Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z tym, że wczoraj moja budka znalazła nowego właściciela,  jestem w trakcie poszukiwań nowej ( tzn. młodszej ) przyczepki.

Wybór padł na tą :

https://www.olx.pl/oferta/hobby-495-prestige-CID5-IDi091j.html

Jestem po rozmowie z Panią Aleksandrą , która dosyła mi bardziej szczegółowe zdjęcia . Wspominała mi, że jak Pan Bartek kupował swoją to chyba porównywał stan podłogi właśnie z tą przyczepką. I Tu pytanie do Bartka czy coś niepokojącego zwróciło jego uwagę.

Tak na marginesie to będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja ją też oglądałem, jak zwykle w hobbitkach mokre narożniki, ta co patrzysz miała tak samo mokre co moja 2002r, ale już ten sam układ 2003 w nowej budzie miała dużo bardziej. Nie wiem jak Bartka podłoga wygląda. Ale w tej naprawdę nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że paniki nie ma i temat jest do ogarnięcia ? Mam jeszcze pytanie czy może byłeś w środku, bo zastanawia mnie taka plamka na suficie przy kibelku? I nie wiem czy to cień od flesza czy coś poważniejszego?

Dzięki za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak dokładnie jej nie oglądałem ale ze zdjęcia wygląda mi na cień. zapytaj Oli, powie Ci prawdę co to jest. z tymi narożnikami to można zrobić w ten sposób że wysuszysz i pomalujesz jakimś bitexem, i dodatkowo przedłużasz taki kapiwąsy żeby woda spływała niżej a nie podwijała się na podłogę. ja tego sam nie będę robił, daje budę do andrewa1 na wymianę wszystkich uszczelnień i od razu zrobi mi te narożniki. mówił że dodatkowo wprasowuje kawałek blachy takiej jak na poszyciu, rybia łuska i wtedy jest szczelne na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj miałem Hobby wiec temat narożników jest mi znany. U mnie będzie stała pod wiatą to ją wysuszę. Właśnie dostałem 5 emaili z Białogardu i studiuję zdjęcia, może będzie ten sufit to się przyjrzę a jak nie to tak jak mówisz, zadzwonię i spytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z Tobą pojechał. Pomógł w oględzinach i przy okazji sam poszperał, jednak przez Warszawę, to raczej Tobie nie po drodze...

Mam być w Warszawie w piątek rano wiec możemy pojechać razem ale wracał bede inna droga co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje trwaja... przyczepka zarejestrowana na DMC 1300 i ma OC+AC. Wszystkie usterki i mankamenty wyeliminowane. Instalacja oświetlenia jest w 100% już LED, nadmuchy przerobione, mikser powietrza przod/tył dolozony, wyprane wszystko... teraz tylko czekać aż będzie korzystna pogoda i klejenie solarów... tył sie trochę zmieni..

 

post-11643-0-84647700-1481570683_thumb.jpg

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje trwaja... przyczepka zarejestrowana na DMC 1300 i ma OC+AC. Wszystkie usterki i mankamenty wyeliminowane. Instalacja oświetlenia jest w 100% już LED, nadmuchy przerobione, mikser powietrza przod/tył dolozony, wyprane wszystko... teraz tylko czekać aż będzie korzystna pogoda i klejenie solarów... tył sie trochę zmieni..

attachicon.gifFB_IMG_1481570291952.jpg

Pięknie pozazdrościć ;) mam nadzieje że na święta tez moja będzie już stała przed domem ! Co to za cytat na mapą ? Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz naklejkę z własnym nickiem?

 

Zrobiłem sobie w paincie  ;-) 

 

 

To doczytałem chodzi o sam cytat :)

 

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś,  niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

~ Mark Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje trwaja... przyczepka zarejestrowana na DMC 1300 i ma OC+AC. Wszystkie usterki i mankamenty wyeliminowane. Instalacja oświetlenia jest w 100% już LED, nadmuchy przerobione, mikser powietrza przod/tył dolozony, wyprane wszystko... teraz tylko czekać aż będzie korzystna pogoda i klejenie solarów... tył sie trochę zmieni..

 

attachicon.gifFB_IMG_1481570291952.jpg

Bartosz gratuluję pomysłu z wystrojem tyłu przyczepy . Przyczepa także fajna . Pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-11643-0-61016200-1481576169_thumb.png

 

Nalepka to cos takiego ... Polaczenie logo forumowego jako motyw przewodni + nick + my + nasza kraina....

 

Pozdrawiam Lucjan, może w końcu uda sie w tym roku wpaść na kawę i obejrzec Burstnera - 28.12 bede w Opolu to sie dzien przed odezwę ...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.