Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak coś będę w piątek w Białogardzie po przyczepę dla kolegi... jak ktoś chce oględzin, opinii i fotki to pisać...

 

PS lubię Rudą z colą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartosz wielkie THX za wyjaśnienia :)

Ja hobbystycznie dla własnych potrzeb zajmuję się car detailingiem domowych pojazdów lecz przyczepa to nie ta grupa ( inny materiał ) lecz i tak i tak planuję na rozpoczęcie sezony wykonać mojej polerkę a potem pięknie ją nawoskować aby był blask. Teraz jak pogoda się poprawi będę chciał nałożyć na nią pianę aktywną a potem szczotką delikatnie umyć i opłukać. Zależy mi tylko na tym, aby nie stała taka brudna w namiociku :)

Za link do grafiki dziękuję teraz tylko kolega informatyk wprowadzi kilka zmian i do wycinania ....( Twoja propozycja jest inspiracją )

Z tym piecykiem to mnie zainteresowałeś i w wolnej chwili zabiorę się za kontrolę mojego, chociaż w zimne dni nie narzekaliśmy na zimno w przyczepie a byliśmy jeszcze z początkiem listopada ...

Poza tym wszystkim to dzięki za taki post bo dużo ciekawych rzeczy mogę się dowiedzieć jako nowicjusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób żadnej polerki, farby jest tyle na tym aluminium że zedrzesz, a podkład praktycznie nie istnieje... nawet mocno nie szoruj...

 

A amelinium nie pomalujesz :-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak coś będę w piątek w Białogardzie po przyczepę dla kolegi... jak ktoś chce oględzin, opinii i fotki to pisać...

PS lubię Rudą z colą :-)

Bartosz więc na pewno sie dogadamy poznam cię z moim przyjacielem Jackiem z Tenesy ;) zerknij proszę na dwie przyczepy Dethleffs które stoją w Białogardzie będę zobowiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje trwaja... przyczepka zarejestrowana na DMC 1300 i ma OC+AC. Wszystkie usterki i mankamenty wyeliminowane. Instalacja oświetlenia jest w 100% już LED, nadmuchy przerobione, mikser powietrza przod/tył dolozony, wyprane wszystko... teraz tylko czekać aż będzie korzystna pogoda i klejenie solarów... tył sie trochę zmieni..

 

attachicon.gifFB_IMG_1481570291952.jpg

skąd masz tą naklejkę????zajefajna ,u mnie fajnie by z przodu pasowała nie mam okna a naklejka oryginalna już słabo wygląda  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby ... prozaicznie ... Polak chce miec Hobby ot to, to jak z VAG, prosciej niz z PSA i ryzyko mniejsze...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.