyłka ruszyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.