Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę ze tak, na chwile obecną w pierwszej kolejności doposażenie i przeróbki - a później wycena pod AC.

 

Dzisiaj już dostała polską instalacje gazową, nowe opony, okładziny do AKS, markizę 4m  i przybrała barwy plemienne K.pl i Banickie oraz grafikę z naszym nickiem ;-)

W przyszłym tygodniu ocieplenie podłogi od spodu i solar z nowym aku 100Ah.

 

Pamiętaj aby jechać na chłodno i jeśli nie będziesz na 100% ( PS nie zaokrąglaj z 75% do 100% :]  :]  :] ) przekonany to poczekaj na inną, określ czego oczekujesz i jakie są twoje możliwości finansowe, układ, wyposażenie i DMC -  Pani Aleksandra wpisze cie w kajet oczekujących... i dostaniesz SMS czy telefon ("Panie Jacku, mamy coś, co może się Panu spodobać, proszę sprawdzić pocztę")

 

Czasem warto poczekać aby nie żałować, ze poszedłeś na jakiś kompromis a jednak by sie to "coś" przydało i takie tam inne.

 

Ja na poprzednie LMC czekałem 3miechy, z obecnym Hobby też długo wyszło - choć wcale go nie brałem pod uwagę i przy pierwszej wizycie u nich nie wzbudził większego zainteresowania. Dopiero ponad 2 tyg temu, Żona ją wypatrzyła na OLX i porośliśmy o fotki - Żonka się na nią zdecydowała po obejrzeniu zdjęć - ja musiałem pojechać drugi raz (wtedy z Szyszką) i się przekonać i rozważyć te przyczepę ... i jest.


Tylko chodziło mi o coś innego, bo kupując tam bude na miejscu kupuje oc, czy później dokupuje ac czy tam wziął Oc tylko na np 30 dni a komplet po zarejstrowaniu

 

Zawsze mozesz kupic druga polise OC + AC - OC to tylko 50 zeta, 14 piw mniej postawisz kumplom przy opijaniu przyczepy...  :]  :]  :]  :]

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym coś nie wiedział na miejscu moge Ci głowe zawrócić i dzwonić? :P

Jedynie ten mokry narożnik mnie martwi... utłuczony blat da się zrobić, reszte wypucuje. Chociaż po nowym roku buda będzie miała swój domek bo wiate będę dla niej budował, także dalszej degradacji tej podłogi nie przewiduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym coś nie wiedział na miejscu moge Ci głowe zawrócić i dzwonić? :P

Jedynie ten mokry narożnik mnie martwi... utłuczony blat da się zrobić, reszte wypucuje. Chociaż po nowym roku buda będzie miała swój domek bo wiate będę dla niej budował, także dalszej degradacji tej podłogi nie przewiduje

 

jedz i oceń - nie ma tragedii - polowa użytkowników tez ma takie podmoknięcia i nawet nie ma o tym świadomości ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz i oceń - nie ma tragedii - polowa użytkowników tez ma takie podmoknięcia i nawet nie ma o tym świadomości ;-)

Bartek a Ty swoje budy przed zakupem ważyłeś? Bo tak naprawdę nigdzie nie moge znaleźć fabrycznych danych dot wagi i to co jest na budzie to takie troche umowne, niekoniecznie pokrywające się z rzeczywistościa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMC mialo w papierach 1070kg, ważenie zima dało ponad 1150..., po majówce było prawie idealnie 1100 - ale ważyłem ją także przed każdym wyjazdem zagranicznym - z tym samym ładunkiem i iloscia wody waga oscylowała od 1300-1380, w zależności od pory roku i namoknięcia.

 

Wczoraj pojechałem na wage z Hobby 500, w papierach ma 1150kg netto, wypakowałem wszystko co pisałem wcześniej poza materacami, bez butli gazowej i koła zapasowego i bez wody,  wynik wyszedł  prawie 1090 - wiec nie jest zle ;-)

 

Nigdy waga netto przy dużej budzie sie nie pokryje z tym co w papierach przy fabrycznym wyposażeniu - chyba ze ja 2 miechy będziesz trzymał w suchym i ciepłym miejscu ...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze tak, na chwile obecną w pierwszej kolejności doposażenie i przeróbki - a później wycena pod AC.

 

Dzisiaj już dostała polską instalacje gazową, nowe opony, okładziny do AKS, markizę 4m  i przybrała barwy plemienne K.pl i Banickie oraz grafikę z naszym nickiem ;-)

W przyszłym tygodniu ocieplenie podłogi od spodu i solar z nowym aku 100Ah.

 

Pamiętaj aby jechać na chłodno i jeśli nie będziesz na 100% ( PS nie zaokrąglaj z 75% do 100% :]  :]  :] ) przekonany to poczekaj na inną, określ czego oczekujesz i jakie są twoje możliwości finansowe, układ, wyposażenie i DMC -  Pani Aleksandra wpisze cie w kajet oczekujących... i dostaniesz SMS czy telefon ("Panie Jacku, mamy coś, co może się Panu spodobać, proszę sprawdzić pocztę")

 

Czasem warto poczekać aby nie żałować, ze poszedłeś na jakiś kompromis a jednak by sie to "coś" przydało i takie tam inne.

 

Ja na poprzednie LMC czekałem 3miechy, z obecnym Hobby też długo wyszło - choć wcale go nie brałem pod uwagę i przy pierwszej wizycie u nich nie wzbudził większego zainteresowania. Dopiero ponad 2 tyg temu, Żona ją wypatrzyła na OLX i porośliśmy o fotki - Żonka się na nią zdecydowała po obejrzeniu zdjęć - ja musiałem pojechać drugi raz (wtedy z Szyszką) i się przekonać i rozważyć te przyczepę ... i jest.

 

Zawsze mozesz kupic druga polise OC + AC - OC to tylko 50 zeta, 14 piw mniej postawisz kumplom przy opijaniu przyczepy...  :]  :]  :]  :]

 

Mam pytanie dlaczego ocieplasz podłogę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do Bartka, bo nie znam tamtych dróg, nigdy na północ nie jadę, zawsze albo na Niemcy albo na dół. Którą drogę bardziej być polecił? https://www.google.pl/maps/dir/Jelcz-Laskowice/Szosa+Po%C5%82czy%C5%84ska+7,+Bia%C5%82ogard/@52.6839562,14.670635,7z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x4710206e83a44097:0xf7b75c7679f8bf9c!2m2!1d17.3164789!2d51.0212945!1m5!1m1!1s0x47004b4177c55d37:0x75c43312b65c2b46!2m2!1d15.996848!2d53.997437

lecieć przez poznań czy przez s3? wg map przez s3 jest 100km dalejj, ale tylko 10min dłużej. warto tamtędy gonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że macie niezłe odległości do tej firmy, chyba musi być po co jechać :).

 

warto byłoby zważyć przyczepę przed zakupem, ale nie oszukujmy się, że technicznie jest na to minimalna szansa. Raz mi się trafiło, że akurat na placu była waga samochodowa... ale przyczepa nie była warta sprawdzania masy.

 

już widzę minę sprzedawcy, jak zaproponujemy wycieczkę przyczepą bez ubezpieczenia, przeglądu i kasy jedziemy na wycieczkę po okolicznych skupach złomu :)

 

Skoro to polecany sprzedawca to chyba jedną butlę z gazem posiada, kabel do prądu też się pewnie znajdzie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.