Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

w LMC miałem na zimę docięte po długości 3 pasy z maty alutermoizolacyjnej - 1cm gruba, sklejoną podwójnie taśmą dwustronną, a do podłogi przymocowane listwą aluminiową na wkręty i pomalowane od spodu biteksem - wytrzymało 2 sezony, koszt 200zeta i jedno popołudnie roboty, na lato ściągało się całość i w rolkach do garażu.

 

w HOBBY nie wiem czym będę robił - z paneli styropianowych do poddaszy lub na grubszą folie? jeszcze nie wiem - muszę dokładnie obejrzeć podłogę i pomysleć, choc nie wiem czy w tym sezonie w zime jeszcze gdzies pojedzimy - pewnie dopiero na ferie nad Bałtyk a to juz prawie wiosna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Usunąłem posty o spalaniu. W sumie ciężko bylo je gdzieś dołączyć (wyszły by wyrwane z kontekstu), a tematów było sporo. Więc niewiele to zmieni. Jednak jak ktoś ma pomysł na to prosze pisać na PW. Są do odzyskania.

 

A, że Jacek kupił budkę to można już pisać w Jego nowym temacie:

http://forum.karawaning.pl/topic/22946-i-oto-jest-moja-hobbitka/

 

Tam też przeniesiono posty po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też staliśmy się posiadaczami przyczepy z w/w źródła.

Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Na dzień dobry dostaliśmy kawę do przyczepy na czas oględzin i pełną swobodę. Ponadto po zakończeniu formalności mieliśmy problem z łączem 13 pin ale przy z pomocą męża Pani Oli udało się wszystko podpiąć. Sprzedający naprawdę zasługuje na pozytywne opinie które się tu pojawiły.

Właśnie wróciliśmy z przejażdżki do Białogardu ( łącznie 1150 km) ale było warto.

Przy okazji podziękowania dla Mkj oraz Bartoszk za pomoc we wstępnych oględzinach:-)

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wielka prośba o wstępne oględziny przyczepy w Białogardzie link poniżej z góry dziękuje za pomoc chce tam się wybrać w przyszły piątek ale chciałbym sie upewnić ze wszystko ok. Z góry rownież dziękuje za opinie na temat tej przyczepy jak ktoś ma taką to proszę o uwagi na co zwrócić uwagę

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/dethleffs-490-new-line-CID5-IDj9oGD.html#:b060190800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis ma na forum zadziwiająco dobrą opinię (czy nie jest przesadna , nie wiem) . Generalnie zaliczyłem już trochę nieudanych podróży w poszukiwaniu i zaczynam być zły na to wszystko. Właśnie się zastanawiam czy się tam nie wybrać. Z kąd będziesz jechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie napisałeś w wątku o Białogardzie - Krystek był wczoraj to mógł kuknąć chyba, że z ciekawości tez do niej zajrzał..

 

 

--- Moze scalic to z watkiem "Białogard" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis ma na forum zadziwiająco dobrą opinię (czy nie jest przesadna , nie wiem) . Generalnie zaliczyłem już trochę nieudanych podróży w poszukiwaniu i zaczynam być zły na to wszystko. Właśnie się zastanawiam czy się tam nie wybrać. Z kąd będziesz jechał?

Będę jechał ze Śląska

szkoda ze nie napisałeś w wątku o Białogardzie - Krystek był wczoraj to mógł kuknąć chyba, że z ciekawości tez do niej zajrzał..

 

 

--- Moze scalic to z watkiem "Białogard" ?

Rozmawiałem z Panią Agnieszka przysłała bardzo dużo zdjeć wszystko wygląda super ale nigdy nie miałem przyczepy co prawda dużo na forum porad ale przydało by sie aby ktoś spojrzał fachowym okiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie napisałeś w wątku o Białogardzie - Krystek był wczoraj to mógł kuknąć chyba, że z ciekawości tez do niej zajrzał..

 

 

--- Moze scalic to z watkiem "Białogard" ?

Nie zaglądałem do innych. Nie było czasu.

Możliwe ze będę w okolicy za autem w piątek ( Drawsko ) - ale nie obiecuje ze uda się podjechać - wszystko zależy od czasu... napisz do MKJ...

Dokładnie.

Mi oględziny zrobił na drugi dzień po pw

Komis ma na forum zadziwiająco dobrą opinię (czy nie jest przesadna , nie wiem) . Generalnie zaliczyłem już trochę nieudanych podróży w poszukiwaniu i zaczynam być zły na to wszystko. Właśnie się zastanawiam czy się tam nie wybrać. Z kąd będziesz jechał?

Powiem tak....jadąc tam wczoraj sam się od idiotów wyzywałem że taki kawał drogi jadę i może być na marne mimo oględzin dwóch forumowiczów....miałem świadomość że mogę znaleźć coś czego nie widzieli bo ja drobiazgowy jestem :-).

Przyczepa zrobiła zdecydowanie lepsze wrażenie niż nawet na zdjęciach.

Wiadomo...nie ma co oczekiwać cudów...znam jej wady i je zaakceptowałem...ma swoje lata ale i tak jest najlepsza z około 20 które do tej pory widziałem.

Oczywiście nie namawiam. Jechać bez wcześniejszych oględzin przez kogoś na pewno bym się nie zdecydował.

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem do innych. Nie było czasu.

Dokładnie.

Mi oględziny zrobił na drugi dzień po pw

 

Powiem tak....jadąc tam wczoraj sam się od idiotów wyzywałem że taki kawał drogi jadę i może być na marne mimo oględzin dwóch forumowiczów....miałem świadomość że mogę znaleźć coś czego nie widzieli bo ja drobiazgowy jestem :-).

Przyczepa zrobiła zdecydowanie lepsze wrażenie niż nawet na zdjęciach.

Wiadomo...nie ma co oczekiwać cudów...znam jej wady i je zaakceptowałem...ma swoje lata ale i tak jest najlepsza z około 20 które do tej pory widziałem.

Oczywiście nie namawiam. Jechać bez wcześniejszych oględzin przez kogoś na pewno bym się nie zdecydował.

A którą wybrałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał ze Śląska

 

Chętnie bym z Tobą pojechał. Pomógł w oględzinach i przy okazji sam poszperał, jednak przez Warszawę, to raczej Tobie nie po drodze...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.